Hepimizin görünüşte ne kadar aptal olduğumuz şaşırtıcı, değil mi? Sadece bize en yakın ekranda görünen şeyle ilgileniyorum. Birkaç düğme veya cam musluk tıklamasıyla tüm ilgi alanlarımıza sahiptir. Biz vardır zeki yaşam gerçi biz ..?

“Düz sitede gizli”, herhangi bir şeyi gizlemenin en iyi yoludur. Dünya gezegenindeki yaşamlarımız, Dünya dışındaki yayınlanmış yerlerdir … anlamak için okuyun.

Dünya gezegenini izleyen varlıklar, yaşamın acı çektiğini bilir, ancak izlemeyi ilginç kılan insan ruhudur. Tarih boyunca dini metinlerde baskı var. Üstesinden gelmek duygu zulüm, aslında birçok dinin temasıdır. İyi bir insan olmak da tutarlı olan başka bir temadır, birçok dinde insanları uzaklaştıran tuhaf geleneklerdir. Eski insanlar, modern insanlardan çok farklı şekillerde ilerledi.

Başta ABD olmak üzere dünyada olup biten her şeye rağmen, ekranlarda ne olacağına kimin karar verdiğini merak etmeden edemiyorum.

Biz asla anlayamayacağımız varlıklar için eğlenceyiz. Bu aptalca gelecek, ama çok fazla müzisyen ay hakkında şarkı söylüyor. Buna “ev” veya “ana ay” diyoruz. Truman Show’da Christof’un kontrol odası Ay’dır. Bir gösteri olduğunu anladıklarında dünyayı iptal etmekle ilgili bir South Park bölümü var. Benzer bir Rick ve Morty bölümü var. Dünya gezegeninin normal vatandaşları ASLA Ay’ın uzak tarafını kendi gözleriyle göremeyecekler, ancak görebildiğimiz taraf kısır (görünüşe göre).

TL; DR Ay, varlığımız için son derece önemlidir. Ayın göremediğimiz tarafı, aslında Dünya olaylarını “yayınladığımız” bir uydudur.

Author

75 Comments

1. Sakarya merkezden ben doruk. Selam web sitesi inanılmaz çok güzel, şukuladım 01-09-2020 08:22:22

2. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha hoşuma gitti, sağolun

3. Elazığ merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşım cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-09-2020 10:59:38

4. elif yılmaz Reply

Muş merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 03-09-2020 03:30:15

5. Gürbüz Reply

Mrb sayfa cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

6. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siten valla çok iyi, sağolun

7. Ardahan merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşım gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 10-09-2020 18:01:42

8. Selam sayfan inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

9. selamun aleyküm sayfan inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

10. selamun aleyküm sayfan valla dikkatimi çekti, teşekkürler

11. Gürbüz Reply

Merhaba siten ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler

12. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşım vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 29-09-2020 01:50:14

13. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım

14. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşım harbiden çok iyi, tebrikler 02-10-2020 11:20:37

15. Hatay merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siteniz valla çok güzel, face de paylaştım 19-10-2020 05:30:42

16. Çorum merkezden ben memo. Selam herkese sayfanız inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 21-10-2020 04:17:49

17. İstanbul merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz iyi, sağolun 24-10-2020 12:32:21

18. Aydın merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha mükemmel, şukuladım 26-10-2020 01:59:58

19. Bu konu : ” Ay, iletişim için Dünya’nın uydusudur. ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 282

20. Malatya merkezden ben emin. Selam herkese paylaşım harbiden iyi, tebrikler 08-11-2020 21:09:00

21. Merhaba herkese paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

22. Ordu dan kimler var. Ay, iletişim için Dünya’nın uydusudur. . selamun aleyküm sayfa yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 403

23. Gürbüz Reply

Kütahya merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 23-11-2020 22:15:55

24. selam arkadaşlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Bu konu : ” Ay, iletişim için Dünya’nın uydusudur. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 76

26. elif yılmaz Reply

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 11:21:56

27. Selam herkese paylaşımınız inanki dikkat çekici, şukuladım

28. Manisa merkezden ben mehmet. Slm siten vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 11-12-2020 23:40:14

29. Manisa dan kimler var. Ay, iletişim için Dünya’nın uydusudur. . Merhabalar web sitesi cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 10

30. Düzce merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 10:35:29

31. Merhabalar web siten inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

32. Şanlıurfa dan kimler var. Ay, iletişim için Dünya’nın uydusudur. . Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 213

33. Kırşehir merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 21-12-2020 18:14:35

34. Bu konu : ” Ay, iletişim için Dünya’nın uydusudur. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 86

35. Merhaba herkese bu web sitesi valla hoşuma gitti, face de paylaştım

36. Yozgat merkezden ben banu. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım 30-12-2020 13:27:22

37. Şanlıurfa merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız vallaha hayran bıraktı, sağolun 01-01-2021 05:09:19

38. Bu konu : ” Ay, iletişim için Dünya’nın uydusudur. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla güzel, saolun , mehmet – 20

39. Yozgat dan kimler var. Ay, iletişim için Dünya’nın uydusudur. . selam arkadaşlar web siten yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 263

40. Kilis dan kimler var. Ay, iletişim için Dünya’nın uydusudur. . Merhaba paylaşımın vallaha iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 374

41. Gümüşhane merkezden ben Emine. Selam paylaşımın inanki mükemmel, saolun 16-01-2021 17:45:15

42. Bu konu : ” Ay, iletişim için Dünya’nın uydusudur. ” çok güzel. Mrb web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 65

43. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşım cidden iyi, şukuladım

44. Bu konu : ” Ay, iletişim için Dünya’nın uydusudur. ” çok güzel. Merhabalar sayfa cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 128

45. Adana dan kimler var. Ay, iletişim için Dünya’nın uydusudur. . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok iyi, saolun , ali – 185

46. Rize dan kimler var. Ay, iletişim için Dünya’nın uydusudur. . Selamlar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 30

47. Selamlar web sitesi inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım

48. Hakkari dan kimler var. Ay, iletişim için Dünya’nın uydusudur. . Selamın aleyküm web sitesi inan ki iyi, saolun , Emine – 466

49. Bu konu : ” Ay, iletişim için Dünya’nın uydusudur. ” çok güzel. Mrb paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , memo – 90

50. selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok güzel, tebrikler

51. elif yılmaz Reply

Slm web siten vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım

52. Bu konu : ” Ay, iletişim için Dünya’nın uydusudur. ” çok güzel. Merhaba web siteniz inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 267

53. Bu konu : ” Ay, iletişim için Dünya’nın uydusudur. ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha billaha güzel, şukuladım , hatice – 138

54. Bu konu : ” Ay, iletişim için Dünya’nın uydusudur. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız yeminle hayran edici, şukuladım , gaye – 97

55. Elazığ dan kimler var. Ay, iletişim için Dünya’nın uydusudur. . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 399

56. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfanız valla hoşuma gitti, teşekkürler

57. Çanakkale dan kimler var. Ay, iletişim için Dünya’nın uydusudur. . Selam siten inanılmaz güzel, tebrikler , Hasan – 470

58. Konya dan kimler var. Ay, iletişim için Dünya’nın uydusudur. . selam arkadaşlar web siten vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , doruk – 170

59. Bu konu : ” Ay, iletişim için Dünya’nın uydusudur. ” çok güzel. Selam siten harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 120

60. Bu konu : ” Ay, iletişim için Dünya’nın uydusudur. ” çok güzel. Mrb paylaşım cidden dikkatimi çekti, şukuladım , Emine – 256

61. Mardin dan kimler var. Ay, iletişim için Dünya’nın uydusudur. . Merhaba bu web sitesi süper ötesi hayran edici, şukuladım , ahmet – 203

62. elif yılmaz Reply

Kırıkkale dan kimler var. Ay, iletişim için Dünya’nın uydusudur. . Mrb sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 342

63. Karabük merkezden ben mehmet. Merhaba web siten gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım 29-04-2021 10:43:23

64. Karaman dan kimler var. Ay, iletişim için Dünya’nın uydusudur. . Selamlar sayfanız gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , – 431

65. Bu konu : ” Ay, iletişim için Dünya’nın uydusudur. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , emin – 306

66. Bilecik dan kimler var. Ay, iletişim için Dünya’nın uydusudur. . Merhaba herkese sayfanız harbiden iyi, face de paylaştım , ali – 252

67. Bu konu : ” Ay, iletişim için Dünya’nın uydusudur. ” çok güzel. Selam siten inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 380

68. Burdur merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşım vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 07-05-2021 03:46:07

69. Nevşehir dan kimler var. Ay, iletişim için Dünya’nın uydusudur. . Mrb siten cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 246

70. Tokat dan kimler var. Ay, iletişim için Dünya’nın uydusudur. . Selam herkese sayfan harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 327

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link