Bu sadece okulda, bizi gerçekte neler olup bittiğini anlamamızdan uzaklaştırmak için öğrettikleri bir şey. Haritadaki bir resimden başka bir şey değil. Büyük isim film stüdyolarında çekildi. Cidden, bir düşün. Dev ve ölümcül yılanlar ve örümcekler. Yorucu sıcaklar, kangurular ve koala ayıları? Avustralyalıların kendilerinden bahsetmeye bile gerek yok. (güzel ve mutlu olan insanlar gibi). Benimle dalga mı geçiyorsun? Bir saniyeliğine almayacağım. Bunu düşün! Hiç gördün mü Hayýr. Ben de yapmadým ve asla olmayacađýz.

… Mjbass tarafından gönderildi
[comments]

Author

17 Comments

1. Bu konu : ” Avustralya sahte! ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , ziya – 426

2. Iğdır dan kimler var. Avustralya sahte! . selam arkadaşlar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 228

3. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle mükemmel, sağolun

4. Bu konu : ” Avustralya sahte! ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 353

5. Bu konu : ” Avustralya sahte! ” çok güzel. Selamlar sayfa harbiden güzel, tebrikler , ali – 68

6. Bu konu : ” Avustralya sahte! ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inan ki güzel, twitter da paylaştım , gaye – 222

7. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla çok iyi, facebookta paylaştım

8. Bu konu : ” Avustralya sahte! ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , doruk – 421

9. Iğdır merkezden ben . Merhaba siteniz yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 17-02-2021 08:20:07

10. Gürbüz Reply

Bolu merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım 02-03-2021 12:22:10

11. Bu konu : ” Avustralya sahte! ” çok güzel. Slm web siten ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 349

12. Eskişehir dan kimler var. Avustralya sahte! . selamun aleyküm web siten valla mükemmel, saolun , – 392

13. Bu konu : ” Avustralya sahte! ” çok güzel. Selam siten süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , Aylin – 221

14. Sinop dan kimler var. Avustralya sahte! . Merhabalar bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , – 151

15. Bu konu : ” Avustralya sahte! ” çok güzel. Merhaba paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 327

16. Balıkesir merkezden ben . Selam sayfanız vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 06-04-2021 16:54:03

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link