Bana bunun bir tesadüf olduğunu söyleyemezsin. Dövmesinin yorumlanabileceği kızak izlerinden başka kelimenin tam anlamıyla başka bir şey yok. Onun gibi insanlar ve kadınları incitmek / yamyam etmek hakkında tweet atan petrol kralı oğlu NİYET onlara ne geldiğini öğrenin. Bir düşünün – 20’li ve 30’lu yaşlarındalar ve bu toplulukta zaten kalın bir dosyaya sahipler. Seçkinlerin hepsinin benzer şeytani faaliyetlerde bulunmasa bile çoğu önemli değil – genç nesil tecavüz, yamyamlık, pedofili vb. Konusunda çok ukala ve küstah. Kapalı kapılar ardında bu yeni nesil temelde sürekli olarak yapacak faaliyetlere düşkündü. Marquee de Sade tiksintiyle kusuyor. O kadar sadist ve aşırı düşkünler ki, “kurtulmak” için sırtlarına bir siyasi suikast haritası gibi görünen, ancak eğer başlarını belaya sokmayacak kadar inandırıcı bir inkar etme gibi teşhirci şeyler yapmaları gerekiyor. İnternette bir resmini yayınlıyorlar. Bir tecavüz ve muhtemelen çocukları yamyamla geçen bir hayattan sonra, Hunter Biden’ın kurtulmasının tek yolu budur.

Şu anda neler olup bittiğini bile bilmiyorum. Reddit’i açtığımda tıkladığım ilk şey, OP’nin noktaları birleştirdiği dövme hakkındaki orijinal gönderi oldu ve bu beni gerçekten tiksindirdi.

Author

21 Comments

1. Aydın merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfan vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 21-01-2021 07:25:13

2. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi mükemmel, şukuladım

3. Bu konu : ” Avcı Biden, babasının göreve başladığı gün askeri bir kazanın meydana geldiği haritada aynı sırt dövmesine sahip. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , ahmet – 213

4. Niğde dan kimler var. Avcı Biden, babasının göreve başladığı gün askeri bir kazanın meydana geldiği haritada aynı sırt dövmesine sahip. . Merhaba sayfanız harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 38

5. Merhaba herkese paylaşım cidden hoşuma gitti, face de paylaştım

6. Gümüşhane merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımın inan ki hoşuma gitti, tebrikler 26-01-2021 21:43:45

7. Bu konu : ” Avcı Biden, babasının göreve başladığı gün askeri bir kazanın meydana geldiği haritada aynı sırt dövmesine sahip. ” çok güzel. Merhaba web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 433

8. Bu konu : ” Avcı Biden, babasının göreve başladığı gün askeri bir kazanın meydana geldiği haritada aynı sırt dövmesine sahip. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 149

9. Bu konu : ” Avcı Biden, babasının göreve başladığı gün askeri bir kazanın meydana geldiği haritada aynı sırt dövmesine sahip. ” çok güzel. Slm siten ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , memo – 322

10. Selam herkese paylaşımın inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

11. Karabük dan kimler var. Avcı Biden, babasının göreve başladığı gün askeri bir kazanın meydana geldiği haritada aynı sırt dövmesine sahip. . Slm sayfa inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 297

12. Kayseri dan kimler var. Avcı Biden, babasının göreve başladığı gün askeri bir kazanın meydana geldiği haritada aynı sırt dövmesine sahip. . Selamlar siten cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 8

13. Bu konu : ” Avcı Biden, babasının göreve başladığı gün askeri bir kazanın meydana geldiği haritada aynı sırt dövmesine sahip. ” çok güzel. Merhaba web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 500

14. Bu konu : ” Avcı Biden, babasının göreve başladığı gün askeri bir kazanın meydana geldiği haritada aynı sırt dövmesine sahip. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 245

15. Antalya merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz süper ötesi çok güzel, tebrikler 15-03-2021 21:50:20

16. Selam siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

17. Konya dan kimler var. Avcı Biden, babasının göreve başladığı gün askeri bir kazanın meydana geldiği haritada aynı sırt dövmesine sahip. . Merhabalar web siten cidden iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 84

18. Çorum dan kimler var. Avcı Biden, babasının göreve başladığı gün askeri bir kazanın meydana geldiği haritada aynı sırt dövmesine sahip. . Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim hayran edici, saolun , Emine – 156

19. Bu konu : ” Avcı Biden, babasının göreve başladığı gün askeri bir kazanın meydana geldiği haritada aynı sırt dövmesine sahip. ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden çok iyi, şukuladım , gaye – 63

20. Mersin merkezden ben Hasan. Selam web siten inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım 16-04-2021 19:53:20

21. Erzincan dan kimler var. Avcı Biden, babasının göreve başladığı gün askeri bir kazanın meydana geldiği haritada aynı sırt dövmesine sahip. . Selamlar sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Hasan – 177

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link