Avustralya’nın “covid”e karşı korunmak için sözde “aşı”yı piyasaya sürmesi, çeşitli nedenlerle yavaşladı. İlgili birinin bunun bir aldatmaca olduğunu bilmesi ve Avustralyalıların aşıdan kaçınmasına yardımcı olmak için kasıtlı olarak kullanıma müdahale etmesi mümkün mü?

66 Comments

1. Bu konu : ” Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz iyi, tebrikler , ali – 229

2. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 462

4. Mrb sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

5. Kırıkkale dan kimler var. Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? . Selam herkese siten valla hayran edici, teşekkürler , hatice – 293

6. Gürbüz Reply

Selamlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

7. Gürbüz Reply

Ankara merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler 09-08-2021 20:32:22

8. Yozgat dan kimler var. Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? . Slm paylaşımın cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 305

9. Bolu dan kimler var. Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? . Merhaba herkese web siteniz yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 280

10. Bu konu : ” Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? ” çok güzel. Merhaba siten inanki iyi, linkedinde paylaştım , memo – 234

11. Kocaeli dan kimler var. Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? . Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , ali – 267

12. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 438

13. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş dan kimler var. Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? . selam arkadaşlar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, saolun , Gürbüz – 495

14. Denizli merkezden ben . selamun aleyküm web siten valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 11-08-2021 16:50:18

15. Selam herkese sayfanız valla çok iyi, şukuladım

16. Gürbüz Reply

Şırnak merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 14-08-2021 17:36:43

17. Bu konu : ” Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 4

18. Iğdır dan kimler var. Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? . Selamlar paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , mehmet – 453

19. Gürbüz Reply

Karaman merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 16-08-2021 07:14:55

20. Malatya merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımın inan ki çok iyi, tebrikler 21-08-2021 23:31:46

21. Selam herkese paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

22. Gürbüz Reply

Slm sayfanız süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım

23. Nevşehir merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha güzel, sağolun 27-08-2021 16:34:59

24. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

25. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 44

26. merhaba arkadaşlar sayfanız valla hayran edici, face de paylaştım

27. Malatya merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfanız ciddiyim güzel, saolun 30-08-2021 10:30:19

28. Bayburt merkezden ben mehmet. Mrb sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 30-08-2021 15:11:00

29. Hakkari dan kimler var. Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? . Selam herkese paylaşım gerçekten iyi, şukuladım , Emine – 219

30. elif yılmaz Reply

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Slm siten gerçekten iyi, teşekkürler 30-08-2021 15:58:24

31. Samsun dan kimler var. Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? . Mrb siteniz valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 349

32. Karaman merkezden ben Hasan. Selamlar sayfanız gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım 31-08-2021 18:34:56

33. Diyarbakır dan kimler var. Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? . selamun aleyküm bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, tebrikler , memo – 107

34. Bu konu : ” Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , gaye – 499

35. elif yılmaz Reply

Aydın dan kimler var. Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? . Slm sayfan vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 212

36. Şanlıurfa dan kimler var. Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? . Merhabalar web siteniz yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 315

37. Bu konu : ” Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten harbiden dikkat çekici, sağolun , ziya – 330

38. Bu konu : ” Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? ” çok güzel. Selam paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 245

39. Kütahya merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi inanki çok güzel, twitter da paylaştım 07-09-2021 19:29:35

40. Bu konu : ” Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? ” çok güzel. Merhaba paylaşım valla hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 42

41. Bu konu : ” Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? ” çok güzel. Slm paylaşımın gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 452

42. Merhabalar paylaşımınız vallaha çok iyi, twitter da paylaştım

43. Tokat merkezden ben ahmet. Slm sayfanız inanılmaz güzel, teşekkürler 11-09-2021 14:12:26

44. Artvin dan kimler var. Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? . Mrb sayfanız valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 235

45. Bu konu : ” Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? ” çok güzel. Selamlar web siten inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 237

46. Batman dan kimler var. Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? . Mrb sayfan harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 328

47. Bu konu : ” Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , emin – 245

48. Erzincan merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 15-09-2021 06:28:21

49. Artvin dan kimler var. Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? . Selamlar siteniz ciddiyim çok güzel, teşekkürler , Emine – 168

50. Bu konu : ” Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 115

51. Bu konu : ” Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? ” çok güzel. Slm bu web sitesi cidden çok güzel, teşekkürler , Emine – 277

52. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfan cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 18-09-2021 22:24:39

53. Hakkari merkezden ben memo. Mrb sayfa vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 21-09-2021 13:27:01

54. Bu konu : ” Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , banu – 400

55. Selam herkese paylaşımın inanılmaz hayran edici, şukuladım

56. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha mükemmel, sağolun , elif yılmaz – 102

57. Bu konu : ” Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 428

58. Düzce merkezden ben Hasan. Merhabalar siteniz inanılmaz iyi, teşekkürler 24-09-2021 18:31:36

59. Niğde merkezden ben Gürbüz. Slm siteniz valla çok hoşuma gitti, tebrikler 25-09-2021 23:33:14

60. Düzce merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 26-09-2021 01:36:24

61. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

62. Adıyaman dan kimler var. Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? . Selam herkese web siten cidden iyi, teşekkürler , Aylin – 345

63. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Avustralya’nın “aşı” sunumu kasıtlı olarak yavaşlatılıyor mu? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 198

64. Selamın aleyküm sayfa harbiden mükemmel, teraziye tıkladım

Write A Comment