Ayrımcılık

Maske takmaktan beni alıkoyan diğer engellerden dolayı bir engelliliğim için bakımım reddedildi.

Dün (AIDS Günü) Florida Sağlık Departmanı tarafından yönetilen özel bakım kliniğine gittim. Girişte tıbbi nedenlerden dolayı maske takmaktan muaf olduğumu duyurdum. (Ben sadece zor değildim). Merkezin müdürü devreye girdi. Hizmet alabilmek için makul bir konaklama istedim. Soğukta dışarıda beklemem söylendi. Onu ADA Başlık II, rehabilitasyon yasasının 504. Bölümü ve Uygun fiyatlı bakım yasasının 1557’sinden haberdar ettim. Astımı göremediğiniz ve TSSB, kaygı ve OKB’yi göremediğiniz için bina içinde hizmet alamadım. Bir hafta içinde dönmem gerekiyor ve doktorun dışarı çıkmasını bekliyorum. Sanırım bu sefer kamera ekibi ve şerif eskortu getireceğim.

… Fromthehilltops tarafından gönderildi
[comments]

“Ayrımcılık” üzerine 18 yorum

1. Bu konu : ” Ayrımcılık ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran edici, sağolun , ali – 469

2. Denizli merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 06-12-2020 14:03:54

3. Bu konu : ” Ayrımcılık ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inan ki hayran edici, sağolun , elif yılmaz – 370

4. Bu konu : ” Ayrımcılık ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 226

5. Ankara dan kimler var. Ayrımcılık . merhaba arkadaşlar siten yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 147

6. Nevşehir dan kimler var. Ayrımcılık . Selamlar sayfan vallaha billaha çok güzel, sağolun , Gürbüz – 271

7. Bu konu : ” Ayrımcılık ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 76

8. Siirt merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım vallaha hayran edici, tebrikler 02-01-2021 16:07:03

9. Çanakkale merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz hayran edici, saolun 03-01-2021 11:02:31

10. Bu konu : ” Ayrımcılık ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 317

11. Bartın dan kimler var. Ayrımcılık . merhaba arkadaşlar web siten valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , – 123

12. Kocaeli dan kimler var. Ayrımcılık . Mrb siteniz vallaha billaha çok güzel, sağolun , Emine – 184

13. Van merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web siteniz cidden iyi, linkedinde paylaştım 29-01-2021 19:38:19

14. Burdur merkezden ben hatice. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 02-02-2021 05:45:25

15. Diyarbakır dan kimler var. Ayrımcılık . Selam web sitesi süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , memo – 252

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link