Bunu şimdi arıyorum çünkü bunun için yorgun olmalıyız … Ve belki de tıbbi ihmalim burada ağırlaşacak, ancak bu fikre dikkat etmeliyiz.

Corona virüsü, ticaret savaşı sırasında önümüzdeki yıllarda Çin ekonomisine yükleyecek yaşlıları damgalamak ve ticaret savaşlarını sürdüren Trump'a oy verecek denizaşırı yaşlılara saldırmak için yapılmışsa.

Bu doğruysa, sonbahar / kış aylarında tekrar soğuduğunda virüsün tekrar yükseldiğini göreceğiz.

Bununla birlikte, Çin'inki kadar insan haklarını ihlal eden bir kuruluşun, her iki denizaşırı nüfusu da cesurca hedeflemesi olası değildir.

Bildiğimiz şey, virüsün genomunun birçok farklı ana varyasyonu olan HIV'e özgü olduğu iddia edilen sekanslar içerdiği (50 civarında olduğunu düşünüyorum)

Bununla birlikte, adapte olabileceğini söyledi.

Corona virüsü adapte olabilir mi?

Bunu yapamayacağı konusunda bir uzmandan spekülasyon yapıldı. Çünkü istatistiksel olarak oranlar çok düşük.

Bununla birlikte, Çin son zamanlarda hem canlı stok hem de evcil hayvanların toplu olarak itlaf edilmesini istedi …

Bu benim için ilginç, çünkü bir mutasyon, hükümetlerini açıkça ve çok sayıda sorgulayacak bir barış çağına cevap isteyen Çin vatandaşları için bir devrilme noktası olacağını düşünüyorum.

Bu nedenle, ilan edilen cehaletlerindeki yetkililerin, Çin'in büyük yaşlı nüfusunu korumak için proaktif önlemlerde insanlığın iyiliği için çalışma çizgisinin üstünde ve ötesinde bir hizmet yaparken doktorları "söylentilerle korkutan" susturması kırmızıdır. vatandaşların ilgili cevaplar istedikleri bayrak.

Şimdi aynı yönetim organının doktorlara tam bir otoriter kontrol sağlaması ve bu doktorlara sorması muhtemeldir .. en etkili olan (etik ne olursa olsun) REAKTİF ve PROAKTİF önlemleri, böylece virüsün daha az tehdit oluşturması ccp.

Bu 14 günlük bir karantina ve hasta bilgi hastanelerini hızlı bir şekilde inşa edilirken kıpırdatmak olurdu. Böylece kimin hasta ve kimin hastaneye gitmesi gerektiğini kurabilirler. Tüm bunlar dış dünyayı dezenfekte ederken muhtemelen boştur.

Bu, kişiden kişiye bulaşmayı bir dereceye kadar sınırlar.

Sonra mutasyonu sınırlamak. Virüsler ve bir süpervizörün neye benzediğine dair teorik simülasyonları öğrenirken. Ccp ve yetkililer o kadar korkmuşlardı ki, başkalarını ısıtmaya çalışan bir doktora (Çin'e vatansever olan imo) zorbalık ederek bir adayı bir sonraki süper böcek haline getirmiş olabilirler, sadece her önlemi almak isterler Bu teorik sonun başlamasından sonra eğlendi.

Sınırlı mutasyon potansiyel olarak büyük bir itlaf ile yapılabilir. Bununla birlikte, birçok cisim birikmeye başladığında, bu durumun yeni bir "ıslak pazar" yaratacağı muhtemeldir. Ancak kimse hayvanları yakmamak için aptal değil.

Bunun basit çözümü krematoryumlarından yaşayan cehennemi kullanmak ve bu teori ile ilgili araştırılması gereken başka bir şey …

Çin, bu olaydan önce birçok krematoryum inşa etmek için büyük yatırımlar yaptı mı?

Ama kim bilir … Çin diyeti merak uyandırıcı bir şeydir … Belki de sadece hükümetin talep ettiği kitlesel itlağın sonuçlarını yiyeceklerdir.

Ne olacağı 14 gün asemptomatik inkübasyon süresinin popülasyonun farkında olmadığı için hastalığın büyük ölçüde yayılmasına neden olacağıdır.

Author

135 Comments

1. Niğde merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 02-02-2020 12:52:54

2. Burdur merkezden ben ali. Merhaba web siteniz inanki hoşuma gitti, saolun 02-02-2020 12:52:56

3. Selam bu web sitesi ciddiyim hayran edici, face de paylaştım

4. Nevşehir merkezden ben mehmet. Merhabalar web siteniz inanki çok iyi, twitter da paylaştım 02-02-2020 12:52:57

5. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi güzel, şukuladım

6. Muğla merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok iyi, tebrikler 02-02-2020 12:53:21

7. Ardahan merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 02-02-2020 22:31:08

8. Selamlar bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, teşekkürler

9. Karaman merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımın vallaha iyi, tebrikler 02-02-2020 22:31:11

10. Düzce merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-02-2020 22:31:16

11. Samsun merkezden ben gaye. Merhabalar web siteniz vallaha billaha iyi, face de paylaştım 02-02-2020 22:31:21

12. Yalova merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi cidden çok iyi, sağolun 07-02-2020 05:32:21

13. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha iyi, tebrikler

14. Van merkezden ben doruk. Selam herkese web siten valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 09-02-2020 20:32:07

15. Bursa merkezden ben banu. Selamlar web sitesi yeminle mükemmel, face de paylaştım 09-02-2020 20:32:11

16. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. Merhaba bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 13-02-2020 10:22:02

17. Mersin merkezden ben gaye. Merhabalar sayfanız cidden iyi, linkedinde paylaştım 14-02-2020 20:18:04

18. Karaman merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 22-02-2020 18:50:43

19. Kastamonu merkezden ben Aylin. Slm siteniz valla hayran edici, şukuladım 27-02-2020 14:18:07

20. Mrb web siteniz valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Batman merkezden ben banu. Selam siteniz valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım 07-03-2020 13:34:30

22. selam arkadaşlar sayfan gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım

23. selamun aleyküm siten vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

24. Şanlıurfa merkezden ben Emine. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler 09-03-2020 07:32:12

25. Aksaray merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız ciddiyim güzel, saolun 09-03-2020 13:42:20

26. Amasya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 17-03-2020 18:51:18

27. Merhabalar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım

28. Van merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımın süper ötesi güzel, tebrikler 21-03-2020 08:12:53

29. Karaman merkezden ben gaye. Merhabalar siten süper ötesi mükemmel, saolun 22-03-2020 08:47:03

30. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. Mrb siteniz ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 24-03-2020 09:55:59

31. Selamın aleyküm sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

32. Şırnak merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 29-03-2020 14:51:12

33. Selamın aleyküm bu web sitesi valla hoşuma gitti, sağolun

34. Bayburt merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web sitesi inan ki mükemmel, şukuladım 01-04-2020 18:34:53

35. Aksaray merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımın cidden dikkat çekici, teşekkürler 03-04-2020 03:37:57

36. Uşak merkezden ben Aylin. Selamlar sayfa gerçekten çok iyi, teşekkürler 08-04-2020 08:18:36

37. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

38. Balıkesir merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siten yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 20-04-2020 20:46:30

39. Afyon merkezden ben doruk. Merhaba herkese siten valla iyi, teşekkürler 22-04-2020 15:23:44

40. Kastamonu merkezden ben gaye. Selam herkese sayfan cidden dikkatimi çekti, saolun 23-04-2020 06:17:52

41. elif yılmaz Reply

Aydın merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, sağolun 23-04-2020 21:42:38

42. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

43. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

44. Merhaba paylaşım vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım

45. selam arkadaşlar sayfanız inan ki çok güzel, face de paylaştım

46. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

47. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, tebrikler

48. Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siteniz vallaha çok iyi, teşekkürler 15-05-2020 20:17:55

49. Selam herkese web siten süper ötesi hayran edici, teşekkürler

50. Batman merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfan yeminle hayran edici, twitter da paylaştım 28-06-2020 15:02:15

51. Ağrı merkezden ben ali. Selam sayfanız vallaha dikkat çekici, şukuladım 29-06-2020 00:41:40

52. Kocaeli merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 08-07-2020 00:25:20

53. Merhaba herkese sayfanız gerçekten çok iyi, şukuladım

54. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

55. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun

56. Muğla merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha çok güzel, tebrikler 06-08-2020 22:54:03

57. Gaziantep merkezden ben doruk. Merhaba siten vallaha billaha çok güzel, teşekkürler 14-08-2020 05:27:01

58. Merhabalar sayfan süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım

59. Bursa merkezden ben banu. Merhabalar siteniz inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 03-09-2020 10:19:37

60. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

61. Ardahan merkezden ben banu. Mrb web siten harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-09-2020 13:36:18

62. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok iyi, şukuladım

63. Kocaeli merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 02-10-2020 17:09:34

64. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siten gerçekten çok güzel, teşekkürler

65. Eskişehir dan kimler var. Aynı Corona virüsü insan yapımı teorisi ancak sonuna bir ek ve dikkat edilmesi gereken bir şey … . merhaba arkadaşlar sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 316

66. Kilis merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 01-11-2020 17:21:18

67. Adana dan kimler var. Aynı Corona virüsü insan yapımı teorisi ancak sonuna bir ek ve dikkat edilmesi gereken bir şey … . Selamın aleyküm sayfa ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 214

68. Merhaba web siteniz vallaha billaha çok güzel, şukuladım

69. Osmaniye dan kimler var. Aynı Corona virüsü insan yapımı teorisi ancak sonuna bir ek ve dikkat edilmesi gereken bir şey … . Selam herkese paylaşımınız vallaha güzel, sağolun , mehmet – 276

70. Kırşehir dan kimler var. Aynı Corona virüsü insan yapımı teorisi ancak sonuna bir ek ve dikkat edilmesi gereken bir şey … . Merhaba paylaşımınız vallaha iyi, şukuladım , hatice – 242

71. Mrb sayfan süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım

72. Bu konu : ” Aynı Corona virüsü insan yapımı teorisi ancak sonuna bir ek ve dikkat edilmesi gereken bir şey … ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi harbiden dikkatimi çekti, tebrikler , Hasan – 177

73. Gürbüz Reply

Afyon dan kimler var. Aynı Corona virüsü insan yapımı teorisi ancak sonuna bir ek ve dikkat edilmesi gereken bir şey … . Selamlar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 147

74. Tokat dan kimler var. Aynı Corona virüsü insan yapımı teorisi ancak sonuna bir ek ve dikkat edilmesi gereken bir şey … . selamun aleyküm web sitesi harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 381

75. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden iyi, linkedinde paylaştım

76. Selam herkese sayfa valla mükemmel, facebookta paylaştım

77. Slm web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

78. Balıkesir dan kimler var. Aynı Corona virüsü insan yapımı teorisi ancak sonuna bir ek ve dikkat edilmesi gereken bir şey … . Merhaba herkese paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 273

79. Kocaeli dan kimler var. Aynı Corona virüsü insan yapımı teorisi ancak sonuna bir ek ve dikkat edilmesi gereken bir şey … . merhaba arkadaşlar web sitesi valla mükemmel, twitter da paylaştım , banu – 234

80. Bu konu : ” Aynı Corona virüsü insan yapımı teorisi ancak sonuna bir ek ve dikkat edilmesi gereken bir şey … ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , memo – 474

81. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aynı Corona virüsü insan yapımı teorisi ancak sonuna bir ek ve dikkat edilmesi gereken bir şey … ” çok güzel. Merhaba sayfanız cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 460

82. Yozgat merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 31-12-2020 23:13:34

83. Bu konu : ” Aynı Corona virüsü insan yapımı teorisi ancak sonuna bir ek ve dikkat edilmesi gereken bir şey … ” çok güzel. Slm sayfa harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 463

84. Selam siten yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım

85. Gürbüz Reply

Selamlar siteniz vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım

86. Bu konu : ” Aynı Corona virüsü insan yapımı teorisi ancak sonuna bir ek ve dikkat edilmesi gereken bir şey … ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 487

87. Çorum dan kimler var. Aynı Corona virüsü insan yapımı teorisi ancak sonuna bir ek ve dikkat edilmesi gereken bir şey … . Selamlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 300

88. Eskişehir dan kimler var. Aynı Corona virüsü insan yapımı teorisi ancak sonuna bir ek ve dikkat edilmesi gereken bir şey … . Merhabalar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , – 262

89. Hatay dan kimler var. Aynı Corona virüsü insan yapımı teorisi ancak sonuna bir ek ve dikkat edilmesi gereken bir şey … . Mrb sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 240

90. Uşak merkezden ben . Selamlar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 31-01-2021 15:45:40

91. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

92. Kayseri dan kimler var. Aynı Corona virüsü insan yapımı teorisi ancak sonuna bir ek ve dikkat edilmesi gereken bir şey … . Slm bu web sitesi vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 268

93. elif yılmaz Reply

Tokat merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siten inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 05-02-2021 03:00:49

94. elif yılmaz Reply

Selam paylaşım inanki hoşuma gitti, sağolun

95. Bu konu : ” Aynı Corona virüsü insan yapımı teorisi ancak sonuna bir ek ve dikkat edilmesi gereken bir şey … ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 409

96. elif yılmaz Reply

Selamlar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

97. Merhabalar web sitesi vallaha billaha iyi, şukuladım

98. Bu konu : ” Aynı Corona virüsü insan yapımı teorisi ancak sonuna bir ek ve dikkat edilmesi gereken bir şey … ” çok güzel. Mrb sayfa ciddiyim mükemmel, saolun , emin – 116

99. Merhabalar bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

100. Bu konu : ” Aynı Corona virüsü insan yapımı teorisi ancak sonuna bir ek ve dikkat edilmesi gereken bir şey … ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 430

101. Gürbüz Reply

Muş dan kimler var. Aynı Corona virüsü insan yapımı teorisi ancak sonuna bir ek ve dikkat edilmesi gereken bir şey … . Merhaba bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 170

102. Kırklareli merkezden ben ziya. Merhabalar web siten valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 04-04-2021 11:42:50

103. Merhabalar siten inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun

104. Şırnak merkezden ben ahmet. Mrb sayfanız inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 29-04-2021 10:30:26

105. Van dan kimler var. Aynı Corona virüsü insan yapımı teorisi ancak sonuna bir ek ve dikkat edilmesi gereken bir şey … . Selamlar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 421

106. Gürbüz Reply

Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımın valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 02-05-2021 22:52:36

107. Aksaray dan kimler var. Aynı Corona virüsü insan yapımı teorisi ancak sonuna bir ek ve dikkat edilmesi gereken bir şey … . Mrb web siten vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , Emine – 145

108. Yozgat dan kimler var. Aynı Corona virüsü insan yapımı teorisi ancak sonuna bir ek ve dikkat edilmesi gereken bir şey … . merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 253

109. Kastamonu merkezden ben doruk. Selamlar web sitesi inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 14-05-2021 22:58:27

110. Rize dan kimler var. Aynı Corona virüsü insan yapımı teorisi ancak sonuna bir ek ve dikkat edilmesi gereken bir şey … . selam arkadaşlar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 13

111. Selam web siten yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım

112. Bu konu : ” Aynı Corona virüsü insan yapımı teorisi ancak sonuna bir ek ve dikkat edilmesi gereken bir şey … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 469

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link