Kategoriler
Genel

Aynı Corona virüsü insan yapımı teorisi ancak sonuna bir ek ve dikkat edilmesi gereken bir şey …

Bunu şimdi arıyorum çünkü bunun için yorgun olmalıyız … Ve belki de tıbbi ihmalim burada ağırlaşacak, ancak bu fikre dikkat etmeliyiz.

Corona virüsü, ticaret savaşı sırasında önümüzdeki yıllarda Çin ekonomisine yükleyecek yaşlıları damgalamak ve ticaret savaşlarını sürdüren Trump'a oy verecek denizaşırı yaşlılara saldırmak için yapılmışsa.

Bu doğruysa, sonbahar / kış aylarında tekrar soğuduğunda virüsün tekrar yükseldiğini göreceğiz.

Bununla birlikte, Çin'inki kadar insan haklarını ihlal eden bir kuruluşun, her iki denizaşırı nüfusu da cesurca hedeflemesi olası değildir.

Bildiğimiz şey, virüsün genomunun birçok farklı ana varyasyonu olan HIV'e özgü olduğu iddia edilen sekanslar içerdiği (50 civarında olduğunu düşünüyorum)

Bununla birlikte, adapte olabileceğini söyledi.

Corona virüsü adapte olabilir mi?

Bunu yapamayacağı konusunda bir uzmandan spekülasyon yapıldı. Çünkü istatistiksel olarak oranlar çok düşük.

Bununla birlikte, Çin son zamanlarda hem canlı stok hem de evcil hayvanların toplu olarak itlaf edilmesini istedi …

Bu benim için ilginç, çünkü bir mutasyon, hükümetlerini açıkça ve çok sayıda sorgulayacak bir barış çağına cevap isteyen Çin vatandaşları için bir devrilme noktası olacağını düşünüyorum.

Bu nedenle, ilan edilen cehaletlerindeki yetkililerin, Çin'in büyük yaşlı nüfusunu korumak için proaktif önlemlerde insanlığın iyiliği için çalışma çizgisinin üstünde ve ötesinde bir hizmet yaparken doktorları "söylentilerle korkutan" susturması kırmızıdır. vatandaşların ilgili cevaplar istedikleri bayrak.

Şimdi aynı yönetim organının doktorlara tam bir otoriter kontrol sağlaması ve bu doktorlara sorması muhtemeldir .. en etkili olan (etik ne olursa olsun) REAKTİF ve PROAKTİF önlemleri, böylece virüsün daha az tehdit oluşturması ccp.

Bu 14 günlük bir karantina ve hasta bilgi hastanelerini hızlı bir şekilde inşa edilirken kıpırdatmak olurdu. Böylece kimin hasta ve kimin hastaneye gitmesi gerektiğini kurabilirler. Tüm bunlar dış dünyayı dezenfekte ederken muhtemelen boştur.

Bu, kişiden kişiye bulaşmayı bir dereceye kadar sınırlar.

Sonra mutasyonu sınırlamak. Virüsler ve bir süpervizörün neye benzediğine dair teorik simülasyonları öğrenirken. Ccp ve yetkililer o kadar korkmuşlardı ki, başkalarını ısıtmaya çalışan bir doktora (Çin'e vatansever olan imo) zorbalık ederek bir adayı bir sonraki süper böcek haline getirmiş olabilirler, sadece her önlemi almak isterler Bu teorik sonun başlamasından sonra eğlendi.

Sınırlı mutasyon potansiyel olarak büyük bir itlaf ile yapılabilir. Bununla birlikte, birçok cisim birikmeye başladığında, bu durumun yeni bir "ıslak pazar" yaratacağı muhtemeldir. Ancak kimse hayvanları yakmamak için aptal değil.

Bunun basit çözümü krematoryumlarından yaşayan cehennemi kullanmak ve bu teori ile ilgili araştırılması gereken başka bir şey …

Çin, bu olaydan önce birçok krematoryum inşa etmek için büyük yatırımlar yaptı mı?

Ama kim bilir … Çin diyeti merak uyandırıcı bir şeydir … Belki de sadece hükümetin talep ettiği kitlesel itlağın sonuçlarını yiyeceklerdir.

Ne olacağı 14 gün asemptomatik inkübasyon süresinin popülasyonun farkında olmadığı için hastalığın büyük ölçüde yayılmasına neden olacağıdır.

“Aynı Corona virüsü insan yapımı teorisi ancak sonuna bir ek ve dikkat edilmesi gereken bir şey …” için 69 yanıt

Niğde merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 02-02-2020 12:52:54

Nevşehir merkezden ben mehmet. Merhabalar web siteniz inanki çok iyi, twitter da paylaştım 02-02-2020 12:52:57

Ardahan merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 02-02-2020 22:31:08

Düzce merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-02-2020 22:31:16

Samsun merkezden ben gaye. Merhabalar web siteniz vallaha billaha iyi, face de paylaştım 02-02-2020 22:31:21

Van merkezden ben doruk. Selam herkese web siten valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 09-02-2020 20:32:07

Bursa merkezden ben banu. Selamlar web sitesi yeminle mükemmel, face de paylaştım 09-02-2020 20:32:11

Batman merkezden ben elif yılmaz. Merhaba bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 13-02-2020 10:22:02

Karaman merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 22-02-2020 18:50:43

Batman merkezden ben banu. Selam siteniz valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım 07-03-2020 13:34:30

Şanlıurfa merkezden ben Emine. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler 09-03-2020 07:32:12

Aksaray merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız ciddiyim güzel, saolun 09-03-2020 13:42:20

Amasya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 17-03-2020 18:51:18

Van merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımın süper ötesi güzel, tebrikler 21-03-2020 08:12:53

Kars merkezden ben elif yılmaz. Mrb siteniz ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 24-03-2020 09:55:59

Şırnak merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 29-03-2020 14:51:12

Bayburt merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web sitesi inan ki mükemmel, şukuladım 01-04-2020 18:34:53

Aksaray merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımın cidden dikkat çekici, teşekkürler 03-04-2020 03:37:57

Uşak merkezden ben Aylin. Selamlar sayfa gerçekten çok iyi, teşekkürler 08-04-2020 08:18:36

Balıkesir merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siten yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 20-04-2020 20:46:30

Kastamonu merkezden ben gaye. Selam herkese sayfan cidden dikkatimi çekti, saolun 23-04-2020 06:17:52

Aydın merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, sağolun 23-04-2020 21:42:38

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siteniz vallaha çok iyi, teşekkürler 15-05-2020 20:17:55

Batman merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfan yeminle hayran edici, twitter da paylaştım 28-06-2020 15:02:15

Kocaeli merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 08-07-2020 00:25:20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir