0.7 LD, bir otobüsün boyutu hakkında. 11 Mart’ta görüldü.

Yakıcı soru, Dünya güvende olacak mı? Bir enkaz alanından geçtiğimizi ve uzaylılar / zaman yolcuları tarafından korunduğumuzu varsayın. Bizi nasıl kurtaracaklardı? Rahatsız ederler mi?

… 5pez__A tarafından gönderildi
[comments]

Author

12 Comments

1. Selam paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun

2. Şırnak dan kimler var. Ayın 16’sında yakın bir asteroit yaklaşıyor, 5.’de Apophis’i kaçırdık. Son zamanlarda birçok yakın görüşme. . Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 420

3. Merhaba herkese web siteniz inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

4. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ayın 16’sında yakın bir asteroit yaklaşıyor, 5.’de Apophis’i kaçırdık. Son zamanlarda birçok yakın görüşme. ” çok güzel. Selam web siten harbiden dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 402

6. Balıkesir dan kimler var. Ayın 16’sında yakın bir asteroit yaklaşıyor, 5.’de Apophis’i kaçırdık. Son zamanlarda birçok yakın görüşme. . Merhabalar sayfan inanki güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 241

7. Bu konu : ” Ayın 16’sında yakın bir asteroit yaklaşıyor, 5.’de Apophis’i kaçırdık. Son zamanlarda birçok yakın görüşme. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , emin – 340

8. Bu konu : ” Ayın 16’sında yakın bir asteroit yaklaşıyor, 5.’de Apophis’i kaçırdık. Son zamanlarda birçok yakın görüşme. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 404

9. Selamın aleyküm web siten yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

10. Amasya dan kimler var. Ayın 16’sında yakın bir asteroit yaklaşıyor, 5.’de Apophis’i kaçırdık. Son zamanlarda birçok yakın görüşme. . Selam sayfanız gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 228

11. Muğla merkezden ben ahmet. Selam herkese bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 12-04-2021 22:30:08

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link