Ay’da Su?

NASA, ayda su olduğunu açıkladı. Küçük buz topları halinde, yüzeye yayılmış, kelimenin tam anlamıyla her yerde olduğunu bize garanti ediyorlar. Bu keşfi teleskoplarla yaptılar. Bu soruyu akla getiriyor, eğer oraya birkaç kez gitsek ve yüzeyden çok sayıda örnek aldıysak, nasıl bu şekilde bulamadık? Takip etmiyor, değil mi?

“Ay’da Su?” üzerine 44 yorum

1. Bu konu : ” Ay’da Su? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten cidden çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 182

2. Adana merkezden ben ahmet. Slm siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 27-10-2020 04:54:55

3. Konya merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 27-10-2020 20:19:24

4. Bu konu : ” Ay’da Su? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım valla güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 109

5. Hatay dan kimler var. Ay’da Su? . Merhaba herkese sayfa yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 182

6. Düzce dan kimler var. Ay’da Su? . Selam bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , ali – 194

7. Kayseri dan kimler var. Ay’da Su? . Merhaba paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 78

8. Van dan kimler var. Ay’da Su? . Merhaba herkese web sitesi yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 74

9. Kilis dan kimler var. Ay’da Su? . Selam herkese web siten inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 155

10. Tunceli merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşım cidden çok iyi, teraziye tıkladım 31-10-2020 05:13:10

11. Ardahan dan kimler var. Ay’da Su? . merhaba arkadaşlar sayfan harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 53

12. Bu konu : ” Ay’da Su? ” çok güzel. Mrb paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , ziya – 402

13. Zonguldak dan kimler var. Ay’da Su? . Merhaba herkese siten harbiden iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 259

14. Bilecik merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşımın valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 13-11-2020 16:29:46

15. Niğde dan kimler var. Ay’da Su? . selamun aleyküm sayfa inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , ahmet – 132

16. Hakkari merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 15-11-2020 20:08:13

17. Osmaniye dan kimler var. Ay’da Su? . Selam siten yeminle iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 434

18. Nevşehir merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siteniz valla ilgi uyandırıcı, saolun 18-11-2020 01:49:58

19. Bitlis dan kimler var. Ay’da Su? . Selamlar web sitesi vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 56

20. Tunceli dan kimler var. Ay’da Su? . Selam web siteniz yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 104

21. Bu konu : ” Ay’da Su? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 444

22. Kayseri merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 27-12-2020 06:54:21

23. Karabük merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 19:09:45

24. Muğla merkezden ben ahmet. Merhaba siten ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 20:06:03

25. Bu konu : ” Ay’da Su? ” çok güzel. Selam herkese sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 230

26. Tokat merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 15-01-2021 13:43:06

27. Diyarbakır merkezden ben banu. Merhabalar web siten inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 18-01-2021 07:56:23

28. Bu konu : ” Ay’da Su? ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 74

29. Bu konu : ” Ay’da Su? ” çok güzel. Selam herkese sayfa ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , ziya – 97

30. Kırşehir dan kimler var. Ay’da Su? . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , mehmet – 276

31. Düzce dan kimler var. Ay’da Su? . selam arkadaşlar web siteniz inan ki hayran edici, face de paylaştım , banu – 421

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link