Bizi satış yapmak için korkutmaya çalışıyorsun. Çalışmayacak. Nedenini açıklayayım.

Fakir büyüdüm. Şehrin fakir tarafında büyüdüm. Ailemin yıllarca parayla mücadele ettiğini hatırlıyorum. Boktan arabalar. Boktan giysiler. Hiç bir video oyun konsoluna sahip olmadım çünkü sadece ailem onları onaylamadı, onlara parası yetmiyordu. Ramen evde temel bir üründü. Hala bu güne kadar yiyorum. Gelecek için sahip olabileceğiniz profesyonel ipucu – rameninizde bir dilim peynir ve çırpılmış yumurta, sadece baharattan çok daha iyi hale getirir.

Neredeyse tüm hayatım boyunca beş parasız kaldım. Bir seferde hiç 9.000 dolardan fazla sıvı almadım. Sayılamayacak kadar çok kez neredeyse evsiz kaldım. İkinci el mağaza alışverişinde uzmanım. 18 yaşında çalışmaya başladığımdan beri haftada 50, 60, 70, 80, hatta 90 saat boktan işlerde çalıştım. Hiç çalmadım. Ailem beni dürüst, iyi bir insan ve çalışkan biri olarak yetiştirdi ve ben buyum.

Mücadele ettim ve her zaman borçla uğraştım ve temelde tüm yetişkin hayatım boyunca maaş çeki yaşadım.

GME’de sahip olduğum birkaç yüz doları kaybetme ihtimalinin beni Cuma gününden önce satış yapmam için korkutacağını düşünüyorsanız, daha fazla yanılıyor olamazsınız.

Çek hesabınızda sadece 1.000 $ gibi bir ortalama aldığınızda, 100 $ veya 10 $ olduğunda ne fark eder? Orada daha önce kaç kez bulunduğum hakkında bir fikrin var mı? Beş parasız olduğumda ne yaparım biliyor musun? Tam anlamıyla omuz silkiyorum ve bir sonraki maaşıma kadar video oyunları ya da müzik oynuyorum. Ve tekrar yapacağım. Bir gecede zengin olmak için burada değilim. Bunun olması için yeterince yatırım yapmam gerek. Siktir git demek ve bu anın, bu hareketin bir parçası olmak için buradayım. Asla satmayacağım. Asla. Bu noktada para umrumda bile değil. Bir daha asla görmezsem, benim için bir fark yaratmaz. Yarın ve sonraki gün ve gelecek hafta ve gelecek ay ve gelecek yıl işe geri dönmem gerekiyor.

Konumumu değiştirmek için söyleyebileceğin veya yapabileceğin tek bir şey yok. Paramı mutlu bir şekilde riske atıyorum. Hiç korkmuyorum ya da endişeli değilim. Finans uzmanı olabilirsin, ben bir hayatta kalma ustasıyım.

İnsanlara güç.

Ben satmayacağım.

Author

20 Comments

1. Sivas merkezden ben doruk. Mrb paylaşımınız valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 27-01-2021 22:30:26

2. Ağrı merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran edici, teşekkürler 27-01-2021 22:33:41

3. Hakkari dan kimler var. Aynı duygunun, içinde yaşadığımız kontrollü oyunun başka yönlerine de aktarıldığını hayal edin. Dayanışmada hayal edebileceğimizden çok daha fazla güç var . merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim mükemmel, teşekkürler , ali – 185

4. Bu konu : ” Aynı duygunun, içinde yaşadığımız kontrollü oyunun başka yönlerine de aktarıldığını hayal edin. Dayanışmada hayal edebileceğimizden çok daha fazla güç var ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha hoşuma gitti, şukuladım , emin – 500

5. Selamın aleyküm paylaşım cidden hayran bıraktı, saolun

6. İstanbul dan kimler var. Aynı duygunun, içinde yaşadığımız kontrollü oyunun başka yönlerine de aktarıldığını hayal edin. Dayanışmada hayal edebileceğimizden çok daha fazla güç var . Mrb sayfa cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 231

7. Bu konu : ” Aynı duygunun, içinde yaşadığımız kontrollü oyunun başka yönlerine de aktarıldığını hayal edin. Dayanışmada hayal edebileceğimizden çok daha fazla güç var ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 293

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aynı duygunun, içinde yaşadığımız kontrollü oyunun başka yönlerine de aktarıldığını hayal edin. Dayanışmada hayal edebileceğimizden çok daha fazla güç var ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , elif yılmaz – 446

9. Muğla dan kimler var. Aynı duygunun, içinde yaşadığımız kontrollü oyunun başka yönlerine de aktarıldığını hayal edin. Dayanışmada hayal edebileceğimizden çok daha fazla güç var . Merhabalar sayfa vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , emin – 273

10. Kilis merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten inanki hoşuma gitti, sağolun 17-02-2021 22:31:54

11. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 01-03-2021 21:41:48

12. Gaziantep merkezden ben gaye. Mrb sayfan cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 01-03-2021 22:35:10

13. Gaziantep dan kimler var. Aynı duygunun, içinde yaşadığımız kontrollü oyunun başka yönlerine de aktarıldığını hayal edin. Dayanışmada hayal edebileceğimizden çok daha fazla güç var . Selam herkese sayfan vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 112

14. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

15. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Aynı duygunun, içinde yaşadığımız kontrollü oyunun başka yönlerine de aktarıldığını hayal edin. Dayanışmada hayal edebileceğimizden çok daha fazla güç var ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 168

16. Merhabalar paylaşımınız inan ki dikkat çekici, face de paylaştım

17. Selam siteniz inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Yalova merkezden ben emin. selamun aleyküm siten cidden çok iyi, twitter da paylaştım 25-03-2021 02:07:25

19. Bu konu : ” Aynı duygunun, içinde yaşadığımız kontrollü oyunun başka yönlerine de aktarıldığını hayal edin. Dayanışmada hayal edebileceğimizden çok daha fazla güç var ” çok güzel. Mrb paylaşımın harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 216

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link