Ay İnişi Taklit Edildi mi? Mantıksal Bir Analiz

https://www.youtube.com/watch?v=4a8j0Q9fIC0

Ay İniş Komplosuna mantıklı bir giriş. NASA, Apollo Görevleri sırasında insanları gerçekten aya koydu mu yoksa büyük bir aldatmaca ve aldatmaca mıydı? Tüm tavşan deliklerini kapsamlı ve mantıklı bir şekilde incelemek. NASA’nın içeriden öğreneni bakış açısından bize katılıyor.

“Ay İnişi Taklit Edildi mi? Mantıksal Bir Analiz” üzerine 22 yorum

1. Aksaray merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımınız harbiden çok güzel, şukuladım 04-08-2020 22:53:23

2. Antalya merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımın gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 23-08-2020 18:22:17

3. Sakarya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 27-08-2020 03:07:11

4. Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 10-09-2020 11:21:35

5. Çanakkale merkezden ben gaye. Selamlar sayfan yeminle çok güzel, teraziye tıkladım 09-10-2020 01:36:41

6. Bu konu : ” Ay İnişi Taklit Edildi mi? Mantıksal Bir Analiz ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 499

7. Amasya dan kimler var. Ay İnişi Taklit Edildi mi? Mantıksal Bir Analiz . Selam paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 473

8. Kayseri dan kimler var. Ay İnişi Taklit Edildi mi? Mantıksal Bir Analiz . Selamlar bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , memo – 462

Yorum yapın