Alacakaranlık Kuşağı’nın ‘Gölge Vadisi’ adlı bölümünü yukarı kaldırın ve izleyin. Hükümetin (ya da teknik olarak hükümetin ötesinde olan özel kuruluşların) halkı teknolojide yıllarca geride tuttuğu fikri yeni bir fikir değil. Kişisel görüşüme göre, bahse girerim bu kuruluşlar / medeniyetler zaten kendi tarihsel maceralarını yaşadılar ve “halkın” ASLA bilmeyeceği olaylardan zevk almaya devam ediyorlar. Hayal bile edemeyeceğimiz gerçekleri keşfedip tecrübe ediyorlar. Uzaylılar olsaydı bile pek değişmezdi. Mesele şu ki, davet edilmediğimiz süper ayrıcalıklı bir parti. Bazen eğlenceyi duyabilirsin ama bir yol bulmadıkça içeri giremezsin.

… eGnome33 tarafından gönderildi
[comments]

Author

22 Comments

1. Merhaba siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

2. Manisa dan kimler var. ‘Ayrılık Medeniyetleri’ hakkındaki düşünceleriniz / araştırmalarınız nelerdir? İşte benim smol fısıltım: . Merhaba web siten harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 161

3. Selam paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım

4. Erzurum dan kimler var. ‘Ayrılık Medeniyetleri’ hakkındaki düşünceleriniz / araştırmalarınız nelerdir? İşte benim smol fısıltım: . Merhaba herkese siteniz harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 452

5. İstanbul merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun 02-02-2021 16:50:42

6. Kocaeli dan kimler var. ‘Ayrılık Medeniyetleri’ hakkındaki düşünceleriniz / araştırmalarınız nelerdir? İşte benim smol fısıltım: . Selam paylaşım ciddiyim çok iyi, şukuladım , gaye – 370

7. Şırnak dan kimler var. ‘Ayrılık Medeniyetleri’ hakkındaki düşünceleriniz / araştırmalarınız nelerdir? İşte benim smol fısıltım: . Merhabalar sayfan inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 261

8. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar siteniz vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım

9. Aksaray dan kimler var. ‘Ayrılık Medeniyetleri’ hakkındaki düşünceleriniz / araştırmalarınız nelerdir? İşte benim smol fısıltım: . Slm siten inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 411

10. Kocaeli merkezden ben doruk. Selamlar siteniz inan ki çok iyi, teraziye tıkladım 24-02-2021 13:46:28

11. Ardahan merkezden ben . selamun aleyküm sayfanız inanılmaz iyi, teşekkürler 25-02-2021 05:04:33

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” ‘Ayrılık Medeniyetleri’ hakkındaki düşünceleriniz / araştırmalarınız nelerdir? İşte benim smol fısıltım: ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 263

13. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım

14. Selamlar siten valla güzel, sosyal medyada paylaştım

15. Gürbüz Reply

Ardahan merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten mükemmel, tebrikler 21-03-2021 07:53:12

16. elif yılmaz Reply

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler 30-03-2021 06:55:42

17. Çanakkale merkezden ben doruk. Merhaba web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 30-03-2021 21:32:49

18. Bu konu : ” ‘Ayrılık Medeniyetleri’ hakkındaki düşünceleriniz / araştırmalarınız nelerdir? İşte benim smol fısıltım: ” çok güzel. Selam herkese sayfa cidden mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 214

19. Bu konu : ” ‘Ayrılık Medeniyetleri’ hakkındaki düşünceleriniz / araştırmalarınız nelerdir? İşte benim smol fısıltım: ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, tebrikler , hatice – 117

20. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler

21. Kırıkkale dan kimler var. ‘Ayrılık Medeniyetleri’ hakkındaki düşünceleriniz / araştırmalarınız nelerdir? İşte benim smol fısıltım: . selamun aleyküm sayfa inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 337

22. Siirt dan kimler var. ‘Ayrılık Medeniyetleri’ hakkındaki düşünceleriniz / araştırmalarınız nelerdir? İşte benim smol fısıltım: . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , hatice – 69

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link