Avustralya hükümeti, Avustralya’daki özgür insanlara daha fazla kısıtlama getirilmesi için bastırıyor. Gelecekte evlerinden çıkan özgür düşünürler olacaklarını düşünüyorsanız – Avustralya’ya bakın – bunu zaten “terörle mücadele” sahte bahanesiyle yapıyorlar.

Ülkenizde yakında neler olacağını görmek için lütfen Youtube’da Covid veya Avustralya hükümetinden gelen kısıtlamalarla ilgili haberleri izlemek için zaman ayırın… Lütfen gerçekler hakkında farkındalık yaratın çünkü beğenmemeler ve yorumlar (bazıları hala varsa) gösteriyor ki kimse onların baskısını kabul etmiyor… ama Avustralya kapalı ve yakındaki başka bir ülkeye kaçamıyorlar. Doğruyu söyledikleri için baskı altında tutuluyorlar ve hapse atılıyorlar.

Lütfen şimdi onların acısını ve ıstırabını görmezden gelmeyin çünkü gelecekte sizin olacak… Lütfen dünyanın Avustralya hükümetini olduğu gibi yozlaşmış bir sistem olarak görmesine yardım edin… Lütfen kendinizi eğitmek ve buna karşı harekete geçmek için birkaç dakikanızı ayırın. şu anda Avustralya’daki zulmü haklı çıkarmaya çalışan faşist sistem. Propagandalarını görmek için Youtube hesabınızda bir ülke olarak Avustralya’yı seçin, ifade özgürlüğünü nasıl baskı altında tuttuklarını fark etmek için beğenmeme ve yorumları (hala mevcutsa) izleyin ve LÜTFEN onlara özgür düşünenlerin yanında olduğumuzu göstermek için bir açıklama yapın ve biz baskı istemiyorum!!!

Ben Avustralyalı değilim, ama bunlar özgürlük isteyen insanlar ve sonuçta onlar benim halkım, onlar SİZİN halkınız… Onlar BİZİM halkımız! Geceye sessizce girmelerine izin verme! Adalet ve SEVGİ her şeyin üzerindedir!

İşte bazı örnekler. Beğenmemelere ve yorumlara dikkat edin (varsa):

https://www.youtube.com/watch?v=ELT880UsLwg

https://www.youtube.com/watch?v=bCsn_QhrhQA

https://www.youtube.com/watch?v=fW_RQgRRgbQ

https://www.youtube.com/watch?v=k8_D_Kl_fc0

https://www.youtube.com/watch?v=Gd96lHnwF0I

ve dahası…

59 Comments

1. Bu konu : ” Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve ” çok güzel. Mrb siten cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , memo – 235

2. Selamlar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

3. elif yılmaz Reply

Malatya dan kimler var. Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve . Mrb web siten vallaha iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 447

4. Kırıkkale dan kimler var. Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve . selamun aleyküm siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 460

5. Rize dan kimler var. Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve . selamun aleyküm paylaşım ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 392

6. Selam web sitesi inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım

7. Muş merkezden ben memo. Selam paylaşımın harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 10-07-2021 06:50:50

8. Bu konu : ” Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha dikkat çekici, saolun , ali – 500

9. Bu konu : ” Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha iyi, sağolun , ziya – 374

10. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Slm web sitesi harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

12. Bu konu : ” Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve ” çok güzel. Selam sayfanız valla hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 355

13. Bu konu : ” Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve ” çok güzel. Slm bu web sitesi süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 116

14. Çorum merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki mükemmel, sağolun 10-07-2021 07:56:13

15. Manisa dan kimler var. Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve . Selamlar paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 274

16. Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. Selam web siteniz yeminle güzel, teşekkürler 10-07-2021 08:01:09

17. İstanbul dan kimler var. Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve . Slm web sitesi süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 91

18. Selam siteniz valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

19. Ordu merkezden ben . Merhaba web siten inanki mükemmel, facebookta paylaştım 10-07-2021 08:05:37

20. Diyarbakır dan kimler var. Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve . merhaba arkadaşlar siteniz yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , – 340

21. Gürbüz Reply

Ardahan dan kimler var. Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve . selamun aleyküm web sitesi yeminle çok güzel, sağolun , Gürbüz – 425

22. Bu konu : ” Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 265

23. Bu konu : ” Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanki hoşuma gitti, şukuladım , emin – 348

24. Bu konu : ” Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki iyi, face de paylaştım , hatice – 434

25. Rize dan kimler var. Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve . Merhaba web siten inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , memo – 354

26. Kastamonu dan kimler var. Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve . Selam bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , gaye – 226

27. Bu konu : ” Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve ” çok güzel. Mrb sayfanız inan ki hayran bıraktı, sağolun , hatice – 142

28. Manisa dan kimler var. Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve . Selam herkese sayfan vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 68

29. Giresun dan kimler var. Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve . Merhabalar web sitesi cidden iyi, sağolun , ali – 280

30. Tokat dan kimler var. Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve . Selam web sitesi ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 408

31. Bu konu : ” Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , – 385

32. Kırıkkale dan kimler var. Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve . merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , Emine – 81

33. Malatya dan kimler var. Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 434

34. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım valla hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 495

35. Ordu dan kimler var. Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve . Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 492

36. Afyon merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan valla hayran edici, tebrikler 27-07-2021 20:55:39

37. Gürbüz Reply

Bitlis merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web sitesi ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım 28-07-2021 14:32:36

38. Bartın merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 29-07-2021 08:26:08

39. Kırıkkale dan kimler var. Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve . Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 136

40. Bu konu : ” Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve ” çok güzel. Mrb siteniz inan ki dikkatimi çekti, saolun , ali – 465

41. Bu konu : ” Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve ” çok güzel. Merhaba sayfa süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 277

42. Bu konu : ” Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve ” çok güzel. Selamlar sayfa inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ziya – 49

43. Eskişehir merkezden ben memo. Mrb paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, sağolun 21-08-2021 03:37:30

44. Şırnak dan kimler var. Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve . Merhaba herkese siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Emine – 132

45. Osmaniye merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi ciddiyim çok güzel, saolun 28-08-2021 21:51:01

46. Bu konu : ” Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve ” çok güzel. Merhaba paylaşım valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 261

47. Bu konu : ” Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve ” çok güzel. Slm web siteniz gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 2

48. Bayburt merkezden ben gaye. Selamlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 01-09-2021 15:44:02

49. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 3

50. selam arkadaşlar siteniz yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım

51. Tokat merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfa harbiden hoşuma gitti, saolun 06-09-2021 04:01:20

52. Eskişehir dan kimler var. Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve . Slm bu web sitesi vallaha billaha iyi, saolun , ahmet – 210

53. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım

54. Bu konu : ” Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve ” çok güzel. Mrb web sitesi valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Aylin – 470

55. Düzce dan kimler var. Avustralyalıların YARDIMINIZA İHTİYACI VAR!!! Lütfen kendinizi Avustralya propagandası konusunda eğitmek için zaman ayırın ve . selamun aleyküm bu web sitesi inanki güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 481

Write A Comment