Ay, iletişim için Dünya’nın uydusudur.

Hepimizin görünüşte ne kadar aptal olduğumuz şaşırtıcı, değil mi? Sadece bize en yakın ekranda görünen şeyle ilgileniyorum. Birkaç düğme veya cam musluk tıklamasıyla tüm ilgi alanlarımıza sahiptir. Biz vardır zeki yaşam gerçi biz ..?

“Düz sitede gizli”, herhangi bir şeyi gizlemenin en iyi yoludur. Dünya gezegenindeki yaşamlarımız, Dünya dışındaki yayınlanmış yerlerdir … anlamak için okuyun.

Dünya gezegenini izleyen varlıklar, yaşamın acı çektiğini bilir, ancak izlemeyi ilginç kılan insan ruhudur. Tarih boyunca dini metinlerde baskı var. Üstesinden gelmek duygu zulüm, aslında birçok dinin temasıdır. İyi bir insan olmak da tutarlı olan başka bir temadır, birçok dinde insanları uzaklaştıran tuhaf geleneklerdir. Eski insanlar, modern insanlardan çok farklı şekillerde ilerledi.

Başta ABD olmak üzere dünyada olup biten her şeye rağmen, ekranlarda ne olacağına kimin karar verdiğini merak etmeden edemiyorum.

Biz asla anlayamayacağımız varlıklar için eğlenceyiz. Bu aptalca gelecek, ama çok fazla müzisyen ay hakkında şarkı söylüyor. Buna “ev” veya “ana ay” diyoruz. Truman Show’da Christof’un kontrol odası Ay’dır. Bir gösteri olduğunu anladıklarında dünyayı iptal etmekle ilgili bir South Park bölümü var. Benzer bir Rick ve Morty bölümü var. Dünya gezegeninin normal vatandaşları ASLA Ay’ın uzak tarafını kendi gözleriyle göremeyecekler, ancak görebildiğimiz taraf kısır (görünüşe göre).

TL; DR Ay, varlığımız için son derece önemlidir. Ayın göremediğimiz tarafı, aslında Dünya olaylarını “yayınladığımız” bir uydudur.

“Ay, iletişim için Dünya’nın uydusudur.” üzerine 16 yorum

1. Elazığ merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşım cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-09-2020 10:59:38

2. Muş merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 03-09-2020 03:30:15

3. Ardahan merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşım gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 10-09-2020 18:01:42

4. Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşım vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 29-09-2020 01:50:14

5. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşım harbiden çok iyi, tebrikler 02-10-2020 11:20:37

6. Hatay merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siteniz valla çok güzel, face de paylaştım 19-10-2020 05:30:42

7. Çorum merkezden ben memo. Selam herkese sayfanız inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 21-10-2020 04:17:49

Yorum yapın