Toplumun temelden yıkıldığına ve düzeltilmesi gerektiğine inananlara – Katılıyorum. En azından 2020 yılındaki serserilere bakılırsa, çok az kişi bunu inkar edebilir. Teşhis doğru olabilir veya olmayabilir, ancak reçetelerini almayın. Teoride kulağa harika geliyor. Komünizm her zaman yapar / yaptı. Eşitsizlikler gerçektir ve vaatleri caziptir. Ama zehirli bir şekerlemenin tatlı dış yüzeyini daha yeni ısırıyoruz ve henüz merkezindeki zehri yutmadık.

Yolumuza bak. Tam bir gözetim, özgürlüklerin ve hakların kaybı, her türlü sözlü – fiziksel muhalefet veya meydan okuma bir yana, şiddetli tepkiler Bunlar, sert bir yoldan ya da yaşamdan diğerine daha barışçıl olan acı verici geçici geçişler değil, ilerlediğimiz yön ve muhtemel geleceğimizin habercileridir. Geri dönmelerini talep etmedikçe, bu önceki özgürlüklerin hiçbiri bize iade edilmeyecek.

Planlarını biliyoruz, kırılan sistemimizi yaratan, yararlanan ve bundan yararlanmaya devam eden elitlerin çözümleri önerenler olduğunu biliyoruz. Çözümleri bizim için nasıl iyi olabilir? Aşı üreticilerinden bile daha az sorumlulukları (ve vicdanları) var. Irkçılık, COVID veya iklim değişikliğinin himayesi veya bahaneleri altında olsun, bu kavramların gerçek ve / veya acil olduğuna inansanız da, anlatılarının doğal olarak gelişmeye bırakılması durumunda, muhtemelen iyi bitemez. Yine de bizim için.

Onların Makyavelci hilesi gerçeğini kabul etmedikçe – en başından beri onlar tarafından kandırıldık – ve geçmekte olduğumuz aktif direnişe geçmedikçe.

Neyi temsil edeceğinize karar verin ve ona bağlı kalın. Geri kalanı zorunlu olarak bu temel inançlar etrafında konumlanacaktır. Başkalarının uzlaşmazlığı nedeniyle bu kadar ileri gittik. Eşit derecede uzlaşmaz olun ve dünya şu ya da bu şekilde uyum sağlamaya zorlanacaktır. Direnmek için mükemmel bir zaman. Kalpten gelen inançla hareket etmek güçlü bir duygu ve başkalarının benimsemesi için model oluşturmak harika bir ders. Cesaretli eylemler bizi cesaretlendiriyor, korkaklık eylemleri tarafından cesaretimiz kırılıyor. İlkinin halka açık çok az örneği var. Onlardan biri olun. Diğerleri takip edecek. Son haftalarda içimde bir şeyler kıpırdanıyor hissediyorum ve gelecek savaş için hazırlanıyorum. Değerli biri.

Birlik, kişinin düşmanlarının ve fikirlerinin yok edilmesiyle değil, aksi takdirde farklı görüşler arasındaki ortak bir anlayışla gelir. COVID, bu kavramın garip bir alay konusu. Şu anda altında yaşadığımız tiranlık hepimizi eşit şekilde etkiliyor. Şu anda önemli olan tek şey bu olmalı. Değil, ama olmalı.

Okuduğunuz için teşekkürler.

Author

18 Comments

1. Selam sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun

2. Artvin merkezden ben Hasan. Merhabalar web sitesi cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 30-01-2021 22:12:31

3. Bu konu : ” Aynı fikirde değilsek: 1) Ben bebek suratlı olduğuma göre, sen topuk olmalısın 2) Ilımlı olduğum için, aşırılıkçı olmalısın 3) Haberlerde duyduğuma eleştirmeden inandığım için, sen sahte haber komplosu olmalısın teorisyen. ” çok güzel. selamun aleyküm siten ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 188

4. Bu konu : ” Aynı fikirde değilsek: 1) Ben bebek suratlı olduğuma göre, sen topuk olmalısın 2) Ilımlı olduğum için, aşırılıkçı olmalısın 3) Haberlerde duyduğuma eleştirmeden inandığım için, sen sahte haber komplosu olmalısın teorisyen. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım cidden hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 400

5. Gürbüz Reply

Erzincan merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfa süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 05-02-2021 13:52:13

6. Konya dan kimler var. Aynı fikirde değilsek: 1) Ben bebek suratlı olduğuma göre, sen topuk olmalısın 2) Ilımlı olduğum için, aşırılıkçı olmalısın 3) Haberlerde duyduğuma eleştirmeden inandığım için, sen sahte haber komplosu olmalısın teorisyen. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , doruk – 158

7. Diyarbakır dan kimler var. Aynı fikirde değilsek: 1) Ben bebek suratlı olduğuma göre, sen topuk olmalısın 2) Ilımlı olduğum için, aşırılıkçı olmalısın 3) Haberlerde duyduğuma eleştirmeden inandığım için, sen sahte haber komplosu olmalısın teorisyen. . Selamın aleyküm paylaşımın valla çok iyi, saolun , ahmet – 403

8. Uşak merkezden ben gaye. Mrb web siten inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 22-02-2021 06:26:09

9. elif yılmaz Reply

Amasya merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın süper ötesi iyi, face de paylaştım 26-02-2021 07:38:25

10. Hatay dan kimler var. Aynı fikirde değilsek: 1) Ben bebek suratlı olduğuma göre, sen topuk olmalısın 2) Ilımlı olduğum için, aşırılıkçı olmalısın 3) Haberlerde duyduğuma eleştirmeden inandığım için, sen sahte haber komplosu olmalısın teorisyen. . Selam web siten ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 357

11. Gürbüz Reply

Muş dan kimler var. Aynı fikirde değilsek: 1) Ben bebek suratlı olduğuma göre, sen topuk olmalısın 2) Ilımlı olduğum için, aşırılıkçı olmalısın 3) Haberlerde duyduğuma eleştirmeden inandığım için, sen sahte haber komplosu olmalısın teorisyen. . Mrb siten gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 341

12. Merhaba herkese siten inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım

13. Bitlis dan kimler var. Aynı fikirde değilsek: 1) Ben bebek suratlı olduğuma göre, sen topuk olmalısın 2) Ilımlı olduğum için, aşırılıkçı olmalısın 3) Haberlerde duyduğuma eleştirmeden inandığım için, sen sahte haber komplosu olmalısın teorisyen. . Selam herkese paylaşımın harbiden güzel, linkedinde paylaştım , – 480

14. Batman dan kimler var. Aynı fikirde değilsek: 1) Ben bebek suratlı olduğuma göre, sen topuk olmalısın 2) Ilımlı olduğum için, aşırılıkçı olmalısın 3) Haberlerde duyduğuma eleştirmeden inandığım için, sen sahte haber komplosu olmalısın teorisyen. . Mrb paylaşımınız inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 492

15. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Mersin merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla iyi, şukuladım 31-03-2021 07:24:37

17. Bu konu : ” Aynı fikirde değilsek: 1) Ben bebek suratlı olduğuma göre, sen topuk olmalısın 2) Ilımlı olduğum için, aşırılıkçı olmalısın 3) Haberlerde duyduğuma eleştirmeden inandığım için, sen sahte haber komplosu olmalısın teorisyen. ” çok güzel. Slm sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 209

18. Balıkesir dan kimler var. Aynı fikirde değilsek: 1) Ben bebek suratlı olduğuma göre, sen topuk olmalısın 2) Ilımlı olduğum için, aşırılıkçı olmalısın 3) Haberlerde duyduğuma eleştirmeden inandığım için, sen sahte haber komplosu olmalısın teorisyen. . selamun aleyküm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , Emine – 470

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link