Aynı ağacın iki dalı – Küresel Pedofili Yüzüğü

Bununla birlikte, şu anda temelde yaygın olan bilgiyle, bir tür üst düzey organize Pedofili’nin dünya çapında devam ettiği – titizlikle küratörlüğünde u / MerthyrWelshman https://www.reddit.com/r/conspiracy/comments/cr6yyt/its_not_just_epstein_its_a_world_wide_problem_and/?utm_medium=android_app&utm_source=share adresinde

Bu bilgi ile QAnon’un ne hakkında olduğu arasındaki fark nedir?

Bunların hayranı değilim ve birkaç yıldır komplo ağının dışındayım, bu yüzden türler çok ıskaladı ve bu boşluğu doldurmaya çalışıyorum.

… Webbawoke tarafından gönderildi
[comments]

“Aynı ağacın iki dalı – Küresel Pedofili Yüzüğü” üzerine 16 yorum

1. Bu konu : ” Aynı ağacın iki dalı – Küresel Pedofili Yüzüğü ” çok güzel. selamun aleyküm web siten valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , Aylin – 73

2. Trabzon merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfan valla dikkat çekici, saolun 17-01-2021 01:28:59

3. Çanakkale merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım 17-01-2021 22:12:22

4. Diyarbakır merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 18-01-2021 07:33:14

5. Bu konu : ” Aynı ağacın iki dalı – Küresel Pedofili Yüzüğü ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha billaha güzel, teşekkürler , – 117

6. İzmir dan kimler var. Aynı ağacın iki dalı – Küresel Pedofili Yüzüğü . Merhaba paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 269

7. Afyon merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın vallaha hayran bıraktı, saolun 21-01-2021 11:36:22

8. Bu konu : ” Aynı ağacın iki dalı – Küresel Pedofili Yüzüğü ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz cidden mükemmel, twitter da paylaştım , mehmet – 473

9. Aksaray merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 27-01-2021 07:54:26

10. Bu konu : ” Aynı ağacın iki dalı – Küresel Pedofili Yüzüğü ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha dikkat çekici, şukuladım , elif yılmaz – 163

11. Bu konu : ” Aynı ağacın iki dalı – Küresel Pedofili Yüzüğü ” çok güzel. Merhaba web sitesi valla çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 331

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link