Birbirimizle aynı fikirde olmama iznimiz var !! Birisi bir tartışmada olduğunda ve birbirlerine hakaret ettiklerinde bunu çok verimsiz buluyorum. Bu herhangi bir şeyi nasıl çözer? Sağlıklı tartışmalar çok daha ilginçtir, bu kadar kişisel olmaları gerekmez.

Bunu ilk başta popüler olmayan bir görüşle yayınladım ve kaldırıldı, peki bu bir komplo mu? Tamam, sanırım buraya gönderiyorum. Zevk almak

Author

12 Comments

1. Iğdır merkezden ben hatice. Selam herkese siteniz vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 05-03-2021 22:37:45

2. Giresun dan kimler var. Aynı fikirde olmadıklarında başkalarına hakaret eden insanlar! . Merhaba herkese bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , – 423

3. Kırklareli dan kimler var. Aynı fikirde olmadıklarında başkalarına hakaret eden insanlar! . Selamlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 436

4. Mrb paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım

5. Bu konu : ” Aynı fikirde olmadıklarında başkalarına hakaret eden insanlar! ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 499

6. Bursa dan kimler var. Aynı fikirde olmadıklarında başkalarına hakaret eden insanlar! . merhaba arkadaşlar web siten valla mükemmel, tebrikler , emin – 252

7. Van merkezden ben mehmet. Selam paylaşımınız vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 16-03-2021 07:50:27

8. Kırıkkale dan kimler var. Aynı fikirde olmadıklarında başkalarına hakaret eden insanlar! . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha dikkat çekici, şukuladım , memo – 199

9. Bu konu : ” Aynı fikirde olmadıklarında başkalarına hakaret eden insanlar! ” çok güzel. selam arkadaşlar siten gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , – 362

10. selamun aleyküm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

11. Kars dan kimler var. Aynı fikirde olmadıklarında başkalarına hakaret eden insanlar! . Selam herkese sayfanız inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 132

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link