Ne düşünüyorsun?

Örneğin Birleşik Krallık’taki bazı ikinci nesil göçmenler, “kontrol” verilen hükümetlerin projeyi sevdiği ailelerinin ülkeye nasıl girdiğini merak ediyor. Ancak göç ve sınır kontrolü büyük ölçüde yanıltıcıysa, o zaman bu, önceki on yıllarda ülkelere kaç göçmenin göç ettiğini açıklar.

Düşünceler?

Author

72 Comments

1. elif yılmaz Reply

Merhaba web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

2. Kocaeli merkezden ben ziya. Merhabalar bu web sitesi cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 14-09-2020 20:25:03

3. Kırıkkale merkezden ben Emine. selamun aleyküm siten yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 14-09-2020 20:36:56

4. Eskişehir merkezden ben ziya. Merhaba herkese siten harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 15-09-2020 00:21:41

5. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım

6. Siirt merkezden ben banu. selamun aleyküm web siteniz vallaha güzel, linkedinde paylaştım 23-09-2020 10:09:26

7. Adana merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 02-10-2020 02:38:10

8. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

9. Çanakkale merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım inan ki mükemmel, tebrikler 02-10-2020 11:19:31

10. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

11. Artvin merkezden ben doruk. Slm web siten cidden dikkatimi çekti, saolun 10-10-2020 13:43:16

12. Kars dan kimler var. Avrupa’daki vb. Ülkelerde göç ve sınır kontrolünün büyük ölçüde yanıltıcı olduğunu düşünüyor musunuz? . selamun aleyküm paylaşım vallaha çok iyi, sağolun , ali – 164

13. Karaman merkezden ben Aylin. Selam sayfanız süper ötesi dikkat çekici, sağolun 19-10-2020 05:25:08

14. Merhaba herkese sayfan inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Karabük dan kimler var. Avrupa’daki vb. Ülkelerde göç ve sınır kontrolünün büyük ölçüde yanıltıcı olduğunu düşünüyor musunuz? . Selam herkese paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , memo – 48

16. Bu konu : ” Avrupa’daki vb. Ülkelerde göç ve sınır kontrolünün büyük ölçüde yanıltıcı olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 457

17. Selam herkese sayfan süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım

18. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler

19. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Avrupa’daki vb. Ülkelerde göç ve sınır kontrolünün büyük ölçüde yanıltıcı olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Slm siten harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 105

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Avrupa’daki vb. Ülkelerde göç ve sınır kontrolünün büyük ölçüde yanıltıcı olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 388

21. Bu konu : ” Avrupa’daki vb. Ülkelerde göç ve sınır kontrolünün büyük ölçüde yanıltıcı olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , banu – 408

22. Çankırı merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşım inanki dikkat çekici, sağolun 24-11-2020 04:22:37

23. elif yılmaz Reply

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Mrb siteniz inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 26-11-2020 01:37:22

24. Amasya merkezden ben banu. Selam paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım 05-12-2020 18:28:53

25. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha mükemmel, saolun

26. elif yılmaz Reply

Eskişehir dan kimler var. Avrupa’daki vb. Ülkelerde göç ve sınır kontrolünün büyük ölçüde yanıltıcı olduğunu düşünüyor musunuz? . selam arkadaşlar web siten valla mükemmel, sağolun , elif yılmaz – 431

27. Kütahya merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 15-12-2020 22:44:43

28. Çanakkale dan kimler var. Avrupa’daki vb. Ülkelerde göç ve sınır kontrolünün büyük ölçüde yanıltıcı olduğunu düşünüyor musunuz? . Merhaba web sitesi ciddiyim iyi, sağolun , Hasan – 446

29. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Avrupa’daki vb. Ülkelerde göç ve sınır kontrolünün büyük ölçüde yanıltıcı olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhabalar sayfa cidden güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 345

30. Merhaba herkese siteniz inanki çok güzel, twitter da paylaştım

31. Bingöl dan kimler var. Avrupa’daki vb. Ülkelerde göç ve sınır kontrolünün büyük ölçüde yanıltıcı olduğunu düşünüyor musunuz? . selamun aleyküm web siteniz vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 318

32. Batman dan kimler var. Avrupa’daki vb. Ülkelerde göç ve sınır kontrolünün büyük ölçüde yanıltıcı olduğunu düşünüyor musunuz? . Selamlar sayfa cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 260

33. İzmir merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siten inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler 11-01-2021 20:51:07

34. Bu konu : ” Avrupa’daki vb. Ülkelerde göç ve sınır kontrolünün büyük ölçüde yanıltıcı olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden çok güzel, facebookta paylaştım , – 311

35. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım

36. Merhaba herkese paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, saolun

37. Merhaba siteniz valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

38. Kırşehir dan kimler var. Avrupa’daki vb. Ülkelerde göç ve sınır kontrolünün büyük ölçüde yanıltıcı olduğunu düşünüyor musunuz? . Selamın aleyküm sayfanız cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 444

39. elif yılmaz Reply

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkat çekici, şukuladım 13-02-2021 23:33:17

40. Slm siteniz inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım

41. Selam paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler

42. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

43. Amasya dan kimler var. Avrupa’daki vb. Ülkelerde göç ve sınır kontrolünün büyük ölçüde yanıltıcı olduğunu düşünüyor musunuz? . Merhaba herkese siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , memo – 475

44. elif yılmaz Reply

Antalya dan kimler var. Avrupa’daki vb. Ülkelerde göç ve sınır kontrolünün büyük ölçüde yanıltıcı olduğunu düşünüyor musunuz? . Slm bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 227

45. Bu konu : ” Avrupa’daki vb. Ülkelerde göç ve sınır kontrolünün büyük ölçüde yanıltıcı olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selam siten cidden iyi, facebookta paylaştım , gaye – 231

46. Bu konu : ” Avrupa’daki vb. Ülkelerde göç ve sınır kontrolünün büyük ölçüde yanıltıcı olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 430

47. Erzurum merkezden ben ziya. Mrb web siten yeminle hayran edici, twitter da paylaştım 07-04-2021 15:33:57

48. Sivas dan kimler var. Avrupa’daki vb. Ülkelerde göç ve sınır kontrolünün büyük ölçüde yanıltıcı olduğunu düşünüyor musunuz? . Selamlar sayfan ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , – 69

49. Manisa merkezden ben hatice. Selamlar siten valla dikkat çekici, şukuladım 17-04-2021 22:49:19

50. Selam sayfa vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım

51. Merhaba herkese sayfanız harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım

52. Kilis merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler 07-05-2021 03:28:28

53. Bu konu : ” Avrupa’daki vb. Ülkelerde göç ve sınır kontrolünün büyük ölçüde yanıltıcı olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanılmaz hayran edici, sağolun , mehmet – 411

54. Trabzon dan kimler var. Avrupa’daki vb. Ülkelerde göç ve sınır kontrolünün büyük ölçüde yanıltıcı olduğunu düşünüyor musunuz? . Slm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , ali – 339

55. Muş dan kimler var. Avrupa’daki vb. Ülkelerde göç ve sınır kontrolünün büyük ölçüde yanıltıcı olduğunu düşünüyor musunuz? . Slm paylaşımın harbiden hoşuma gitti, saolun , ali – 124

56. Sivas merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siten inan ki dikkat çekici, tebrikler 15-06-2021 12:50:10

57. elif yılmaz Reply

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfa harbiden mükemmel, tebrikler 25-06-2021 00:36:23

58. Slm siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

59. Bu konu : ” Avrupa’daki vb. Ülkelerde göç ve sınır kontrolünün büyük ölçüde yanıltıcı olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 76

60. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımınız yeminle hayran edici, sağolun 07-07-2021 17:15:26

61. Gümüşhane merkezden ben memo. selam arkadaşlar siteniz valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 08-07-2021 18:18:20

62. Nevşehir merkezden ben ahmet. Mrb web siten inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 10-07-2021 23:47:38

63. Sivas dan kimler var. Avrupa’daki vb. Ülkelerde göç ve sınır kontrolünün büyük ölçüde yanıltıcı olduğunu düşünüyor musunuz? . Merhaba bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , Hasan – 133

64. Sakarya merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım 15-07-2021 20:00:43

65. Bu konu : ” Avrupa’daki vb. Ülkelerde göç ve sınır kontrolünün büyük ölçüde yanıltıcı olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Mrb sayfanız süper ötesi çok iyi, sağolun , ali – 356

66. Trabzon dan kimler var. Avrupa’daki vb. Ülkelerde göç ve sınır kontrolünün büyük ölçüde yanıltıcı olduğunu düşünüyor musunuz? . Mrb siten vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 394

67. Ağrı dan kimler var. Avrupa’daki vb. Ülkelerde göç ve sınır kontrolünün büyük ölçüde yanıltıcı olduğunu düşünüyor musunuz? . Selamlar web sitesi inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 389

68. Bu konu : ” Avrupa’daki vb. Ülkelerde göç ve sınır kontrolünün büyük ölçüde yanıltıcı olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Mrb paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 33

69. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki iyi, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link