Kimsenin farkedilip fark edilmediğinden emin değilim ama kesinlikle aydaki yapılar ve / veya anormallikler hakkında pek çok bilgi ya kaldırılmış ya da bulunması SON DERECE zor hale gelmiş gibi görünüyor.

Şahsen, bunun ordunun düzenli olarak aya gidip gelmesinden kaynaklandığını düşünüyorum. Gizli tutmaya çalıştıkları bir sır olduğu kadar aslında bir komplo değil.

SecureTeam10 kanalının bundan etkilendiğine ŞİDDETLE inanıyorum. Doğru hatırlıyorsam, ayda her türlü anormalliği detaylandıran VAST miktarlarda video vardı. Secureteam10’a ne olduysa başka bir gönderi içindir. Kanal hakkında spekülasyon yapmak için burada değil.

Author

19 Comments

1. Merhaba web sitesi yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım

2. Mrb web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

3. Bartın dan kimler var. Ay kolonizasyonu hakkında konuşmak istiyorum. (Eğer yetkiler bu gönderiyi bastırmıyorsa) . Selam herkese siteniz inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 412

4. Kırklareli dan kimler var. Ay kolonizasyonu hakkında konuşmak istiyorum. (Eğer yetkiler bu gönderiyi bastırmıyorsa) . Selam herkese sayfa gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 35

5. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz güzel, saolun

6. Muğla dan kimler var. Ay kolonizasyonu hakkında konuşmak istiyorum. (Eğer yetkiler bu gönderiyi bastırmıyorsa) . Selamın aleyküm siten gerçekten iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 382

7. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden dikkat çekici, şukuladım

8. Elazığ dan kimler var. Ay kolonizasyonu hakkında konuşmak istiyorum. (Eğer yetkiler bu gönderiyi bastırmıyorsa) . Selamlar sayfan gerçekten mükemmel, teşekkürler , – 449

9. Trabzon merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 14-03-2021 07:12:38

10. Rize dan kimler var. Ay kolonizasyonu hakkında konuşmak istiyorum. (Eğer yetkiler bu gönderiyi bastırmıyorsa) . Selam herkese bu web sitesi cidden hayran edici, teraziye tıkladım , – 84

11. Merhaba herkese sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler

12. Rize merkezden ben mehmet. Merhaba web siteniz inanki iyi, linkedinde paylaştım 18-03-2021 01:09:10

13. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siten valla mükemmel, şukuladım 21-03-2021 10:56:44

14. Bu konu : ” Ay kolonizasyonu hakkında konuşmak istiyorum. (Eğer yetkiler bu gönderiyi bastırmıyorsa) ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 114

15. Edirne merkezden ben ziya. selamun aleyküm siteniz gerçekten çok iyi, şukuladım 28-03-2021 01:13:09

16. Iğdır dan kimler var. Ay kolonizasyonu hakkında konuşmak istiyorum. (Eğer yetkiler bu gönderiyi bastırmıyorsa) . Merhaba herkese bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, sağolun , mehmet – 433

17. Kastamonu dan kimler var. Ay kolonizasyonu hakkında konuşmak istiyorum. (Eğer yetkiler bu gönderiyi bastırmıyorsa) . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hoşuma gitti, şukuladım , – 379

18. Trabzon merkezden ben ziya. Slm sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler 05-04-2021 08:40:53

19. Selamın aleyküm siten cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link