“Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor?

SS:

“Bir krizdeyiz, İkinci Dünya Savaşı’ndan bu yana hayatımdaki en kötü kriz. Olasılıklar yelpazesinin normal zamanlardan çok daha büyük olduğu devrimci bir an olarak tanımlardım.. Normal zamanlarda akıl almaz olan, sadece mümkün olmakla kalmaz, gerçekte olur. İnsanlar şaşkın ve korkmuş durumda. Kendileri ve dünya için kötü şeyler yapıyorlar,

Tipik küreselci saçmalık. Çok sayıda kriz var ama haklı. Devrimlerini başlatmak için istikrarsızlaştırıcı koşulları ürettiler. Oyun kitaplarına göre, birbiri ardına felaket getiren bir hata yapıyoruz. Ya da belki de sadece aynı tekrarlanan hatadır – bizi özgür kılacak zalimlere güvenmek.

Trump’a gelince, onu kendi suçlarıyla suçlayarak biraz projeksiyon yapıyor gibi görünüyor. Demokrasiyi baltalamak mı? Burada tencere ve su ısıtıcılar hakkında bir şey var …

““Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor?” üzerine 15 yorum

1. Bingöl merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşım vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 26-08-2020 18:53:45

2. Siirt merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 03-09-2020 10:16:52

3. Trabzon merkezden ben gaye. Slm sayfanız yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 10-09-2020 07:54:51

4. Mardin merkezden ben banu. Slm paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 28-09-2020 04:46:46

5. Erzincan merkezden ben gaye. Merhabalar web sitesi vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 01-10-2020 21:47:28

6. Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 02-10-2020 11:22:10

Yorum yapın