Kategoriler
Genel

Ayaklanma Çağrısı kontrollü bir muhalefet midir?

Bu adamı birkaç aydır izliyorum ve aslında beni NWO'ya uyandırdı (daha önce uyanıktım ama NWO hakkında değilim) ve hangi sembolizmi kullandılar. Ancak, onu ne kadar izlerseniz, onun hakkında o kadar çok şey hissedersiniz. Parmağımı üzerine tam olarak koyamıyorum, ancak şüphelendiğim bazı nedenler buldum, ancak özlediğim başka bir şey varmış gibi hissediyorum.

İlk olarak Illuminati hakkında kişisel olarak inandığımı söylemeye başlayacağım, çünkü videolarında söylediklerinden farklı. Bu kısım, onun muhalefetin kontrol altına alınabileceğini düşünmemin sebebi değil, ancak neye inandığımı bilirseniz size yardımcı olabilir.

Gerçekçi olarak, UUIM'nin iddia ettiği kadar önemli olduğuna inanmıyorum. Hükümete ve anaakım eğlenceye katılmadan yüksek pozisyonlarda yapabileceğinize inanıyorum. Eğer NWO sadece onların bir parçası olan insanları işe alırsa, o zaman çok fazla şüphe çekeceklerdi ve onların bir parçası olmayan ve farkında olmayan insanların büyük çoğunluğu tarafından iflas edecekler (ya da hükümetler olarak devrilecekler). onları da. Yaptıklarıma ilk önce bir şekilde elit statüye ulaşmayı başardılar ve herkes oraya hala ulaşabilir (gerçek Hıristiyanlar bile), ancak oraya ulaşmak çok iş gerektiriyor ve NWO üyelerine bu yükseklere ücretsiz geçişler veriyorlar. Herkes kendi yolunu bulmak zorundayken, çok az çaba gerektiriyor. Bu şekilde, en üstteki insanların çoğunun şüphe çekmeden ve illüzyonu sürdürmeden bir parçası olmalarını sağlarlar. Simgelerdeki bir film diyelim ki, onlar üzerinde çalışan çoğu insanın varlığından habersiz olduğuna (herhangi bir filmin kredisini izleyin ve yüzlerce insanın listelendiğini göreceksiniz) var, ancak üstteki insanlar herkese sadece estetik olduğunu söylerken sembolizmde veya bilinçaltı mesajlarında.

İşte çağrı neden olduğundan şüpheleniyorum. Tüm videoları neredeyse her şeyi şeytani olarak tasvir ediyor ve bu şirketler için çalışan her bir kişinin (bu şirketlerin ne kadar büyük olduğunu düşünürseniz, büyük çoğunluğun NWO'nun bir parçası olacağını düşünüyor) bir satanist olduğunu iddia ediyor. Yalnızca videolarını izlediyseniz ve hiç film, şov izlemediyseniz veya video oyunu oynamıyorsanız, hepsinin sembolizm içerdiğini düşünürsünüz. Bu doğru değil. Ben bulunduktan sonra sembolizmi arıyordum ve kesinlikle onu gördüm, ama hala sembolizm içermeyen çok sayıda film (tiyatrolarda bile) gördüm. Ve sembolizmi olmayan bazı popüler şovlar (örneğin Ofis ve Parklar ve Rekreasyon) var, video oyunlarında daha az sembolizm gördüm. Videolarına gerçekten dikkat ederseniz, sadece aynı birkaç ünlü hakkında konuşacağını ve daha az film örneği göstereceğini fark edeceksiniz (sadece NWO ünlü bir aktör olduğu için, bu demek değil her şey şeytani). Şimdi sorun şu ki, hakikatleri aptal görünüyor (özellikle bu şirketlerden biri için çalışan herkes için) ve insanların sadece şeytanistlerin katılabileceğini düşündükleri eğlenceye veya hükümete girmeye cesaret edememesi. NWO ile savaşmak için onları boykot ederek kazanamayacaksınız (bu stratejiyle asla büyük bir şirket iflas etmeyeceğiniz çok az şey olacak) ve dışarıda kalarak kazanamayacaksınız. eğlence veya hükümet. Kazanmak için NWO ile rekabet eden eğlence yapmaya başlamanız gerekir. Bu şekilde insanlar şeytani mesajlara sahip olmayan ürünleri desteklemeye başlayabilirler ve böylece o sektördeki tutumlarını zayıflatacaksınız. Ondan tamamen uzak durarak, UUIM'nin bu endüstriler üzerinde kontrol sahibi olmasına izin veriyorsunuz.

İkincisi, onun bir Hıristiyan olduğunu iddia ediyor ama biri gibi davranmıyor. Diğer dinlerden ve LGBT'den lanetliyor, tehdit ediyor ve nihayetinde nefret getiriyor (Bence eşcinsellik günahtır, ancak bu başka bir konuşma için). Bu davranış, Mesih'in gösterdiği tam tersidir. Sorun şu ki, diğer Hıristiyanlara kötü bir örnek veriyor ve Hıristiyanlığı Hıristiyan olmayanlara karşı nefretli gösteriyor.

Logosu da genellikle 32 saniye uzunluğunda ve videolar 33 saniyeden başlıyor. Mason İncil'i 33. sayfada başlar çünkü 33 şeytani bir semboldür. Bu her zaman böyle değildir, ancak fark ettiğim yerde yeterli olur. Sembolizmin her zaman kasıtlı olduğunu iddia eder (ki genellikle), bu yüzden kendi videolarındaki potansiyel sembolizmin farkında olmamalı mı?

Ayrıca bunu yakın zamana kadar bilmiyordum ama biri bana (aslında muhalefeti kontrol etmediğini söyledi) okült hakkında bildiğini çünkü Mesih'e gelen eski bir mason olduğunu söyledi. Şimdi bazı videolarında bazı kitaplar ve Mcmartin davası yüzünden uyandığını söylüyor. Eğer bu doğruysa o zaman uyandı, onlara katılmaya karar verdi, Mesih'e geldi ve sonra onlara ihanet etti, ancak bir şekilde NWO'nun yaptığı en iyi şey, videolarından birkaçını (nefret söylemi nedeniyle% 100 idi) , sansürlemek istedikleri için değil). Kendimi bir masonsa ve sonra onlara ihanet ettiyse gerçekçi gibi hissediyorum, sadece birkaç kez sansürlenmedi, avlandı.

Şimdi onun hakkında tamamen yanılmış olabilirim ve kişiliğinden hoşlanmayabilir veya onunla tamamen aynı fikirdeyebilirim, ama bir süredir bir şeyin kapalı olduğunu hissediyorum. Onun hakkında bir şeylerin yanlış olduğunu düşünen tek kişi ben miyim, yoksa sadece burada bir şeyler düşünüyor muyum?

“Ayaklanma Çağrısı kontrollü bir muhalefet midir?” için 54 yanıt

Düzce merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten valla mükemmel, şukuladım 22-01-2020 06:55:49

Tunceli merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-01-2020 17:35:59

Bilecik merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfanız inanki iyi, teşekkürler 25-01-2020 18:52:29

Artvin merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım cidden hayran bıraktı, tebrikler 01-02-2020 13:43:26

Bartın merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 02-02-2020 22:18:34

Kayseri merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfan cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 10-02-2020 09:33:55

Osmaniye merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 19-02-2020 07:25:53

Van merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 28-02-2020 18:44:51

Mardin merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-03-2020 05:59:11

Kocaeli merkezden ben doruk. Selamlar siten gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 10-03-2020 06:45:00

Denizli merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun 10-03-2020 08:46:56

Kırıkkale merkezden ben Emine. Selam web sitesi inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 13-03-2020 07:52:15

Kütahya merkezden ben banu. Merhaba sayfan valla çok iyi, twitter da paylaştım 18-03-2020 23:26:47

Erzurum merkezden ben Emine. Slm sayfa gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım 26-03-2020 06:30:42

Batman merkezden ben ziya. Selamlar sayfan inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 28-03-2020 17:49:30

Karaman merkezden ben ziya. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha güzel, linkedinde paylaştım 05-04-2020 07:49:02

Artvin merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web sitesi süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 08-04-2020 03:34:19

Samsun merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten harbiden dikkat çekici, face de paylaştım 12-04-2020 21:28:59

Nevşehir merkezden ben Emine. Mrb paylaşımınız vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 19-04-2020 11:43:47

Kırklareli merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 07-05-2020 03:11:14

Ankara merkezden ben Aylin. Merhabalar siteniz vallaha çok iyi, face de paylaştım 08-05-2020 09:21:13

Siirt merkezden ben banu. Selamlar web siten vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2020 22:58:58

Çanakkale merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfa harbiden hoşuma gitti, sağolun 20-06-2020 08:37:45

Rize merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfan ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 27-06-2020 04:40:36

Manisa merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi valla güzel, şukuladım 06-07-2020 04:38:22

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir