Ayaklanmanın daha da kötüleşeceğine ve kış aylarında daha sıcak iklimli şehirlerde merkezileşeceğine inanıyorum.

NYC, Chicago, Detroit, Cleveland ve kar yağdığında ABD’nin kuzey yarısının geri kalanını pek duymayacağız, sanırım aktivistler buna hazırlanıyor.

Ve her şey soğuduktan sonra, hakkında pek konuşulmayan şehirleri göreceksiniz – LA, Atlanta, Miami, bu yerlerde daha kötüye gidecek çünkü kıçınızı dondurmak daha zor.

Tabii ki sadece bir teori …

“Ayaklanmanın daha da kötüleşeceğine ve kış aylarında daha sıcak iklimli şehirlerde merkezileşeceğine inanıyorum.” üzerine 17 yorum

1. Karaman merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 30-08-2020 22:11:08

2. Uşak merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfa cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 03-09-2020 09:30:26

3. Isparta merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfa valla güzel, facebookta paylaştım 05-09-2020 08:13:31

4. Tekirdağ merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siten valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:48:26

5. Mardin merkezden ben gaye. Mrb web sitesi yeminle hayran edici, teşekkürler 02-10-2020 11:20:43

6. Muş dan kimler var. Ayaklanmanın daha da kötüleşeceğine ve kış aylarında daha sıcak iklimli şehirlerde merkezileşeceğine inanıyorum. . Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 332

7. Bu konu : ” Ayaklanmanın daha da kötüleşeceğine ve kış aylarında daha sıcak iklimli şehirlerde merkezileşeceğine inanıyorum. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 331

8. Bu konu : ” Ayaklanmanın daha da kötüleşeceğine ve kış aylarında daha sıcak iklimli şehirlerde merkezileşeceğine inanıyorum. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 489

Yorum yapın