Azınlıkların hem hükümetten hem de tıp camiasından yıllarca ayrımcılığa ve ırkçılığa maruz kaldığını kabul eden aynı kişiler, “Aşıyı almazsan başkalarını öldürüyorsun” gibi aptalca şeyler söyleyenlerle aynı kişilerdir.

Ha? Lütfen mantıklı olsun.

Author

25 Comments

1. Diyarbakır dan kimler var. Aynı insanlar. . merhaba arkadaşlar sayfan valla hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 316

2. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Selamlar sayfan inanki dikkatimi çekti, sağolun 16-08-2021 00:39:27

3. selamun aleyküm paylaşımın inanki iyi, linkedinde paylaştım

4. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

5. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler

6. Bu konu : ” Aynı insanlar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 137

7. Bu konu : ” Aynı insanlar. ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 324

8. Bu konu : ” Aynı insanlar. ” çok güzel. Mrb siteniz gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , ziya – 389

9. Selamlar paylaşımın inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım

10. Bu konu : ” Aynı insanlar. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanki dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 418

11. Bu konu : ” Aynı insanlar. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 442

12. Tokat dan kimler var. Aynı insanlar. . Slm paylaşımınız ciddiyim çok iyi, şukuladım , Hasan – 412

13. Niğde dan kimler var. Aynı insanlar. . selamun aleyküm sayfa vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , hatice – 132

14. Ordu merkezden ben memo. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 25-08-2021 19:09:55

15. Adana dan kimler var. Aynı insanlar. . Selam herkese siteniz gerçekten dikkat çekici, saolun , Emine – 483

16. Bu konu : ” Aynı insanlar. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha güzel, tebrikler , memo – 36

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aynı insanlar. ” çok güzel. Selam siteniz gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 11

18. Bu konu : ” Aynı insanlar. ” çok güzel. Selam web siteniz cidden dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 101

19. Bu konu : ” Aynı insanlar. ” çok güzel. Selam siten harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , banu – 168

20. Nevşehir dan kimler var. Aynı insanlar. . selamun aleyküm sayfa inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , memo – 94

21. Kayseri dan kimler var. Aynı insanlar. . Selamın aleyküm siteniz cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Aylin – 61

22. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

23. Bu konu : ” Aynı insanlar. ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha hayran edici, teşekkürler , ziya – 221

Write A Comment