Kategoriler
Genel

14 Oca 2020 takip

kimse burada bir cevap vardı ve çoğu youtube videoları gobledy gok vardı … bu yüzden sonunda bunu buldum:

14 Ocak 2020'de Çinliler, yeni yılın başında 20 bin ton Altın ile desteklenen bir dijital Yuan piyasaya sürdüklerini açıkladılar. Bu, dünyaya gerçek maddi varlıklar tarafından desteklenen güvenli bir para birimi sunarken, para birimi üzerinde herhangi bir kontrole sahip olan herhangi bir Batı Merkez bankasını tamamen ortadan kaldıracaktır. Çin'in, Dolar kullanmak zorunda kalmadan Dünya ile kendi para biriminde ticaret yapmasına izin verecektir. Dolar hegemonyasının sonu ya da sonunun başlangıcı, bunun sadece zaman ve tarihin nasıl oynayacağını anlatacak.

Kategoriler
Genel

Putin 𝙧𝙚𝙖𝙡𝙡𝙮 bu kadar kötü mü?

Dünyanın tüm liderlerinden, siyaseti kapıda bırakarak verdiği cevaplarla her zaman en gerçek ve dürüst olduğunu düşünüyorum. Greta Thunberg gibi bir gündemi zorlamak için çocuğun etik olmayan kullanımına verdiği yanıt gibi …

ama hepinizin bildiği gibi, komploda bildiğiniz gibi, dünyanın her süper gücü vahşeti işledi ve dolabında, 911, inci limanı ve İsrail'in USS Liberty ve 911 ve Rusya'nın stalin altındaki korkunç tarihi gibi birçok sahte bayrağı gibi iskeletleri vardı. ve Kuzey Kore halkına zulmünü sürdürdü.

Ama bazı arkadaşlar ve aileler Ted Tedy gibi karizmatik bir psikopat olduğunu söylüyorlardı. Daha önce bahsettiğim hes arkadaşlarından gerçekten çok mu kötü?

Not; Belki de bunu r / politika altında yayınlamalıydım, ama bu alt kısmın daha tarafsız ve ana akım drivel dışındaki boklarını bilmesine güveniyorum.

Kategoriler
Genel

Hepimiz oldukça fazla anlaştığımıza rağmen, birbiriyle çatışan iki ana kamp var. Hakikat arayanlar ve barış arayanlar. Biz doğal müttefikleriz ama birbirimize karşı çukurlaştık.

Başlığın dediği gibi, neredeyse herkesin içine girdiği iki ana kamp var:

Maliyeti ne olursa olsun gerçeği arayanlar

Maliyeti ne olursa olsun barış arayanlar

Ve tutuyor, ama lanet olası tutuyor. Adil olmak gerekirse, barış arayanlarla daha sık hizalanmış olmalarına rağmen artık afayak olarak sayılmazlar.

Normalde her iki taraf da anlaşılır, ancak ilgili kamplarımıza inorganik olarak enjekte edilen aptal şeyler bizi bölüyor. Her iki taraf da masum değil. Gerçeği arayan bizler, sadece doğru olduğu için nefret yemine düşme eğilimindeyiz ve son yıllarda nefret yemleri ırksal istatistikler ve insanlığa karşı sayısız Yahudi suçunun açığa çıkmasıydı. Barış arayanlar "hepimiz anlaşamıyoruz" dediğinde, gerçek arayışçılar tekrar tekrar ve 1000 kez tekrar ederler dostum wtf gibi gerçekte bile yaşamıyorsunuz. "pencereden dışarı bakmaktan korkuyor". Gerçeği arayanlar için, barış arayanların her şeyde gerçeğe mutlak öncelik vermeyeceğini kavramaya başlayamayız. Barış arayanlar için, çoğu insanın bugünlerde taşıdığı duygusal versiyonda değil, "şeyler arasındaki farkı anlatmak için" olduğu gibi, birisinin kelimenin tam anlamıyla ayrımcılığa uğramayı seçeceğini iddia etmeye başlayamazlar.

Huzur arayan sizler, bir nefret yerinden gelmediğimizi görmek zorundasınız ve sadece mahallelerle mücadele etmeden önce dünya için en iyisini yapmak istiyoruz. Sizlerin mutlaka engelli ve korkak olmadığınızı, her şeyden önce barışı aradığınızı anlamalıyız. Eğer barış arayanlar sadece bu kadar korkutucu buldukları şeyleri tartışmalarına izin verselerdi, hepimiz bir anlayış kazanabilirdik. Gerçek arayanların karşılığında neler sunabileceğinden emin değilim. Sen söyle

Kategoriler
Genel

R / latestagecapitalism gibi altdizelerden gelen açık kopyalar / gönderiler gerçekten durmalı

Ciddi olarak, bu alt ile hiçbir ilgisi yoktur, sosyalist / komünistlerden propoganda veya argümanlarını destekleyen gerçek şeylerden sallamaktan başka hiçbir madde içermeyen içeriği doldurarak bu alt bölümü aktif olarak yok eder. Bu alt aslında yabancılar ve uçan daireler ve JFK ile oluşturuldu ve daha sonra pizza kapısı ile gitti. Ne zaman başka bir karma çiftliği olduk?

– boktan rant.

Btw: bu iyi topluluklardan ya da toplulukların kendilerine karşı hiçbir şey yok, sadece bu alt kısmı içine çekiyor ve yavaş yavaş mahvediyor.

Kategoriler
Genel

İnsanların Texas Church atıcısının GERÇEK kimliğini araştırması gerekiyor

Adam suç ve şiddet ile oldukça büyük bir geçmişi vardı, ben şahsen adam doğru eğilerek sadece deli ve kilise veya Hıristiyanlık karşı bazı kişisel kan davası vardı. Bu, hükümetin suç kaydı olan evsiz bir adamla bir psişik operasyonu oluşturmasının kolay olabileceği söyleniyor, ancak daha az güvenlikli başka bir kilise seçeceklerini düşünürdünüz,