AstraZ, Avrupa’da en az 198 ölüm (63 kardiyak) dahil olmak üzere 54.571 advers olay raporuna sahiptir.

Pfizzzer, en az 957 ölüm (276 kardiyak) dahil olmak üzere 102.100 kişiye sahiptir.

Ama askıya alınan AZ mi ?!

Avrupa ADR Raporları (alfabede c’yi tıklayın ve “cov” a kaydırın)

Author

34 Comments

1. Merhaba siten harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

2. Kocaeli merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz inanki hoşuma gitti, şukuladım 16-03-2021 02:33:45

3. Tekirdağ dan kimler var. AZ birçok AB ülkesinde askıya alındı ​​ancak diğerleri hala aynı olumsuz olaylarla kullanımda ….. . Slm siten gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 382

4. Batman dan kimler var. AZ birçok AB ülkesinde askıya alındı ​​ancak diğerleri hala aynı olumsuz olaylarla kullanımda ….. . Slm sayfanız vallaha çok güzel, sağolun , Emine – 382

5. elif yılmaz Reply

Tokat dan kimler var. AZ birçok AB ülkesinde askıya alındı ​​ancak diğerleri hala aynı olumsuz olaylarla kullanımda ….. . Slm sayfa süper ötesi çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 408

6. Bu konu : ” AZ birçok AB ülkesinde askıya alındı ​​ancak diğerleri hala aynı olumsuz olaylarla kullanımda ….. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız gerçekten dikkat çekici, sağolun , ali – 448

7. Düzce merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 26-03-2021 07:10:27

8. Gürbüz Reply

Denizli merkezden ben Gürbüz. Selam siteniz inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 26-03-2021 19:06:50

9. elif yılmaz Reply

Muş dan kimler var. AZ birçok AB ülkesinde askıya alındı ​​ancak diğerleri hala aynı olumsuz olaylarla kullanımda ….. . Selamın aleyküm web siten süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 51

10. Gürbüz Reply

Antalya merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden güzel, tebrikler 06-04-2021 10:53:39

11. Bu konu : ” AZ birçok AB ülkesinde askıya alındı ​​ancak diğerleri hala aynı olumsuz olaylarla kullanımda ….. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim çok iyi, sağolun , doruk – 100

12. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web sitesi cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

13. Bu konu : ” AZ birçok AB ülkesinde askıya alındı ​​ancak diğerleri hala aynı olumsuz olaylarla kullanımda ….. ” çok güzel. Selam herkese sayfa harbiden mükemmel, tebrikler , doruk – 274

14. Bu konu : ” AZ birçok AB ülkesinde askıya alındı ​​ancak diğerleri hala aynı olumsuz olaylarla kullanımda ….. ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 266

15. Adıyaman dan kimler var. AZ birçok AB ülkesinde askıya alındı ​​ancak diğerleri hala aynı olumsuz olaylarla kullanımda ….. . Merhaba herkese web siteniz yeminle hayran edici, tebrikler , – 152

16. Merhaba siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

17. Gürbüz Reply

Bu konu : ” AZ birçok AB ülkesinde askıya alındı ​​ancak diğerleri hala aynı olumsuz olaylarla kullanımda ….. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın yeminle iyi, teşekkürler , Gürbüz – 122

18. Bitlis dan kimler var. AZ birçok AB ülkesinde askıya alındı ​​ancak diğerleri hala aynı olumsuz olaylarla kullanımda ….. . selam arkadaşlar siten vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 452

19. Selamlar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, face de paylaştım

20. Bu konu : ” AZ birçok AB ülkesinde askıya alındı ​​ancak diğerleri hala aynı olumsuz olaylarla kullanımda ….. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 146

21. elif yılmaz Reply

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Selam bu web sitesi inanki hayran bıraktı, saolun 18-05-2021 02:37:56

22. Kırıkkale merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 28-05-2021 11:31:28

23. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

24. Bu konu : ” AZ birçok AB ülkesinde askıya alındı ​​ancak diğerleri hala aynı olumsuz olaylarla kullanımda ….. ” çok güzel. Slm web siteniz harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ahmet – 273

25. Çorum merkezden ben . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha çok iyi, saolun 08-06-2021 15:36:08

26. Manisa merkezden ben Hasan. Slm paylaşımınız harbiden iyi, tebrikler 15-06-2021 21:10:20

27. Van dan kimler var. AZ birçok AB ülkesinde askıya alındı ​​ancak diğerleri hala aynı olumsuz olaylarla kullanımda ….. . selamun aleyküm web siten harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 155

28. Eskişehir dan kimler var. AZ birçok AB ülkesinde askıya alındı ​​ancak diğerleri hala aynı olumsuz olaylarla kullanımda ….. . Merhaba sayfa cidden çok iyi, twitter da paylaştım , memo – 189

29. Malatya merkezden ben doruk. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 07-07-2021 10:14:40

30. Bartın merkezden ben memo. Selam sayfa gerçekten güzel, tebrikler 10-07-2021 06:30:27

31. Giresun merkezden ben ahmet. Selam herkese siten cidden hayran edici, tebrikler 12-07-2021 00:37:29

32. Aydın merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfanız gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 13-07-2021 20:17:13

33. Bu konu : ” AZ birçok AB ülkesinde askıya alındı ​​ancak diğerleri hala aynı olumsuz olaylarla kullanımda ….. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 300

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link