Ayrılık Medeniyeti

Bir Ayrılık Medeniyeti yakında mı? İnsanlar toplum dediğimiz bu palyaço şovuna göz atmaya başlamadan işlerin çok daha kötüye gideceğini sanmıyorum. İnsan olmanın ne anlama geldiğinin tam anlamı yavaş yavaş sıyrılıyorve birçok yönden zaten var. Bireyin artık değeri yoktur; toplum artık, düşünceleriniz paylaşılırsa ve devlet tarafından resmi olarak onaylanmazsa hızla dışlanacağınız, borg benzeri bir kovan zihnidir.

Yoksa gerçekten “Ayrılık Medeniyeti” mi olacağız? Ya NWO Ayrılık Medeniyeti ise? Bu, zamanın döngüsel doğası veya “döngüler” olarak tanımlanan şey için daha mantıklı olacaktır. Toplum her zaman, her şeyin kendi üzerine çökecek kadar tersine döndüğü bu finalde bitiyor gibi görünüyor.. Söylemeye çalıştığım şey şu: Bu ayrılıkçı medeniyetler, kontrol edilmedikçe ve bilgi verilmedikçe önceki medeniyetlerin nasıl çöktüğünü gelecek nesillere nasıl öğretemez?

Azınlık “komplo teorisyenleri” her zaman dışlanır ve uysal lemming kitleleri diğer herkesi onlarla uçurumdan çeker. Her. Tek. Zaman. Olmadan. Başarısız. Bu yüzden vahşet her zaman olur. Her zaman bu tür şeylerin olmasını engelleyebilecek bir kişi vardır, ancak bilgi asla dışarı çıkmaz. Bunun şu anda gerçekleştiğini görüyoruz. Ocak 2020’den beri, PCR testlerinin yanlış pozitifler yarattığını söylüyoruz ve 1-2 ay öncesine kadar, bunun paranoyak bir zihnin yanılsamasıydı. Bu, yalnızca birkaç kişinin bilmesi gereken rastgele bir gerçek değildir. İnsanlar bunu Google’da aramak için GERÇEKTEN BİR YIL geçirdiler, bu her zaman evlerimizde kilitli kaldığımız için çok da zor olmamalı (google herhangi bir nedenle bu bilgileri diğer konulara yaptığı kadar sansürlemiyor bile). Bu gerçek, milyonlarca insanı intihardan, uyuşturucu bağımlılığından, hastanede / bakım evlerinde tek başına ölmekten, akıl sağlığını yüksek tutmaktan, gelişen bir ekonomiye sahip olmaktan, büyük bir özgürlük parçasını atmadan kurtarırdı. Bu yüzden, dünyanın (halkların) geçim kaynaklarının ve ekonomisinin devam eden gelişmesini sağlayacak en önemli gerçeklerden biri olan bir hakikat üzerinde 12 aylık bir gecikmeye sahibiz. Bu, başarısız bir toplumun önemli bir işaretidir. Fazla vaktimiz yok.

Öyleyse hayatta kalmaya, haysiyete ve özgürlüğe verilebilecek tek makul cevap bir “Ayrılık Medeniyeti” haline gelene kadar gerçekten ne kadar kötüye gidebilir? Yaklaşan çip / dövme ile, ölmekte olan özgürlüğümüzün çözümü ortadan kalkana kadar maksimum 5 yılımız kaldığını söyleyebilirim. Ve çalıların arasında dolaşmayalım – İncil’de adı geçen canavarın işaretinden açıkça bahsediyorum.

“Ayrılık Medeniyeti” üzerine 3 yorum

1. Şırnak merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 23-02-2021 15:16:01

2. Bu konu : ” Ayrılık Medeniyeti ” çok güzel. Selamlar sayfan inanılmaz mükemmel, şukuladım , ziya – 15

3. Denizli merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım valla ilgi uyandırıcı, sağolun 23-02-2021 23:04:26

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link