bu yüzden bir banliyö şehrinde yaşıyorum. son zamanlarda neredeyse her gece yeşil ve kırmızı ışıklı AYNI helikopter şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. neredeyse rutin olarak her alanın üzerinde uçuyor.

ben ve sevgilim şaşkınız. sanki ne yapıyorlar!? Bir gece, gece şehirde dolaşıyorduk. Bunu fark ettiğimiz ilk geceydi. sadece ileri geri gitmeye devam etti.

Ben biraz komplo teorisyeniyim. eskisi kadar hırslı ve takıntılı değilim ama bahsettiğim

“Belki de polis arabasını göndermek için suç aramak için uçup gittikleri bir polis gözetim programıdır.”

Dedikten hemen sonra helikopterin yanındaki bölgede polis sirenleri duydum. kız arkadaşım korktu ve eve girmemizi istedi.

ama bu gece yine orada görüyoruz. aynısı. başka ne olabilir? Eğer bir şehirdeyseniz, bölgenizde benzer bir şey fark ettiniz mi?

94 Comments

1. Gürbüz Reply

Tunceli merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfan inan ki dikkatimi çekti, sağolun 29-07-2021 09:19:20

2. Kırıkkale merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 29-07-2021 09:19:21

3. Yalova merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok iyi, saolun 29-07-2021 09:20:08

4. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle iyi, twitter da paylaştım

5. Gümüşhane dan kimler var. aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve . Merhaba herkese sayfan gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 69

6. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımınız gerçekten hayran edici, sağolun

7. Sinop merkezden ben hatice. Mrb web sitesi valla dikkat çekici, tebrikler 29-07-2021 09:23:50

8. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

9. Bu konu : ” aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 64

10. selam arkadaşlar paylaşımınız valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Çankırı merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, saolun 29-07-2021 09:34:21

12. Sivas merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımın ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 29-07-2021 09:37:47

13. Trabzon dan kimler var. aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve . Merhaba sayfanız vallaha billaha iyi, şukuladım , ahmet – 360

14. Ankara dan kimler var. aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve . Merhabalar sayfa ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 74

15. Şırnak dan kimler var. aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve . selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok güzel, teşekkürler , emin – 272

16. Bu konu : ” aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , banu – 74

17. Bu konu : ” aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız cidden hayran bıraktı, tebrikler , emin – 325

18. Kayseri merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siten inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 29-07-2021 09:45:51

19. Bartın merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran edici, sağolun 29-07-2021 09:46:38

20. Edirne merkezden ben Aylin. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 29-07-2021 09:47:45

21. Bu konu : ” aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve ” çok güzel. Slm bu web sitesi inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 342

22. Bu konu : ” aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden çok iyi, face de paylaştım , gaye – 407

23. Bu konu : ” aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , emin – 360

24. Bu konu : ” aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanki hayran edici, şukuladım , banu – 193

25. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

26. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım

27. Kayseri merkezden ben gaye. Selamlar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, saolun 29-07-2021 09:52:25

28. Mrb paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, sağolun

29. Kars merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 29-07-2021 09:54:49

30. Gürbüz Reply

Bu konu : ” aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok güzel, teşekkürler , Gürbüz – 422

31. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım

32. Sinop dan kimler var. aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve . Selam siteniz inanılmaz hoşuma gitti, saolun , – 305

33. Selamın aleyküm paylaşım cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

34. Çanakkale dan kimler var. aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve . Merhaba paylaşım valla hayran edici, sağolun , banu – 145

35. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfa yeminle dikkat çekici, tebrikler 29-07-2021 10:07:19

36. Kilis merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden mükemmel, saolun 29-07-2021 10:17:05

37. Diyarbakır dan kimler var. aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve . selamun aleyküm paylaşımınız harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , Aylin – 281

38. Konya dan kimler var. aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve . Slm bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 113

39. Selamlar sayfa yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

40. Selam paylaşımınız yeminle çok iyi, face de paylaştım

41. Çanakkale dan kimler var. aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve . Selamın aleyküm siteniz inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 277

42. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım

43. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 242

44. Merhaba siteniz süper ötesi hayran bıraktı, saolun

45. Merhabalar web sitesi yeminle hayran edici, teraziye tıkladım

46. Osmaniye dan kimler var. aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve . Merhaba herkese siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 489

47. Uşak dan kimler var. aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve . Selam herkese web siten yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 253

48. Bu konu : ” aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 93

49. Denizli merkezden ben ali. Merhaba web sitesi cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 29-07-2021 10:40:04

50. Bu konu : ” aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve ” çok güzel. Selam herkese siten inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , Emine – 404

51. Bu konu : ” aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve ” çok güzel. Selam herkese web siteniz valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 340

52. Giresun merkezden ben hatice. Merhaba siten cidden hayran bıraktı, saolun 29-07-2021 10:45:29

53. Bu konu : ” aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inan ki çok güzel, saolun , – 83

54. Bu konu : ” aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve ” çok güzel. Selam sayfan harbiden iyi, saolun , ziya – 22

55. Sakarya dan kimler var. aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve . Slm paylaşımın vallaha billaha hayran edici, şukuladım , banu – 143

56. Uşak dan kimler var. aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve . selam arkadaşlar sayfan cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , emin – 324

57. Gürbüz Reply

Bu konu : ” aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve ” çok güzel. Mrb sayfanız valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 373

58. Sakarya merkezden ben doruk. Slm siten vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 29-07-2021 10:53:43

59. Gürbüz Reply

Rize dan kimler var. aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve . Slm paylaşımın inanki hayran edici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 151

60. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

61. Osmaniye merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siten valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 29-07-2021 11:07:16

62. Adıyaman merkezden ben emin. selamun aleyküm web siten valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 29-07-2021 11:10:05

63. elif yılmaz Reply

Mrb web sitesi harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

64. Bingöl merkezden ben ahmet. Selam web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 29-07-2021 11:16:03

65. Bu konu : ” aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve ” çok güzel. Mrb sayfa süper ötesi çok güzel, teşekkürler , doruk – 113

66. Tokat dan kimler var. aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve . Selam herkese sayfanız ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 176

67. Bu konu : ” aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki hayran bıraktı, sağolun , banu – 375

68. Gürbüz Reply

İstanbul dan kimler var. aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve . Selamlar siteniz valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 330

69. Tokat dan kimler var. aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve . Merhabalar siten vallaha mükemmel, şukuladım , Hasan – 449

70. Uşak dan kimler var. aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve . Slm siten harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 239

71. selamun aleyküm sayfanız vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

72. Bu konu : ” aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve ” çok güzel. Selamın aleyküm siten gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 471

73. Kırıkkale dan kimler var. aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve . Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 129

74. Osmaniye dan kimler var. aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve . Merhaba herkese sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 417

75. Muğla dan kimler var. aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve . Slm bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , memo – 352

76. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha hayran edici, saolun

77. Bu konu : ” aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve ” çok güzel. Mrb sayfan inanılmaz çok iyi, tebrikler , mehmet – 333

78. Bu konu : ” aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 176

79. Zonguldak dan kimler var. aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve . selam arkadaşlar web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , gaye – 88

80. Bu konu : ” aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve ” çok güzel. Mrb siten gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 171

81. Merhabalar siteniz süper ötesi çok güzel, saolun

82. Tekirdağ dan kimler var. aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve . Mrb web siten inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , – 416

83. Edirne merkezden ben memo. Mrb siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 31-08-2021 18:46:14

84. Karabük merkezden ben . Selamlar web siteniz harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 01-09-2021 15:44:55

85. Bu konu : ” aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve ” çok güzel. Selam sayfa inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 146

86. Bu konu : ” aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız yeminle hayran bıraktı, şukuladım , ali – 401

87. Bu konu : ” aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve ” çok güzel. Selamlar web siten inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 480

88. Sinop dan kimler var. aynı helikopter, yeşil ve kırmızı ışıklar, geceleri şehrimin üzerinde uçmaya devam ediyor. geri dönüyor ve . Selamlar web siten süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , doruk – 289

Write A Comment