İşte bilgisayarında sahip olduğu komik bir memenin metni.

Mem’in metni şöyle:

“Obama: Seni özleyeceğim adamım.

Joe: Söyleyebilir miyim? Sadece bu seferlik?

Obama: iç çekmek devam et.

Joe: Sen benim n-a, Barack.”

Daha sonra avukatı Bay Biden ile bir toplantıda Chicago merkezli şirket avukatına “Size ne kadar borcum var” diye sordu.

Wtf, Hennessy dereceli lol’dir.

Author

32 Comments

1. elif yılmaz Reply

Kütahya dan kimler var. Avcı Biden bir ırkçı! . Slm paylaşımın inanki güzel, saolun , elif yılmaz – 322

2. Bu konu : ” Avcı Biden bir ırkçı! ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 481

3. Muş dan kimler var. Avcı Biden bir ırkçı! . Selamlar web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 61

4. Iğdır merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımınız valla hayran edici, facebookta paylaştım 09-06-2021 21:47:17

5. Zonguldak dan kimler var. Avcı Biden bir ırkçı! . Mrb paylaşımın vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 356

6. Tunceli dan kimler var. Avcı Biden bir ırkçı! . selam arkadaşlar web sitesi inan ki dikkat çekici, şukuladım , ali – 183

7. Sinop dan kimler var. Avcı Biden bir ırkçı! . selamun aleyküm siteniz yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 70

8. Bitlis merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok güzel, sağolun 16-06-2021 02:31:49

9. Sakarya merkezden ben ziya. Mrb sayfanız süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 16-06-2021 17:34:02

10. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler

11. Çanakkale dan kimler var. Avcı Biden bir ırkçı! . Merhaba herkese siten harbiden mükemmel, face de paylaştım , banu – 250

12. Gürbüz Reply

Giresun merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 23-06-2021 18:00:06

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Avcı Biden bir ırkçı! ” çok güzel. Slm web siteniz gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 361

14. Selamın aleyküm paylaşımın inanki hayran bıraktı, saolun

15. elif yılmaz Reply

Selam herkese web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler

16. selamun aleyküm sayfa inanki çok güzel, şukuladım

17. Bu konu : ” Avcı Biden bir ırkçı! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok güzel, şukuladım , Aylin – 434

18. Gümüşhane dan kimler var. Avcı Biden bir ırkçı! . Merhaba herkese sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 353

19. Bu konu : ” Avcı Biden bir ırkçı! ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , – 411

20. Merhaba web sitesi gerçekten dikkat çekici, teşekkürler

21. Ordu dan kimler var. Avcı Biden bir ırkçı! . Selam herkese web sitesi harbiden güzel, saolun , banu – 392

22. Ordu dan kimler var. Avcı Biden bir ırkçı! . merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , memo – 377

23. Bu konu : ” Avcı Biden bir ırkçı! ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , mehmet – 196

24. Bu konu : ” Avcı Biden bir ırkçı! ” çok güzel. Selam herkese web siteniz cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 58

25. Bu konu : ” Avcı Biden bir ırkçı! ” çok güzel. Mrb siten inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , ali – 100

26. Bu konu : ” Avcı Biden bir ırkçı! ” çok güzel. Merhabalar siten ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , banu – 209

27. Bu konu : ” Avcı Biden bir ırkçı! ” çok güzel. Mrb sayfa harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 447

28. Merhaba sayfan ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

29. Edirne dan kimler var. Avcı Biden bir ırkçı! . selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 305

30. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Avcı Biden bir ırkçı! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle hayran edici, sağolun , elif yılmaz – 366

Write A Comment