Halk Sağlığı Yasası 2016 (WA)

Yetki Belgesi

Zehir Sağlama veya Yönetme Yetkisi

[SARS-CoV-2 (COVID-19) Vaccine]

(Sayı 1) 2021

1. Ben, Dr Andrew Robinson, Baş Sağlık Görevlisi (WA), 2016 Halk Sağlığı Yasası’nın (WA) 197 ve 198. bölümlerine ikna edici davranıyor [the act] bir sağlık bakımı acil durumu sırasında acil durum yönetimi amacıyla, bir kişiye bir zehir uygulama yetkisi verme yetkisi veren, işbu vesile ile ekli programın 1. sütununda yer alan sınıfta yer alan kişi (ler) e aşağıdaki yasal işlevleri yerine getirme yetkisi veren ekli programın 3. sütununda belirtilen koşullara, sınırlamalara veya kısıtlamalara (varsa) tabi olarak ekli programın 2. sütunu.

• 2. Program Ek A olarak eklenmiştir.

• 3. Bu yetki belgesi, 22 Şubat 2021 tarihinden itibaren yürürlüğe girecek ve halk sağlığı acil durumu artık yürürlükte kalmayana kadar veya başka türlü Değiştirilene veya iptal edilene kadar yürürlükte kalacaktır.

Author

9 Comments

1. Karaman dan kimler var. Avustralya: Bir Zehir Sağlama veya Yönetme Yetkisi [SARS-CoV-2 (COVID-19) Vaccine] . Merhaba sayfanız inanılmaz güzel, face de paylaştım , ahmet – 331

2. Nevşehir merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 27-04-2021 20:23:41

3. Bu konu : ” Avustralya: Bir Zehir Sağlama veya Yönetme Yetkisi [SARS-CoV-2 (COVID-19) Vaccine] ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 246

4. Bu konu : ” Avustralya: Bir Zehir Sağlama veya Yönetme Yetkisi [SARS-CoV-2 (COVID-19) Vaccine] ” çok güzel. Merhaba siteniz valla hayran edici, sağolun , ziya – 410

5. İzmir merkezden ben Aylin. Selam sayfanız inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-05-2021 22:07:43

6. Kocaeli merkezden ben banu. Selam herkese sayfa süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 02:35:57

7. Bu konu : ” Avustralya: Bir Zehir Sağlama veya Yönetme Yetkisi [SARS-CoV-2 (COVID-19) Vaccine] ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz mükemmel, tebrikler , banu – 335

8. İstanbul merkezden ben Emine. Merhaba sayfa inan ki hoşuma gitti, şukuladım 16-05-2021 12:33:15

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link