Ay yapay mı?

Biraz araştırma yaptım ve ayı çok tuhaf ve tuhaf buldum, şu anki teori Mars büyüklüğünde bir cismin Dünya ile çarpıştığı ve bundan kaynaklanan enkazın ayı yarattığı yönünde. Ama bu kulağa çok fazla bir tesadüf gibi geliyor, çünkü dünyaya mükemmel bir açıyla çarpması gerekiyordu ve sonra tutulmalara neden olacak kesin mesafe olması için, bu neredeyse imkansız derecede şanslı görünüyor. Öyleyse, eğer bu olmadıysa, o zaman nasıl oldu da bir videoyu bağlantılandırdığım ay şekli, bundan çok daha fazla ayrıntıya giriyor. Ayın Gizemi Astrolog olduğumu sanmıyorum Sadece bir planlayıcının dünyaya çarpıp sonra ayı oluşturmasının uygun bir yol olduğunu düşünüyorum.

“Ay yapay mı?” üzerine 13 yorum

1. Kırklareli merkezden ben ali. Slm web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 08-02-2021 18:42:29

2. Ankara merkezden ben Gürbüz. Selam siten cidden çok güzel, teraziye tıkladım 08-02-2021 20:05:07

3. Bu konu : ” Ay yapay mı? ” çok güzel. Selam sayfa cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 254

4. Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-02-2021 20:24:39

5. Uşak merkezden ben . selamun aleyküm siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 08-02-2021 20:38:02

6. Karaman merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 08-02-2021 20:40:41

7. Kilis merkezden ben . Selamın aleyküm siteniz vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 08-02-2021 20:57:44

8. Bu konu : ” Ay yapay mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi güzel, saolun , memo – 371

9. Muş dan kimler var. Ay yapay mı? . Slm siten gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 316

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link