Avustralyalı asker Afgan çocuğun boğazını kesen Çin tweetleri

“Pekin Dışişleri Bakanlığı sözcüsü Lijian Zhao tarafından yayınlanan görüntüde, bir Afgan çocuğun boğazını kesen Avustralyalı bir asker görülüyor. “- Epoch Times

İngiltere, Avustralya ve New Zélande hepsi bunun sahte bir görüntü olduğunu iddia ediyor. Her iki durumda da … Gerçek olan ne?

“Avustralyalı asker Afgan çocuğun boğazını kesen Çin tweetleri” üzerine 21 yorum

1. Kayseri dan kimler var. Avustralyalı asker Afgan çocuğun boğazını kesen Çin tweetleri . Merhaba herkese web sitesi süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 255

2. Tekirdağ merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten süper ötesi çok iyi, saolun 05-12-2020 06:38:32

3. Bu konu : ” Avustralyalı asker Afgan çocuğun boğazını kesen Çin tweetleri ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , banu – 100

4. Bu konu : ” Avustralyalı asker Afgan çocuğun boğazını kesen Çin tweetleri ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha iyi, facebookta paylaştım , emin – 127

5. Elazığ merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 15-12-2020 22:38:49

6. Bu konu : ” Avustralyalı asker Afgan çocuğun boğazını kesen Çin tweetleri ” çok güzel. Selam sayfan gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 364

7. Mardin dan kimler var. Avustralyalı asker Afgan çocuğun boğazını kesen Çin tweetleri . merhaba arkadaşlar sayfan inanki dikkat çekici, sağolun , ziya – 401

8. Bu konu : ” Avustralyalı asker Afgan çocuğun boğazını kesen Çin tweetleri ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , gaye – 148

9. Ordu dan kimler var. Avustralyalı asker Afgan çocuğun boğazını kesen Çin tweetleri . selamun aleyküm sayfa inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 57

10. Bu konu : ” Avustralyalı asker Afgan çocuğun boğazını kesen Çin tweetleri ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız cidden çok iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 399

11. Erzurum merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-01-2021 03:47:30

12. Bu konu : ” Avustralyalı asker Afgan çocuğun boğazını kesen Çin tweetleri ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 30

13. Bolu dan kimler var. Avustralyalı asker Afgan çocuğun boğazını kesen Çin tweetleri . Merhabalar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 92

14. Aksaray dan kimler var. Avustralyalı asker Afgan çocuğun boğazını kesen Çin tweetleri . Slm web siten yeminle mükemmel, saolun , Aylin – 497

15. Bu konu : ” Avustralyalı asker Afgan çocuğun boğazını kesen Çin tweetleri ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi mükemmel, şukuladım , Hasan – 259

16. Adıyaman dan kimler var. Avustralyalı asker Afgan çocuğun boğazını kesen Çin tweetleri . Selamlar siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 129

17. Bu konu : ” Avustralyalı asker Afgan çocuğun boğazını kesen Çin tweetleri ” çok güzel. Selam paylaşım harbiden güzel, twitter da paylaştım , – 410

18. Eskişehir dan kimler var. Avustralyalı asker Afgan çocuğun boğazını kesen Çin tweetleri . selam arkadaşlar sayfanız valla çok iyi, teşekkürler , Aylin – 313

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link