Bilmiyorum ama tüm bu terörist saldırıların farklı eyaletlerdeki ikinci kilitlenmeden hemen önce gerçekleştiğini ve insanları korkutmak ve kilitlenmeyi protesto etmelerine izin vermemek için kullanılacağını düşünüyor. David icke’nin tüm bu iddiaları, AB ve Amerika’nın ikiye ayrılan devletler haline geleceğini düşünüyorum.

Author

36 Comments

1. Iğdır merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 03-11-2020 10:52:15

2. Bu konu : ” Avrupa’da 9/11 HEPSİNİ TEKRAR HİSSEDİYOR. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten valla iyi, saolun , ali – 446

3. selamun aleyküm web siten vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

4. Bu konu : ” Avrupa’da 9/11 HEPSİNİ TEKRAR HİSSEDİYOR. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 270

5. Isparta dan kimler var. Avrupa’da 9/11 HEPSİNİ TEKRAR HİSSEDİYOR. . Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , ahmet – 332

6. Mardin dan kimler var. Avrupa’da 9/11 HEPSİNİ TEKRAR HİSSEDİYOR. . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 148

7. Bu konu : ” Avrupa’da 9/11 HEPSİNİ TEKRAR HİSSEDİYOR. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 264

8. Bu konu : ” Avrupa’da 9/11 HEPSİNİ TEKRAR HİSSEDİYOR. ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 28

9. Bu konu : ” Avrupa’da 9/11 HEPSİNİ TEKRAR HİSSEDİYOR. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 375

10. Çanakkale dan kimler var. Avrupa’da 9/11 HEPSİNİ TEKRAR HİSSEDİYOR. . Selam herkese sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , emin – 44

11. Osmaniye merkezden ben Aylin. Merhabalar siten ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 22-11-2020 07:32:36

12. Kırıkkale dan kimler var. Avrupa’da 9/11 HEPSİNİ TEKRAR HİSSEDİYOR. . Merhabalar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ziya – 34

13. Konya dan kimler var. Avrupa’da 9/11 HEPSİNİ TEKRAR HİSSEDİYOR. . Mrb paylaşımınız valla hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 156

14. Kastamonu merkezden ben doruk. Slm siten vallaha güzel, facebookta paylaştım 26-11-2020 06:30:42

15. Bu konu : ” Avrupa’da 9/11 HEPSİNİ TEKRAR HİSSEDİYOR. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 47

16. merhaba arkadaşlar sayfa valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

17. Kilis dan kimler var. Avrupa’da 9/11 HEPSİNİ TEKRAR HİSSEDİYOR. . Selam paylaşımınız yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 57

18. Samsun dan kimler var. Avrupa’da 9/11 HEPSİNİ TEKRAR HİSSEDİYOR. . Selam herkese siten gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 145

19. Tunceli dan kimler var. Avrupa’da 9/11 HEPSİNİ TEKRAR HİSSEDİYOR. . merhaba arkadaşlar siten yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 496

20. Bu konu : ” Avrupa’da 9/11 HEPSİNİ TEKRAR HİSSEDİYOR. ” çok güzel. Slm sayfanız inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , Emine – 109

21. Bu konu : ” Avrupa’da 9/11 HEPSİNİ TEKRAR HİSSEDİYOR. ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 438

22. Kocaeli dan kimler var. Avrupa’da 9/11 HEPSİNİ TEKRAR HİSSEDİYOR. . Merhabalar siten inan ki çok iyi, sağolun , ali – 92

23. Kırklareli merkezden ben ziya. Merhaba herkese web sitesi vallaha güzel, facebookta paylaştım 20-12-2020 05:42:31

24. Osmaniye dan kimler var. Avrupa’da 9/11 HEPSİNİ TEKRAR HİSSEDİYOR. . selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 451

25. Iğdır dan kimler var. Avrupa’da 9/11 HEPSİNİ TEKRAR HİSSEDİYOR. . Mrb web sitesi yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 426

26. Kilis dan kimler var. Avrupa’da 9/11 HEPSİNİ TEKRAR HİSSEDİYOR. . Selam herkese siteniz süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 370

27. Merhaba herkese web sitesi inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Mardin merkezden ben emin. Merhabalar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-01-2021 01:15:01

29. Bu konu : ” Avrupa’da 9/11 HEPSİNİ TEKRAR HİSSEDİYOR. ” çok güzel. Merhaba paylaşım harbiden mükemmel, tebrikler , ziya – 131

30. Tokat merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 11-01-2021 20:02:34

31. Erzurum dan kimler var. Avrupa’da 9/11 HEPSİNİ TEKRAR HİSSEDİYOR. . selam arkadaşlar sayfa inanki dikkat çekici, sağolun , gaye – 194

32. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Avrupa’da 9/11 HEPSİNİ TEKRAR HİSSEDİYOR. ” çok güzel. Merhaba siteniz süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 481

33. Selam herkese paylaşımın inanki çok iyi, sağolun

34. elif yılmaz Reply

Tekirdağ dan kimler var. Avrupa’da 9/11 HEPSİNİ TEKRAR HİSSEDİYOR. . Mrb bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 12

35. Bu konu : ” Avrupa’da 9/11 HEPSİNİ TEKRAR HİSSEDİYOR. ” çok güzel. Mrb sayfan inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 332

36. Merhaba web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link