Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan)

https://www.europereloaded.com/australias-state-of-victoria-sold-out-to-the-soros-backed-strong-cities-network-scn-with-privatised-police/

“Bu web sitesine Twitter’da rastladık, https://australianvoice.livejournal.com/. (Twitter bağlantısıAşağıda yeniden yayınladığımız en son blogu, blogları arasında çok önemli bir bağlantı kuruyor. DIŞ KAYNAKLI polis gücü ve Güçlü Şehirler Ağıgibi küreselciler tarafından finanse edilen Soros.

Avustralya’nın, Melbourne’un ve özellikle Victoria eyaletinin neden çok az sayıda COVID vakası için ağır, polis devletinin eline geçtiğini anlamaya çalışırken, yakın zamanda Robert Bridge’in içinde bulunduğu bir makaleyi yayınladık. Victoria imzaladığından beri Çin’in Kuşak ve Yol Girişimi – bunu yapan tek Avustralya eyaleti, bir şekilde vatandaşlarının gördüğü bu polis devleti muamelesi bu gerçekle bağlantılıydı. Görmek Acımasız Kovid Kilitlemesi Altındaki ‘Hayalet Kasaba Polis Eyaleti’ Melbourne’dan Mektuplar. Bridge’in dediği gibi, BRI’ye katılmak, Victoria’yı genel olarak Avustralya hükümeti ile anlaşmazlığa düşürdü. Blue Dot Ağı, bölgedeki Çin’in BRI’sine karşı bir batı siperi.

Kanada’nın ünlü anayasa avukatı, Rocco Galati, ayrıca önemli noktaya değindi. Avustralya ve Yeni Zelanda, vatandaşlarını hükümetin gücü kötüye kullanmasına karşı koruyacak bir Haklar Bildirisine sahip değil. Görmek Trudeau ve Kanada Hükümeti, Aşırı COVID Tedbirleri Nedeniyle Dava Açıldı [VIDEO].

Burada karışıma başka bir öğe ekliyoruz – Victoria eyaletinin BM üyeliği / globalist Güçlü Şehirler Ağı. İşte SCN’ler için sayfa bağlantısı üye şehirler. Aslında tüm Victoria Eyaleti bu CITIES listesinde üye olarak bahsedilmektedir. Örneğin Fransa için, iki açık ve farklı şehir listelenmiştir – Bordeaux ve Paris, ancak ilginç bir şekilde, Paris şehrine bitişik, sosyalist belediye başkanları – Montreuil ve Sarcelles – tarafından yönetilen iki BELEDİYE de öyle. Ayrıca, aşağıdaki blog yazarımızın işaret ettiği gibi, önde gelen Daniel Andrews liderliğindeki Melbourne, ev sahibi SCN’nin 2018 Küresel Zirvesine. (Andrews, Avustralya İşçi Partisi’ne aittir – burada sürpriz yok – ve 2014’ten beri eyalet başbakanı.)

Blog yazarımız ayrıca ISD’ye de bağlanır, Stratejik Diyalog Enstitüsü. Bu sayfa kendi sitesinde, SCN Enstitüye aittir. “
ISD web sitesi:

https://www.isdglobal.org/isdapproach/partnerships/

Ortaklar arasında BM, Soros ve Gates bulunmaktadır.

Computing Forever video bağlantısı:

https://www.youtube.com/watch?v=8VXch7mULLE

“Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan)” üzerine 57 yorum

1. Antalya merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siteniz inanki çok iyi, face de paylaştım 30-09-2020 01:46:41

2. Bingöl merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:18:55

3. Bingöl merkezden ben Gürbüz. Selam sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 02-10-2020 11:43:28

4. Tunceli merkezden ben ahmet. Mrb web siten ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 09-10-2020 07:21:35

5. Bolu merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok iyi, sağolun 09-10-2020 11:48:18

6. Gaziantep merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız inanki çok iyi, linkedinde paylaştım 19-10-2020 05:22:33

7. Kocaeli dan kimler var. Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) . Selam bu web sitesi yeminle iyi, facebookta paylaştım , ali – 16

8. Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , gaye – 462

9. Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla hoşuma gitti, tebrikler , banu – 53

10. Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 271

11. Iğdır dan kimler var. Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) . Selamın aleyküm sayfanız cidden dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 274

12. Zonguldak merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha iyi, tebrikler 24-11-2020 00:37:38

13. Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 402

14. Gümüşhane dan kimler var. Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) . Slm paylaşımınız cidden iyi, tebrikler , elif yılmaz – 50

15. Yozgat merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siten cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:37:56

16. Kastamonu dan kimler var. Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) . Selamın aleyküm sayfa inan ki güzel, sağolun , – 464

17. Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 435

18. Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. Mrb paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 429

19. Amasya dan kimler var. Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) . Merhaba web siteniz cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 411

20. Antalya dan kimler var. Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) . selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok güzel, sağolun , gaye – 200

21. Kütahya merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfan valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım 24-12-2020 09:28:11

22. Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , Emine – 42

23. Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 147

24. Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , ali – 123

25. Aksaray dan kimler var. Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) . Selamlar sayfanız yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , – 189

26. Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden mükemmel, sağolun , mehmet – 239

27. Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz çok güzel, tebrikler , ali – 377

28. Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 187

29. Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanılmaz hayran edici, teşekkürler , – 14

30. Aydın merkezden ben Hasan. Slm paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 20-01-2021 04:27:17

31. Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 62

32. Kütahya dan kimler var. Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) . selam arkadaşlar paylaşımın inan ki güzel, face de paylaştım , emin – 449

33. Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. Merhaba siten inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 305

34. Van dan kimler var. Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) . Selamın aleyküm sayfanız vallaha hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 372

35. Tunceli dan kimler var. Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) . selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi iyi, saolun , Hasan – 46

36. Sivas merkezden ben Hasan. Selam siten inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 21-02-2021 05:32:24

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link