https://www.europereloaded.com/australias-state-of-victoria-sold-out-to-the-soros-backed-strong-cities-network-scn-with-privatised-police/

“Bu web sitesine Twitter’da rastladık, https://australianvoice.livejournal.com/. (Twitter bağlantısıAşağıda yeniden yayınladığımız en son blogu, blogları arasında çok önemli bir bağlantı kuruyor. DIŞ KAYNAKLI polis gücü ve Güçlü Şehirler Ağıgibi küreselciler tarafından finanse edilen Soros.

Avustralya’nın, Melbourne’un ve özellikle Victoria eyaletinin neden çok az sayıda COVID vakası için ağır, polis devletinin eline geçtiğini anlamaya çalışırken, yakın zamanda Robert Bridge’in içinde bulunduğu bir makaleyi yayınladık. Victoria imzaladığından beri Çin’in Kuşak ve Yol Girişimi – bunu yapan tek Avustralya eyaleti, bir şekilde vatandaşlarının gördüğü bu polis devleti muamelesi bu gerçekle bağlantılıydı. Görmek Acımasız Kovid Kilitlemesi Altındaki ‘Hayalet Kasaba Polis Eyaleti’ Melbourne’dan Mektuplar. Bridge’in dediği gibi, BRI’ye katılmak, Victoria’yı genel olarak Avustralya hükümeti ile anlaşmazlığa düşürdü. Blue Dot Ağı, bölgedeki Çin’in BRI’sine karşı bir batı siperi.

Kanada’nın ünlü anayasa avukatı, Rocco Galati, ayrıca önemli noktaya değindi. Avustralya ve Yeni Zelanda, vatandaşlarını hükümetin gücü kötüye kullanmasına karşı koruyacak bir Haklar Bildirisine sahip değil. Görmek Trudeau ve Kanada Hükümeti, Aşırı COVID Tedbirleri Nedeniyle Dava Açıldı [VIDEO].

Burada karışıma başka bir öğe ekliyoruz – Victoria eyaletinin BM üyeliği / globalist Güçlü Şehirler Ağı. İşte SCN’ler için sayfa bağlantısı üye şehirler. Aslında tüm Victoria Eyaleti bu CITIES listesinde üye olarak bahsedilmektedir. Örneğin Fransa için, iki açık ve farklı şehir listelenmiştir – Bordeaux ve Paris, ancak ilginç bir şekilde, Paris şehrine bitişik, sosyalist belediye başkanları – Montreuil ve Sarcelles – tarafından yönetilen iki BELEDİYE de öyle. Ayrıca, aşağıdaki blog yazarımızın işaret ettiği gibi, önde gelen Daniel Andrews liderliğindeki Melbourne, ev sahibi SCN’nin 2018 Küresel Zirvesine. (Andrews, Avustralya İşçi Partisi’ne aittir – burada sürpriz yok – ve 2014’ten beri eyalet başbakanı.)

Blog yazarımız ayrıca ISD’ye de bağlanır, Stratejik Diyalog Enstitüsü. Bu sayfa kendi sitesinde, SCN Enstitüye aittir. “
ISD web sitesi:

https://www.isdglobal.org/isdapproach/partnerships/

Ortaklar arasında BM, Soros ve Gates bulunmaktadır.

Computing Forever video bağlantısı:

https://www.youtube.com/watch?v=8VXch7mULLE

Author

80 Comments

1. Gürbüz Reply

Merhaba siteniz yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım

2. Gürbüz Reply

Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siteniz inanki iyi, tebrikler 20-09-2020 20:29:55

3. Selam paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, saolun

4. Karaman merkezden ben ahmet. Selam herkese siteniz vallaha güzel, sağolun 21-09-2020 16:50:45

5. Antalya merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siteniz inanki çok iyi, face de paylaştım 30-09-2020 01:46:41

6. Bingöl merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:18:55

7. Gürbüz Reply

Bingöl merkezden ben Gürbüz. Selam sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 02-10-2020 11:43:28

8. Tunceli merkezden ben ahmet. Mrb web siten ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 09-10-2020 07:21:35

9. Bolu merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok iyi, sağolun 09-10-2020 11:48:18

10. Gaziantep merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız inanki çok iyi, linkedinde paylaştım 19-10-2020 05:22:33

11. selam arkadaşlar web siteniz inanki iyi, face de paylaştım

12. selamun aleyküm web sitesi cidden dikkat çekici, face de paylaştım

13. Kocaeli dan kimler var. Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) . Selam bu web sitesi yeminle iyi, facebookta paylaştım , ali – 16

14. selam arkadaşlar siteniz inan ki hayran edici, tebrikler

15. Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , gaye – 462

16. Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla hoşuma gitti, tebrikler , banu – 53

17. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 271

18. Merhabalar paylaşım cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım

19. Iğdır dan kimler var. Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) . Selamın aleyküm sayfanız cidden dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 274

20. Zonguldak merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha iyi, tebrikler 24-11-2020 00:37:38

21. Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 402

22. elif yılmaz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) . Slm paylaşımınız cidden iyi, tebrikler , elif yılmaz – 50

23. selamun aleyküm siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

24. Yozgat merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siten cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:37:56

25. Kastamonu dan kimler var. Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) . Selamın aleyküm sayfa inan ki güzel, sağolun , – 464

26. Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 435

27. Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. Mrb paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 429

28. Amasya dan kimler var. Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) . Merhaba web siteniz cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 411

29. Antalya dan kimler var. Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) . selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok güzel, sağolun , gaye – 200

30. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım

31. Kütahya merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfan valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım 24-12-2020 09:28:11

32. Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , Emine – 42

33. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 147

34. Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , ali – 123

35. Aksaray dan kimler var. Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) . Selamlar sayfanız yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , – 189

36. Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden mükemmel, sağolun , mehmet – 239

37. Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz çok güzel, tebrikler , ali – 377

38. Slm web siteniz harbiden hayran edici, twitter da paylaştım

39. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 187

40. Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanılmaz hayran edici, teşekkürler , – 14

41. Merhaba web siten cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

42. Aydın merkezden ben Hasan. Slm paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 20-01-2021 04:27:17

43. selamun aleyküm web sitesi gerçekten mükemmel, face de paylaştım

44. Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 62

45. Kütahya dan kimler var. Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) . selam arkadaşlar paylaşımın inan ki güzel, face de paylaştım , emin – 449

46. Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. Merhaba siten inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 305

47. Bolu merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten inanılmaz güzel, sağolun 01-02-2021 21:01:54

48. Van dan kimler var. Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) . Selamın aleyküm sayfanız vallaha hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 372

49. Selamlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

50. Konya merkezden ben . Merhabalar web sitesi inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım 12-02-2021 13:02:56

51. Tunceli dan kimler var. Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) . selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi iyi, saolun , Hasan – 46

52. Merhaba herkese sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler

53. Sivas merkezden ben Hasan. Selam siten inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 21-02-2021 05:32:24

54. Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. Slm paylaşım süper ötesi mükemmel, tebrikler , doruk – 458

55. Mrb web siteniz ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım

56. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

57. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım

58. Kayseri merkezden ben hatice. Mrb sayfan inanki hoşuma gitti, saolun 28-03-2021 05:46:18

59. Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. Selam siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , emin – 478

60. Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 64

61. Selamlar web siten gerçekten güzel, linkedinde paylaştım

62. Ardahan dan kimler var. Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) . Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , mehmet – 370

63. Selam paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler

64. Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 126

65. Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 393

66. Siirt dan kimler var. Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) . Selamlar web siteniz gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 146

67. Merhaba herkese sayfan inanki çok iyi, facebookta paylaştım

68. Bu konu : ” Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz harbiden çok güzel, tebrikler , ali – 322

69. Karabük dan kimler var. Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) . Merhabalar paylaşım gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , Hasan – 310

70. Erzurum merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 05-06-2021 07:13:39

71. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

72. Aksaray merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 08-06-2021 10:04:24

73. Mersin dan kimler var. Avustralya’nın Görünen Polis Devleti Erimesi İçin Olası Açıklama. “Victoria Eyaleti, Özelleştirilmiş Polisle Soros Destekli Güçlü Şehirler Ağına (SCN) Satıldı.” BM Komüniteryenizm uyarısı (Computing Forever’dan) . Merhabalar web siteniz vallaha billaha güzel, şukuladım , Emine – 43

74. Kilis merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web sitesi valla hayran edici, sağolun 12-06-2021 07:11:27

75. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki hayran edici, sağolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link