UFO: İnkar Edilen En Harika Hikaye II

Ay Doğuyor – Jose Escamilla

https://www.youtube.com/watch?v=gKqS4WGNO7A

r / komplo - Ayın Doğuşu - Jose Escamilla

AY DOĞUYOR

25 Şubat 1994’te Clementine Görevi sırasında Ay’ın 1,8 milyon fotoğrafı çekildi. Tam Renkli fotoğraflar dahil olmak üzere farklı varyasyonlar çekildi. Bu DVD’nin ön kapağı, filmde gösterilen yüzlerce fotoğraftan biridir. Bu, insanlık tarihinde ilk kez Ay’ın Tam Doğal Rengiyle size ifşa edildiği zamandır.

Ay’a gidip gitmeyeceğimiz konusunda şüphesiz oraya indik. Bu film, oraya vardığımızda bizi neyin beklediğini ve bulunanları gizlemek için harekete geçirilen yalanları konu alıyor.

Bu filmde görünen Ay araştırmacıları ve araştırmacıları, kırk yıldan fazla bir süredir sizden saklanan gerçekleri ifşa ediyor. Gerçekler sizi aynı anda hem şaşırtacak hem de şok edecek. Bunca yıldır neden bu yalanların bizi etkilediğini kendinize sorabilirsiniz.

Bu soruların cevapları, reddedildiğiniz tüm keşiflerin bu en büyüğüne dahil olan ipleri elinde tutanlarla eşit kabul edilmediğimizi kanıtlayabilir.

Ay’da medeniyetlerin var olabileceğine dair kanıtların bastırılması, hatta daha da inanılmaz bir şekilde, onların hala orada olma ihtimalleri, neden karanlıkta tutulduğumuz sorusunu gündeme getiriyor. En büyük hakaret, ayın gri – renksiz bir kaya olduğuna inanmaya yönlendirilmiş olmamızdır. Aksine, Ay hayatla dolu küçük bir gezegen gibi görünüyor ve şimdiye kadar hiç görmediğiniz benzerlerini yapılandırıyor. En azından 1994 yılında bu fotoğraflar çekildiğinde yerleşim görmüş gibi görünüyor.

Ön kapakta sağ üstte, ortasında açık yeşil bir kubbe bulunan parlak gümüş mavimsi bir disk var. Altındaki arazi ile karşılaştırıldığında, yüzeyin açısına uymuyor. Nesne, yan tarafında yukarıda geziniyor. Alttaki diğer disk ise yüzeyde doğru yerleşimdedir ve yakın alanı aydınlatmaktadır.

her konuda yalan söyledik – BellComm / NASA Insider

21 Comments

1. Gürbüz Reply

Edirne dan kimler var. Ay Doğuyor – Jose Escamilla . Selam herkese sayfa cidden iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 61

2. Slm sayfan yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Osmaniye merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siteniz inanki hoşuma gitti, face de paylaştım 16-05-2021 01:41:13

4. Bu konu : ” Ay Doğuyor – Jose Escamilla ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 474

5. Malatya dan kimler var. Ay Doğuyor – Jose Escamilla . Merhabalar sayfan vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 6

6. Bu konu : ” Ay Doğuyor – Jose Escamilla ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz valla iyi, saolun , Aylin – 131

7. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

8. Nevşehir merkezden ben doruk. Selamın aleyküm bu web sitesi valla dikkatimi çekti, teşekkürler 25-05-2021 21:07:33

9. Bu konu : ” Ay Doğuyor – Jose Escamilla ” çok güzel. Merhaba paylaşımın cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 83

10. Bu konu : ” Ay Doğuyor – Jose Escamilla ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz valla hayran edici, tebrikler , ali – 181

11. Çanakkale dan kimler var. Ay Doğuyor – Jose Escamilla . Merhaba herkese sayfa ciddiyim güzel, şukuladım , ali – 246

12. Batman dan kimler var. Ay Doğuyor – Jose Escamilla . Mrb siten vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 239

13. Gürbüz Reply

Ardahan dan kimler var. Ay Doğuyor – Jose Escamilla . Slm bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 416

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ay Doğuyor – Jose Escamilla ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 158

15. Bu konu : ” Ay Doğuyor – Jose Escamilla ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın harbiden dikkat çekici, sağolun , ziya – 20

16. İstanbul dan kimler var. Ay Doğuyor – Jose Escamilla . Slm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 159

17. Erzurum merkezden ben ahmet. Selam web siteniz harbiden hoşuma gitti, teşekkürler 15-07-2021 10:03:37

18. Bolu merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-07-2021 15:05:02

19. Selam herkese sayfanız cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

20. Bu konu : ” Ay Doğuyor – Jose Escamilla ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 302

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link