Yani mantığın bir anlamı yok.

Muhabirlerin aşı ve aşıların süper yayıcı olmaları hakkında oldukça iyi, aslında alakalı sorular sordukları bir basın toplantısını izledim… ve her yanıt HER CEVAP ‘Herkesin en kısa sürede aşı olduğundan emin olmalıyız’ oldu.

Gerçekten tuhaftı.

Gerçekten tek yapmaları gerekenin istedikleri propagandayı yapmak olduğunu düşünüyorlar ve biz o kadar akılsız takipçiler ki bize söyleneni yapacağız.

16 Comments

1. Aydın merkezden ben hatice. Selam web sitesi gerçekten çok güzel, sağolun 31-07-2021 00:34:06

2. Merhaba siteniz cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

3. Tunceli dan kimler var. Aynı gün, aşılıların yaratarak herkesi riske attığının ortaya çıktığı ve . selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 279

4. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun

5. Gürbüz Reply

Afyon dan kimler var. Aynı gün, aşılıların yaratarak herkesi riske attığının ortaya çıktığı ve . Merhaba herkese web siten yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 406

6. Bu konu : ” Aynı gün, aşılıların yaratarak herkesi riske attığının ortaya çıktığı ve ” çok güzel. Selam siten yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 221

7. Erzurum dan kimler var. Aynı gün, aşılıların yaratarak herkesi riske attığının ortaya çıktığı ve . selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , hatice – 108

8. Bu konu : ” Aynı gün, aşılıların yaratarak herkesi riske attığının ortaya çıktığı ve ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , memo – 207

9. Bayburt merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siten yeminle güzel, linkedinde paylaştım 11-08-2021 22:48:59

10. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler

11. elif yılmaz Reply

Mardin dan kimler var. Aynı gün, aşılıların yaratarak herkesi riske attığının ortaya çıktığı ve . Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi iyi, saolun , elif yılmaz – 129

12. Bu konu : ” Aynı gün, aşılıların yaratarak herkesi riske attığının ortaya çıktığı ve ” çok güzel. Selamlar sayfa inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , ali – 66

13. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

14. Bu konu : ” Aynı gün, aşılıların yaratarak herkesi riske attığının ortaya çıktığı ve ” çok güzel. Selam sayfanız yeminle mükemmel, sağolun , doruk – 450

15. Gaziantep dan kimler var. Aynı gün, aşılıların yaratarak herkesi riske attığının ortaya çıktığı ve . selamun aleyküm sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 391

16. Tokat dan kimler var. Aynı gün, aşılıların yaratarak herkesi riske attığının ortaya çıktığı ve . selam arkadaşlar paylaşımınız valla güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 386

Write A Comment