Kategoriler
Genel

Reddit, katkıda bulunan her kullanıcı parasını, Donald Trump görevlendirme görevlerinden hemen önce verdi

Buradaki paydaları tamamen kavramak olabilir, ama Reddit'in tüm bu paraları hemen hemen tüm zamanların en tarihsel ve en fazla oy alanlarından biri olarak tartışılan şeylerden önce vermesi çok garip buluyorum. Daha önce Reddit'in bir şirket olarak politik olarak önyargılı olduğunu açıkça görmüştük (Spez, kullanıcıların yorumlarını düzenliyor, TD'yi sadece 11 kullanıcının yorumuyla karantinaya alıyor, vb.), Bu nedenle bunun sadece bir tesadüf olmaması ihtimali de var.

Kategoriler
Genel

Madeni para kapısı;

Dün bazı alt redditler özellikle r / memes neredeyse her yazıda çok sayıda ödül almaya başladı. Teori; updoots karşılığında verilen ücretsiz jeton, proleterya redikatörlerini her görevde çıldırtıcı bir çılgınlık içine çekmemizi, böylece iyi karma'nın sorumlu olanlara yukarı akışını doldurmamızı sağlamak için büyük memurlardan oluşan bir efsanedir. Güçlü kardeşler kal. Yutturmaca inanmayın!

Kategoriler
Genel

Amerikalıların işlerini kaybetmelerine neden olan trump kampanyası

Benim devletimde çalışanlarını işten çıkararak, kampanyalarına fon bağışında bulunmak, çalışanlarını demokrat olmaktan kaçmak için boşluklar kullanarak birçok Cumhuriyetçi şirket gördüm.

Çoğu insan, maaş almak için maaş alıyor, dışarı çıkmak için harcayacak fazladan para yok veya ekonomiye yardımcı olacak herhangi bir şey satın alıyor

Trump ve destekçileri bence şüphe duymak için manipülasyon, gaslighting ve korkutma taktiklerini kullanıyorlar. Neden etkilenirse başka bir iç savaşın geleceğini ima etti? Milleti kasıtlı olarak kışkırtıyor, insanları birbirine karşı koyuyor.

Sidenote: Trump her zaman yanlış bir şey yaptığında, haberlerin halkı rahatsız etmek için yapılan çekimler veya diğer şiddet içeren eylemlerle bombardıman edildiğini fark ettim, bazen sanki bu eylemleri yapmak için para ödenmiş gibi hissediyorum.

Kategoriler
Genel

ACLU artık vergiden menstrual ürünlerden çıkarılması için mücadele ediyor ve erkek odalarında tampon dağıtıcılar istiyor. Erkeği yeniden tanımlamak ve kadının anlamını azaltmak için komplo, ne sona?

Bu yazıya göre, ACLU erkeklerin tahrifat hakları için mücadele ediyor ve çünkü erkekler artık bu ürünleri satın alıyorlar, ayrıca eklenen vergiyi kaldırmak için lobi yapıyorlar. Anlaşılan o ki, trans insanlar karar vermediğine karar verene kadar vergi iyiydi. Güzel, vergiden kurtul. Ama gerçekten, bu sadece şimdi önemli ve yanlıştır çünkü bir erkeğin hakları konusudur?!

ACLU, erkek tuvaletlerine tampon yerleştirilmesi çağrısında bulundu https://mol.im/a/7807879

Kategoriler
Genel

Yeehaw zamanı

Sence biz ne kadar iç savaşa yaklaşıyorsunuz? Açıkçası, Virginia'daki ilk şiddet belirtisinin her şeyi çılgın çocuğun yanında havai fişek dolu bir kutu gibi patlatacağını hissediyorum.

… That0neGuy97 tarafından gönderildi
[Bağlantı] [Yorum]