Bu alt bölüme yazmak zorunda olduğum için üzgünüm ama başka bir yere yazarsam çok üzüleceğimi biliyorum. Aylar önce NSW başbakanı, enfeksiyon oranlarını değil, yalnızca Covid yoğun bakım ünitesi ve ölüm istatistiklerini yayınlayacağını söyledi. Sunrise’da konuştuğunu çok net hatırlıyorum. Bu virüsle yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağız, değil mi?

36 Comments

1. Muğla dan kimler var. Avustralyalı burada. Neden sadece YBÜ Covid vakalarının sayısını bildirmiyorsunuz? Enfeksiyon değil….. . Slm sayfa ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 400

2. Ordu dan kimler var. Avustralyalı burada. Neden sadece YBÜ Covid vakalarının sayısını bildirmiyorsunuz? Enfeksiyon değil….. . Merhaba paylaşım yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 347

3. Kars merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 06-07-2021 05:17:08

4. selamun aleyküm siten yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım

5. Bu konu : ” Avustralyalı burada. Neden sadece YBÜ Covid vakalarının sayısını bildirmiyorsunuz? Enfeksiyon değil….. ” çok güzel. Slm sayfan valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 458

6. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar siteniz gerçekten mükemmel, sağolun

7. Van merkezden ben Hasan. Merhaba web siteniz vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 06-07-2021 11:03:43

8. Yozgat dan kimler var. Avustralyalı burada. Neden sadece YBÜ Covid vakalarının sayısını bildirmiyorsunuz? Enfeksiyon değil….. . merhaba arkadaşlar web siteniz cidden hayran bıraktı, tebrikler , ali – 84

9. Selam sayfan valla çok güzel, twitter da paylaştım

10. Bu konu : ” Avustralyalı burada. Neden sadece YBÜ Covid vakalarının sayısını bildirmiyorsunuz? Enfeksiyon değil….. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 441

11. Bu konu : ” Avustralyalı burada. Neden sadece YBÜ Covid vakalarının sayısını bildirmiyorsunuz? Enfeksiyon değil….. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inan ki hoşuma gitti, saolun , mehmet – 408

12. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Avustralyalı burada. Neden sadece YBÜ Covid vakalarının sayısını bildirmiyorsunuz? Enfeksiyon değil….. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 175

13. Bu konu : ” Avustralyalı burada. Neden sadece YBÜ Covid vakalarının sayısını bildirmiyorsunuz? Enfeksiyon değil….. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 171

14. Selam herkese web siteniz inan ki dikkatimi çekti, saolun

15. Bu konu : ” Avustralyalı burada. Neden sadece YBÜ Covid vakalarının sayısını bildirmiyorsunuz? Enfeksiyon değil….. ” çok güzel. Selam siten vallaha billaha güzel, saolun , ahmet – 114

16. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle mükemmel, şukuladım

17. Nevşehir merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz iyi, teşekkürler 21-07-2021 05:25:41

18. Yalova dan kimler var. Avustralyalı burada. Neden sadece YBÜ Covid vakalarının sayısını bildirmiyorsunuz? Enfeksiyon değil….. . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 7

19. Nevşehir dan kimler var. Avustralyalı burada. Neden sadece YBÜ Covid vakalarının sayısını bildirmiyorsunuz? Enfeksiyon değil….. . Merhaba herkese siteniz valla dikkat çekici, teşekkürler , ali – 346

20. Mardin dan kimler var. Avustralyalı burada. Neden sadece YBÜ Covid vakalarının sayısını bildirmiyorsunuz? Enfeksiyon değil….. . Merhabalar web sitesi ciddiyim dikkat çekici, sağolun , Emine – 411

21. Edirne merkezden ben emin. Selamlar sayfan inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-08-2021 03:28:30

22. Bu konu : ” Avustralyalı burada. Neden sadece YBÜ Covid vakalarının sayısını bildirmiyorsunuz? Enfeksiyon değil….. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi hayran edici, tebrikler , Aylin – 71

23. Bu konu : ” Avustralyalı burada. Neden sadece YBÜ Covid vakalarının sayısını bildirmiyorsunuz? Enfeksiyon değil….. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi güzel, sağolun , – 31

24. Bu konu : ” Avustralyalı burada. Neden sadece YBÜ Covid vakalarının sayısını bildirmiyorsunuz? Enfeksiyon değil….. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 465

25. Bu konu : ” Avustralyalı burada. Neden sadece YBÜ Covid vakalarının sayısını bildirmiyorsunuz? Enfeksiyon değil….. ” çok güzel. Merhabalar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 138

26. İstanbul merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 23-08-2021 05:16:02

27. elif yılmaz Reply

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Selam siten süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 24-08-2021 01:08:58

28. Bu konu : ” Avustralyalı burada. Neden sadece YBÜ Covid vakalarının sayısını bildirmiyorsunuz? Enfeksiyon değil….. ” çok güzel. Selam siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , Aylin – 2

29. Bu konu : ” Avustralyalı burada. Neden sadece YBÜ Covid vakalarının sayısını bildirmiyorsunuz? Enfeksiyon değil….. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , Hasan – 422

30. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Avustralyalı burada. Neden sadece YBÜ Covid vakalarının sayısını bildirmiyorsunuz? Enfeksiyon değil….. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 428

31. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım

32. Kırklareli dan kimler var. Avustralyalı burada. Neden sadece YBÜ Covid vakalarının sayısını bildirmiyorsunuz? Enfeksiyon değil….. . selam arkadaşlar sayfan cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 59

33. Niğde merkezden ben Emine. selamun aleyküm web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 23-09-2021 23:02:10

34. Zonguldak merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten valla iyi, sosyal medyada paylaştım 23-09-2021 23:08:59

Write A Comment