Kategoriler
Genel

Aynı şekilde nasıl oynuyorlar?

Sahnelendiği sürece, bu kadar benzer olmanın mümkün olduğunu göremiyorum. Özellikle her iki konunun aslında ne kadar farklı olduğu ile.

Sahtekar korku ve öfkenin başlangıcında dünya çapında süpürüldü. Virüs korkusu ve Çin’in insanları nasıl tedavi ettiği görüldü.

Blm – öfke tüm dünyada süpürüldü. Belki de korku. Her iki şekilde de duygusal bir reaktöre sert bir şekilde vuruldu.

Sırada covid – medya korkuyu ve öfkeyi mümkün olduğunca itti ve yaydı. Duygusal manipülasyon vb. İle birlikte duymak “Eğer bunu yaparsanız, bu demeksiniz demektir” diye duymak sonsuza dek size atılmıştı. “Eğer bir akrabanı görürsen ailenin ölmesini istemelisin”

Blm – medya da öfkeyi bütün dünyayı öfkelendirdiği noktaya doğru itti ve yaydı. “Bunu yaparsanız, bu demektir” gibi benzer mesajlarla birlikte. “Protestolara katılmıyorsanız ırkçı olmalısınız”

Covid – erdem sinyali. İnsanlar kapılarında ve boktan alkışlar. Hashtag paylaşılıyor. Ellerini alkışlayarak aslında bir değişiklik yaptığını düşünerek. Yapmayanlar utandılar.

BLM- erdem sinyali. İnsanlar sokaklarda tezahürat yapıyor. Yürüme ve zikretmenin aslında bir değişiklik yaptığını düşünmek. Yapmayanlar utanır.

Her ikisi de ilk şoku ve dehşeti olan birçok insan için başladı. Sonra duygular yatıştığında, her iki durumda da bir şey doğru görünmüyordu. Bir şey yolunda görünüyordu.

Bir şeylerin kapalı olduğu hissini sallayamayanlar, diğer insanlarla aynı çizgiye düşmedi ve msm’nin neye patladığına% 100 inanan insanlar tarafından ağır bir şekilde utandı / etiketlendi / saldırıya uğradı.

Öyleyse, tamamen ayrı iki sorunun insanları nasıl etkilediği ile aynı eylemde bulunması nasıl?

Her iki durumun da bir çeşit tepki gerektirdiğini anlayabiliyorum. Her ikisinin de aynı yolu izlemesi gerçekten tuhaf.

Tek farklı şey protestoların ulaştığı seviyedir. Ancak bu, covid’e itilen korku ve BLM’ye itilen öfke ile açıklanabilir.

Bu normalde işlerin nasıl yürüdüğü ve sadece şeylere çok fazla okuduğum gibi mi, yoksa bu benim hissettiğim kadar garip mi?

Kapılardaki alkışların bir çeşit yetenek şovu gibi olduğunu ekledim. Şimdi protesto videolarında şarkıcılar ve dansçılar vs. görüyorum. Böylece yine benzer.

“Aynı şekilde nasıl oynuyorlar?” için 31 yanıt

Aydın merkezden ben Aylin. Mrb web siteniz yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım 07-06-2020 23:31:35

Düzce merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım 16-06-2020 02:00:38

Afyon merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 16-06-2020 05:23:02

Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 20-06-2020 02:53:07

Karaman merkezden ben Aylin. Mrb sayfanız vallaha mükemmel, face de paylaştım 06-07-2020 16:16:53

Adıyaman merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız inanki mükemmel, twitter da paylaştım 15-07-2020 22:42:45

Yozgat merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-08-2020 15:37:43

Ağrı merkezden ben Aylin. Selam web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 20:18:25

Nevşehir merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 10-08-2020 03:45:49

Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 12-08-2020 22:28:13

Trabzon merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 18-08-2020 08:06:05

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım 31-08-2020 01:03:08

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir