Aynı binada yaklaşık aynı zamanda 3 kişinin doğal nedenlerle ölmesi istatistiksel olarak olası mı? Bu bana pek olası görünmüyor.

Gördüğüm detaylardan, başkent binasında üç kişinin “doğal nedenlerle” öldüğünü bildiriyorlar. Bu istatistiksel olarak neredeyse imkansız görünüyor. Her NFL veya NBA maçında kalabalığın içinde 3 kişinin ölmesi gibi olurdu.

Aslında, polislerin bir bara gelip 3 ölü bulduğu ve barmenin söylediği bir mafya filminden bir şakaya benziyor .. “Hey, bu doğal sebepler olmalı”.

Bu insanlar ya başka bir şeyden öldüler ve üstü örtüldü ya da bir şey gördü ya da kaydetti.

“Aynı binada yaklaşık aynı zamanda 3 kişinin doğal nedenlerle ölmesi istatistiksel olarak olası mı? Bu bana pek olası görünmüyor.” üzerine 16 yorum

1. Bu konu : ” Aynı binada yaklaşık aynı zamanda 3 kişinin doğal nedenlerle ölmesi istatistiksel olarak olası mı? Bu bana pek olası görünmüyor. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 498

2. Sinop dan kimler var. Aynı binada yaklaşık aynı zamanda 3 kişinin doğal nedenlerle ölmesi istatistiksel olarak olası mı? Bu bana pek olası görünmüyor. . Selam herkese siteniz vallaha billaha çok güzel, tebrikler , ali – 280

3. Bu konu : ” Aynı binada yaklaşık aynı zamanda 3 kişinin doğal nedenlerle ölmesi istatistiksel olarak olası mı? Bu bana pek olası görünmüyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha çok iyi, şukuladım , ziya – 448

4. Bu konu : ” Aynı binada yaklaşık aynı zamanda 3 kişinin doğal nedenlerle ölmesi istatistiksel olarak olası mı? Bu bana pek olası görünmüyor. ” çok güzel. Slm web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 467

5. Yozgat merkezden ben emin. Selam sayfan vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 16-01-2021 19:24:52

6. Aydın dan kimler var. Aynı binada yaklaşık aynı zamanda 3 kişinin doğal nedenlerle ölmesi istatistiksel olarak olası mı? Bu bana pek olası görünmüyor. . selamun aleyküm siteniz harbiden hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 187

7. Bingöl merkezden ben gaye. Selamlar siten harbiden çok iyi, face de paylaştım 22-01-2021 10:58:55

8. Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 25-01-2021 10:34:47

9. Kırşehir dan kimler var. Aynı binada yaklaşık aynı zamanda 3 kişinin doğal nedenlerle ölmesi istatistiksel olarak olası mı? Bu bana pek olası görünmüyor. . Selam paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , ziya – 225

10. Bu konu : ” Aynı binada yaklaşık aynı zamanda 3 kişinin doğal nedenlerle ölmesi istatistiksel olarak olası mı? Bu bana pek olası görünmüyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 411

11. Bingöl dan kimler var. Aynı binada yaklaşık aynı zamanda 3 kişinin doğal nedenlerle ölmesi istatistiksel olarak olası mı? Bu bana pek olası görünmüyor. . selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim güzel, şukuladım , – 179

12. Gaziantep dan kimler var. Aynı binada yaklaşık aynı zamanda 3 kişinin doğal nedenlerle ölmesi istatistiksel olarak olası mı? Bu bana pek olası görünmüyor. . Merhaba web siten ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 460

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link