Ay ve Güneş Simülatörlerdir

https://youtu.be/8PBwt7xbhPc

https://www.wired.com/2017/03/scientists-germany-worlds-largest-artificial-sun/

Bir böceğin gözüne benzeyen muazzam makine, güneş ışığını simüle etmek için 149 lamba kullanır, bu da güneş panelleri gibi şeyleri test etmek veya temiz enerji üretmek için kullanışlı bir araç haline getirir. Bilim adamları Perşembe günü dünyanın en büyük yapay güneşine geçiş yaptılar ve bu da onu tasarlayan adamın doğum günü oldu. Alman Havacılık ve Uzay Merkezi proje yöneticisi Kai Wieghardt, “Bugün gözlerim yaşlandı” diyor. “Bu benim bebeğim ve gerçekten hayatımda ilk kez defterlerime çizdiğim bir şey aynı şekilde yapıldı.”

… SenS49 tarafından gönderildi
[comments]

“Ay ve Güneş Simülatörlerdir” üzerine 50 yorum

1. Konya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımın inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 08-08-2020 14:56:14

2. Mardin merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 10-08-2020 19:53:16

3. Ağrı merkezden ben Emine. Selam sayfanız valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-08-2020 19:42:31

4. Zonguldak merkezden ben banu. Selamlar sayfan cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 31-08-2020 21:03:21

5. İstanbul merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siten valla çok güzel, twitter da paylaştım 15-09-2020 16:41:45

6. Tunceli dan kimler var. Ay ve Güneş Simülatörlerdir . selamun aleyküm paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 32

7. Bu konu : ” Ay ve Güneş Simülatörlerdir ” çok güzel. Selam siten inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 321

8. Bu konu : ” Ay ve Güneş Simülatörlerdir ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa valla güzel, teraziye tıkladım , – 486

9. Gümüşhane merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok iyi, şukuladım 24-11-2020 00:50:23

10. Bu konu : ” Ay ve Güneş Simülatörlerdir ” çok güzel. Selamlar siten yeminle mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 47

11. Ankara dan kimler var. Ay ve Güneş Simülatörlerdir . Mrb web siteniz süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 365

12. Hakkari merkezden ben . Selam herkese sayfa harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 06-12-2020 14:14:32

13. Yozgat merkezden ben Hasan. Merhaba siteniz valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 08-12-2020 22:45:34

14. Bu konu : ” Ay ve Güneş Simülatörlerdir ” çok güzel. Slm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 256

15. Sinop dan kimler var. Ay ve Güneş Simülatörlerdir . Mrb web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 245

16. Mersin dan kimler var. Ay ve Güneş Simülatörlerdir . Merhabalar siten inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 362

17. Bu konu : ” Ay ve Güneş Simülatörlerdir ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanılmaz güzel, tebrikler , elif yılmaz – 29

18. Bu konu : ” Ay ve Güneş Simülatörlerdir ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 295

19. Ordu dan kimler var. Ay ve Güneş Simülatörlerdir . Merhabalar siten vallaha hayran bıraktı, şukuladım , Hasan – 475

20. Bu konu : ” Ay ve Güneş Simülatörlerdir ” çok güzel. Selamlar siten inanki dikkat çekici, şukuladım , Emine – 265

21. Bu konu : ” Ay ve Güneş Simülatörlerdir ” çok güzel. Selamlar web siten inanki hoşuma gitti, saolun , ali – 234

22. Kocaeli merkezden ben doruk. Selam herkese web siteniz vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 28-02-2021 04:24:41

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link