Kategoriler
Genel

Ayaklanmalar? Defunding? Yarış? Çığlık!

Ben subların isyanların ne için olduğunu, ne elde etmeyi umduklarını ve belki de orada olanları tam olarak anlatabileceklerini merak ediyorum. İngiltere’deki medya pek fazla şey söylemiyor ama portland bir karikatür savaş bölgesine benziyor, sokaklara giden ve insanları kaçıran bir milis var mı? Arkadaşları ya da akrabaları neden bu konuda yayınlamadı? Eğer koz başkan olmasaydı isyanları sakinleştirir miydi?

Ayrıca, onları değerlendirip eğitebildiğinizde neden polisi yenmelisiniz? Yardımcı olabilecek pragmatik psikolog / öğretmen yok mu?

Kkk’ın olması ya da bir şey olması, insanların neden tutkulu ve kızgın olduğunu söylemelidir. Lynchler olur. Irksal sorunları küçümsemiyorum. Çığlık atmanın, bağırmanın ve yukarı ve aşağı atlamanın bir soruna çözüm sağlamadığını ve ayrıca sadece ihaneti teşvik ettiğini hissediyorum. Yabancı ülkelerdeki darbeler genellikle kısa sürede (genellikle normal insanların pahasına) köklü bir değişim meydana getirmek için kışkırtılır ve inşa edilir, daha uluslararası komplolara aşina olan herkes bunun için kefil olacaktır. Bunun olduğunu düşünüyor musunuz? Kendinizin birlikte çalıştığını ve benden vazgeçtiğinizi mi görüyorsunuz?

Yukarıdakilerin yerine satanist pedofiller hakkında spekülasyon yapmak istiyorsanız iyi. Koşun.

… not_here_I_ereh_ton tarafından gönderildi
[comments]

“Ayaklanmalar? Defunding? Yarış? Çığlık!” için 6 yanıt

Kırıkkale merkezden ben ziya. Merhabalar sayfa gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 01-08-2020 08:21:27

Hatay merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 05-08-2020 01:06:39

Ardahan merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siten vallaha billaha güzel, şukuladım 09-08-2020 10:06:33

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir