Tippecanoe, William Henry Harrison’ın bu Kızılderililerle savaşmaya çalıştığı ve lanetlendiği ve şimdi her başkanın on yılda seçildiği teorisidir, yani 2020, 00, 80, 60, 40, 20, 1900, 1880, hepsi ölümle veya suikast girişimiyle karşı karşıya kaldı. ofis.

Düşüncelerin neler? GW’nin bir atama girişiminde bulunduğunu hatırlamıyorum ama düşünmek ilginç.

Author

23 Comments

1. Kilis merkezden ben Hasan. Selam paylaşım vallaha çok güzel, teşekkürler 26-01-2021 02:11:05

2. Rize merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, saolun 26-01-2021 02:12:48

3. Hakkari merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-01-2021 02:13:34

4. Kars merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi çok iyi, sağolun 26-01-2021 05:56:28

5. Bu konu : ” Avustralya’dan bir arkadaşım bugün bana “Tippecanoe” teorisinden bahsetti ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha çok iyi, saolun , Emine – 479

6. Mersin dan kimler var. Avustralya’dan bir arkadaşım bugün bana “Tippecanoe” teorisinden bahsetti . Slm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 53

7. Uşak dan kimler var. Avustralya’dan bir arkadaşım bugün bana “Tippecanoe” teorisinden bahsetti . Merhaba paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 260

8. Bu konu : ” Avustralya’dan bir arkadaşım bugün bana “Tippecanoe” teorisinden bahsetti ” çok güzel. Selamlar web siteniz valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 322

9. Merhaba herkese sayfanız harbiden mükemmel, teraziye tıkladım

10. Siirt dan kimler var. Avustralya’dan bir arkadaşım bugün bana “Tippecanoe” teorisinden bahsetti . selam arkadaşlar sayfa harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 105

11. Nevşehir dan kimler var. Avustralya’dan bir arkadaşım bugün bana “Tippecanoe” teorisinden bahsetti . Merhaba herkese sayfan gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 476

12. Uşak dan kimler var. Avustralya’dan bir arkadaşım bugün bana “Tippecanoe” teorisinden bahsetti . Merhaba herkese paylaşım harbiden iyi, teşekkürler , emin – 186

13. Selamın aleyküm web sitesi yeminle güzel, linkedinde paylaştım

14. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız valla çok iyi, tebrikler 01-03-2021 16:08:56

15. Bu konu : ” Avustralya’dan bir arkadaşım bugün bana “Tippecanoe” teorisinden bahsetti ” çok güzel. Merhabalar sayfan inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 433

16. Kırklareli merkezden ben memo. Slm paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-03-2021 02:12:52

17. Merhaba herkese siteniz inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

18. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok iyi, teşekkürler

19. Elazığ dan kimler var. Avustralya’dan bir arkadaşım bugün bana “Tippecanoe” teorisinden bahsetti . Mrb bu web sitesi süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 198

20. Bu konu : ” Avustralya’dan bir arkadaşım bugün bana “Tippecanoe” teorisinden bahsetti ” çok güzel. Slm web sitesi cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 47

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link