Kategoriler
Genel

"Avcılar" gösterisinden hoşlanıyorum çünkü birçok Amerikalı'nın cahil olduğu bir şeyi aydınlatmak

Amazon serisini izlemeye başladı ve en başından beri "Paperclip Operasyonu" ile ilgili olduğunu biliyordu. FBI ve diğer ajanslardaki bazı insanların bile hiçbir fikre sahip olmadıklarını göstermenin nasıl bir şey olduğunu seviyorum. Bu bir kurgu işi olabilir, ancak birçok kişinin cahil olduğu bir konuyu açığa vurduğu gerçeğini gerçekten takdir ediyorum. Wernher von Braun'la geçen gün binlerce insanın ölümünden sorumlu bir adamı övdüğü ve bazılarının "başarılar ve ilerleme" nedeniyle nasıl iğrenç bir geçmişi göz ardı edebildikleri yer gibi. . Sadece 2 sentim, komplo yoldaşlarımı sürdür.

“"Avcılar" gösterisinden hoşlanıyorum çünkü birçok Amerikalı'nın cahil olduğu bir şeyi aydınlatmak” için 19 yanıt

Kütahya merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa inanki çok güzel, teraziye tıkladım 25-02-2020 11:23:14

Ardahan merkezden ben ahmet. Slm web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler 25-02-2020 11:48:56

Konya merkezden ben doruk. Merhaba sayfa valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 08-03-2020 10:09:27

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-03-2020 09:45:32

Sinop merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web sitesi gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 13-03-2020 05:11:30

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımın ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım 17-03-2020 00:59:06

Siirt merkezden ben ahmet. Merhabalar web siteniz inanki dikkatimi çekti, tebrikler 18-03-2020 04:31:04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir