SS:

“Bir krizdeyiz, İkinci Dünya Savaşı’ndan bu yana hayatımdaki en kötü kriz. Olasılıklar yelpazesinin normal zamanlardan çok daha büyük olduğu devrimci bir an olarak tanımlardım.. Normal zamanlarda akıl almaz olan, sadece mümkün olmakla kalmaz, gerçekte olur. İnsanlar şaşkın ve korkmuş durumda. Kendileri ve dünya için kötü şeyler yapıyorlar,

Tipik küreselci saçmalık. Çok sayıda kriz var ama haklı. Devrimlerini başlatmak için istikrarsızlaştırıcı koşulları ürettiler. Oyun kitaplarına göre, birbiri ardına felaket getiren bir hata yapıyoruz. Ya da belki de sadece aynı tekrarlanan hatadır – bizi özgür kılacak zalimlere güvenmek.

Trump’a gelince, onu kendi suçlarıyla suçlayarak biraz projeksiyon yapıyor gibi görünüyor. Demokrasiyi baltalamak mı? Burada tencere ve su ısıtıcılar hakkında bir şey var …

Author

93 Comments

1. Slm sayfanız inan ki hayran edici, facebookta paylaştım

2. Bayburt merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten yeminle güzel, tebrikler 17-08-2020 05:27:44

3. Bayburt merkezden ben ahmet. Selam siten süper ötesi güzel, sağolun 25-08-2020 13:26:04

4. Bingöl merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşım vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 26-08-2020 18:53:45

5. Siirt merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 03-09-2020 10:16:52

6. Selam herkese siten vallaha billaha hoşuma gitti, saolun

7. Trabzon merkezden ben gaye. Slm sayfanız yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 10-09-2020 07:54:51

8. selamun aleyküm web siteniz yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım

9. Mardin merkezden ben banu. Slm paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 28-09-2020 04:46:46

10. Erzincan merkezden ben gaye. Merhabalar web sitesi vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 01-10-2020 21:47:28

11. elif yılmaz Reply

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 02-10-2020 11:22:10

12. Selam herkese siteniz inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Mrb paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım

14. selamun aleyküm paylaşım inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Şanlıurfa dan kimler var. “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? . Slm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 415

16. merhaba arkadaşlar siteniz valla çok hoşuma gitti, sağolun

17. Bursa dan kimler var. “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? . Merhaba web sitesi valla iyi, facebookta paylaştım , hatice – 38

18. elif yılmaz Reply

Sivas dan kimler var. “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? . Merhaba paylaşım vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 406

19. Slm sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler

20. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım

21. Kocaeli dan kimler var. “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? . Merhabalar siten süper ötesi çok güzel, sağolun , Aylin – 9

22. Bu konu : ” “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten çok iyi, face de paylaştım , banu – 146

23. Yalova dan kimler var. “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? . Selam paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 438

24. Selamlar sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım

25. Manisa dan kimler var. “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? . Merhabalar sayfan inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , Hasan – 202

26. Selamın aleyküm web siteniz yeminle hayran edici, tebrikler

27. Artvin merkezden ben gaye. Selam bu web sitesi inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 26-12-2020 05:33:17

28. Nevşehir dan kimler var. “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? . Selamın aleyküm siteniz süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 175

29. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım

30. Muğla dan kimler var. “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? . selam arkadaşlar sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 398

31. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? ” çok güzel. Slm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 213

32. Bu konu : ” “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz hayran edici, sağolun , hatice – 98

33. Gürbüz Reply

Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Merhaba web sitesi valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 25-01-2021 21:01:01

34. Eskişehir merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siten valla çok güzel, teşekkürler 29-01-2021 08:39:20

35. Merhaba herkese sayfa ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

36. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 29-01-2021 10:37:54

37. Bu konu : ” “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 187

38. Bartın dan kimler var. “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? . merhaba arkadaşlar sayfan valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ahmet – 481

39. Bu konu : ” “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha hayran edici, saolun , gaye – 403

40. Merhaba herkese web sitesi inanki çok güzel, twitter da paylaştım

41. Muş dan kimler var. “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? . Selam paylaşımın cidden çok iyi, twitter da paylaştım , emin – 329

42. Bu konu : ” “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 224

43. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki çok iyi, sağolun

44. elif yılmaz Reply

Konya dan kimler var. “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? . Selamlar web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 447

45. Tunceli dan kimler var. “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? . Selam herkese web siteniz ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 447

46. Bu konu : ” “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , gaye – 18

47. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 75

48. Kayseri merkezden ben ziya. Merhaba paylaşım ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım 03-03-2021 02:39:16

49. Gaziantep dan kimler var. “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? . Mrb web siten ciddiyim güzel, sağolun , – 283

50. Bolu merkezden ben Emine. Merhaba bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 05-03-2021 14:35:00

51. Bu konu : ” “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? ” çok güzel. Selam herkese sayfan inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 125

52. Nevşehir merkezden ben emin. Selam herkese paylaşım inan ki dikkat çekici, face de paylaştım 18-03-2021 13:07:06

53. Gürbüz Reply

Manisa dan kimler var. “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? . Mrb sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 136

54. Tunceli merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten harbiden dikkat çekici, şukuladım 25-03-2021 14:47:20

55. Bu konu : ” “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz gerçekten hayran edici, tebrikler , doruk – 8

56. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun

57. Manisa dan kimler var. “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? . Slm paylaşımınız inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 138

58. Karaman dan kimler var. “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? . Mrb web siten inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , Emine – 351

59. Gürbüz Reply

Çanakkale merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siteniz inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-04-2021 22:06:48

60. Bu konu : ” “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? ” çok güzel. Selam herkese siten gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 372

61. Bu konu : ” “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? ” çok güzel. Selamlar siten yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 472

62. Bu konu : ” “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanki dikkat çekici, şukuladım , ali – 370

63. Bu konu : ” “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz harbiden hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 299

64. Balıkesir dan kimler var. “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? . Selam sayfanız inanılmaz güzel, face de paylaştım , mehmet – 427

65. Merhabalar sayfa süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler

66. Bu konu : ” “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? ” çok güzel. Selamlar siteniz ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 371

67. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siteniz valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

68. İzmir merkezden ben Hasan. Selamlar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 12-05-2021 19:31:27

69. Slm paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler

70. Selamlar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun

71. Merhaba paylaşımınız vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

72. Bu konu : ” “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 270

73. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden hayran edici, şukuladım

74. elif yılmaz Reply

Mersin merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfa valla çok iyi, sağolun 17-06-2021 23:34:31

75. Bu konu : ” “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha mükemmel, face de paylaştım , doruk – 434

76. Konya merkezden ben emin. Selam herkese sayfanız inan ki çok iyi, sağolun 05-07-2021 19:06:16

77. Adıyaman merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 08-07-2021 02:58:38

78. Bu konu : ” “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? ” çok güzel. Merhaba siteniz süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 368

79. Sivas dan kimler var. “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? . Selam herkese paylaşım inan ki iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 412

80. Ordu dan kimler var. “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? . selam arkadaşlar paylaşımınız cidden çok güzel, face de paylaştım , mehmet – 367

81. Hakkari dan kimler var. “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? . merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 381

82. Kocaeli merkezden ben . Merhaba paylaşımın harbiden hayran edici, face de paylaştım 19-07-2021 07:05:25

83. elif yılmaz Reply

Çanakkale dan kimler var. “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? . Selamın aleyküm sayfa gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 471

84. Karaman dan kimler var. “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? . Merhaba web siten inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 1

85. Tunceli merkezden ben ali. Merhabalar siteniz valla güzel, teşekkürler 27-07-2021 01:27:37

86. Kilis merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfan harbiden dikkat çekici, tebrikler 28-07-2021 11:41:26

87. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi çok güzel, sağolun

88. Bu konu : ” “Ayrıca Trump’a olan inancımı kendi kendini yok etmek için koyduğumu ve en çılgın beklentilerimi aştığını da söyleyeceğim.” Soros. İnanç mı para mı? Trump’ı demokrasiyi “içeriden” “baltalamakla” suçluyor. Yani birlikte mi çalışıyorlar? Soros dışarıdan mı zayıflıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa valla dikkat çekici, face de paylaştım , banu – 258

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link