0.7 LD, bir otobüsün boyutu hakkında. 11 Mart’ta görüldü.

Yakıcı soru, Dünya güvende olacak mı? Bir enkaz alanından geçtiğimizi ve uzaylılar / zaman yolcuları tarafından korunduğumuzu varsayın. Bizi nasıl kurtaracaklardı? Rahatsız ederler mi?

… 5pez__A tarafından gönderildi
[comments]

Author

28 Comments

1. Selam paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun

2. Şırnak dan kimler var. Ayın 16’sında yakın bir asteroit yaklaşıyor, 5.’de Apophis’i kaçırdık. Son zamanlarda birçok yakın görüşme. . Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 420

3. Merhaba herkese web siteniz inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

4. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ayın 16’sında yakın bir asteroit yaklaşıyor, 5.’de Apophis’i kaçırdık. Son zamanlarda birçok yakın görüşme. ” çok güzel. Selam web siten harbiden dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 402

6. Balıkesir dan kimler var. Ayın 16’sında yakın bir asteroit yaklaşıyor, 5.’de Apophis’i kaçırdık. Son zamanlarda birçok yakın görüşme. . Merhabalar sayfan inanki güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 241

7. Bu konu : ” Ayın 16’sında yakın bir asteroit yaklaşıyor, 5.’de Apophis’i kaçırdık. Son zamanlarda birçok yakın görüşme. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , emin – 340

8. Bu konu : ” Ayın 16’sında yakın bir asteroit yaklaşıyor, 5.’de Apophis’i kaçırdık. Son zamanlarda birçok yakın görüşme. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 404

9. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok iyi, tebrikler

10. Selamın aleyküm web siten yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

11. Amasya dan kimler var. Ayın 16’sında yakın bir asteroit yaklaşıyor, 5.’de Apophis’i kaçırdık. Son zamanlarda birçok yakın görüşme. . Selam sayfanız gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 228

12. Muğla merkezden ben ahmet. Selam herkese bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 12-04-2021 22:30:08

13. Ardahan dan kimler var. Ayın 16’sında yakın bir asteroit yaklaşıyor, 5.’de Apophis’i kaçırdık. Son zamanlarda birçok yakın görüşme. . Selam paylaşımın inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 103

14. Gaziantep dan kimler var. Ayın 16’sında yakın bir asteroit yaklaşıyor, 5.’de Apophis’i kaçırdık. Son zamanlarda birçok yakın görüşme. . Merhabalar web siten harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 179

15. Kars merkezden ben hatice. Selamın aleyküm siteniz gerçekten çok iyi, teşekkürler 03-05-2021 15:09:33

16. Selamlar web siteniz gerçekten hayran edici, face de paylaştım

17. Bu konu : ” Ayın 16’sında yakın bir asteroit yaklaşıyor, 5.’de Apophis’i kaçırdık. Son zamanlarda birçok yakın görüşme. ” çok güzel. Selamlar web sitesi süper ötesi iyi, face de paylaştım , emin – 255

18. Yalova merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten vallaha iyi, face de paylaştım 15-05-2021 15:29:16

19. Mrb bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

20. Bu konu : ” Ayın 16’sında yakın bir asteroit yaklaşıyor, 5.’de Apophis’i kaçırdık. Son zamanlarda birçok yakın görüşme. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 108

21. selamun aleyküm sayfan süper ötesi çok güzel, saolun

22. Bu konu : ” Ayın 16’sında yakın bir asteroit yaklaşıyor, 5.’de Apophis’i kaçırdık. Son zamanlarda birçok yakın görüşme. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, saolun , memo – 193

23. Uşak merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 03-07-2021 16:04:41

24. İstanbul merkezden ben . selam arkadaşlar web siten ciddiyim iyi, saolun 15-07-2021 12:18:15

25. Mardin merkezden ben mehmet. Selam web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 15-07-2021 21:32:52

26. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

27. selamun aleyküm siten inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link