Geçen ay falan gün ışığına çıkan bu cinsel saldırı hikayeleri hakkında biraz araştırma yapmak.

Elimizde bulunan verilerden, bu iddiaların birçoğunun bazen polisi ilgilendirdiği veya diğer zamanlarda tamamen bildirilmediği görülüyor.

İş kaybı ya da yıldırma vb. Korkusuyla.

Bunu anlıyorum, tüm mağdurların korunmaları ve yardım alacak, soruşturma başlatacak ve yankıları olmadan bir tür adalet / kapanışa sahip olacak kadar kendilerini güvende hissetmeleri gerekiyor.

% 100 desteğime sahipler. Lütfen savaşmaya devam edin!

Ama şu anda ortaya çıkması biraz fazla tuhaf?

Kurbanlara göre, bu olayların çoğunun meydana gelmesinden bu yana kelimenin tam anlamıyla YILLAR geçti.

O zamandan beri bir kurban da kendini öldürdü.

Tüm bu Britanny Higgins’in, hükümet yetkililerine karşı artan sayıda iddianın ve #Metoo’nun geri dönüşünün önerilen bir seçim yılında gündeme gelmesi biraz hoş görünmüyor mu ???

Burada Emek ya da Liberal Sevgisi Yok. Ya da Yeşiller Partisi. Hepsi derin bir şekilde NWO vekilidir.

Bu korkunç eylemlerin yalnızca halka açıklandığı, tartışıldığı ve yaklaşan bir seçim ve siyasi savaş için bir “cephane” görevi görürken soruşturulduğu bir dünyada yaşıyor olmamız üzücü.

Musluk kuraklık sırasında açıldı, ama neden şimdi? Yıllarca çektikten sonra …

Cui bono? (Kim fayda sağlar?)

Görünüşe göre medyadan hükümete karşı bir miktar muhalefet oluşturması ve belki bir parti değişikliğinde biraz yardım etmesi isteniyor?

Author

11 Comments

1. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, saolun

2. Çanakkale dan kimler var. Avustralya siyasetinde #Metoo dönüşü . merhaba arkadaşlar sayfan harbiden iyi, tebrikler , gaye – 103

3. elif yılmaz Reply

Bolu dan kimler var. Avustralya siyasetinde #Metoo dönüşü . Selam herkese web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 222

4. Bu konu : ” Avustralya siyasetinde #Metoo dönüşü ” çok güzel. Mrb web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 39

5. selamun aleyküm paylaşım inan ki dikkatimi çekti, saolun

6. Bu konu : ” Avustralya siyasetinde #Metoo dönüşü ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 438

7. Diyarbakır merkezden ben ali. Selam sayfanız vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım 25-03-2021 12:21:30

8. Kayseri dan kimler var. Avustralya siyasetinde #Metoo dönüşü . Merhaba web sitesi cidden mükemmel, sağolun , ali – 268

9. Kocaeli dan kimler var. Avustralya siyasetinde #Metoo dönüşü . selam arkadaşlar web siten ciddiyim mükemmel, tebrikler , ali – 444

10. Bu konu : ” Avustralya siyasetinde #Metoo dönüşü ” çok güzel. Selam herkese sayfa yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 48

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link