AstraZ, Avrupa’da en az 198 ölüm (63 kardiyak) dahil olmak üzere 54.571 advers olay raporuna sahiptir.

Pfizzzer, en az 957 ölüm (276 kardiyak) dahil olmak üzere 102.100 kişiye sahiptir.

Ama askıya alınan AZ mi ?!

Avrupa ADR Raporları (alfabede c’yi tıklayın ve “cov” a kaydırın)

Author

12 Comments

1. Merhaba siten harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

2. Kocaeli merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz inanki hoşuma gitti, şukuladım 16-03-2021 02:33:45

3. Tekirdağ dan kimler var. AZ birçok AB ülkesinde askıya alındı ​​ancak diğerleri hala aynı olumsuz olaylarla kullanımda ….. . Slm siten gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 382

4. Batman dan kimler var. AZ birçok AB ülkesinde askıya alındı ​​ancak diğerleri hala aynı olumsuz olaylarla kullanımda ….. . Slm sayfanız vallaha çok güzel, sağolun , Emine – 382

5. elif yılmaz Reply

Tokat dan kimler var. AZ birçok AB ülkesinde askıya alındı ​​ancak diğerleri hala aynı olumsuz olaylarla kullanımda ….. . Slm sayfa süper ötesi çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 408

6. Bu konu : ” AZ birçok AB ülkesinde askıya alındı ​​ancak diğerleri hala aynı olumsuz olaylarla kullanımda ….. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız gerçekten dikkat çekici, sağolun , ali – 448

7. Düzce merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 26-03-2021 07:10:27

8. Denizli merkezden ben Gürbüz. Selam siteniz inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 26-03-2021 19:06:50

9. elif yılmaz Reply

Muş dan kimler var. AZ birçok AB ülkesinde askıya alındı ​​ancak diğerleri hala aynı olumsuz olaylarla kullanımda ….. . Selamın aleyküm web siten süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 51

10. Antalya merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden güzel, tebrikler 06-04-2021 10:53:39

11. Bu konu : ” AZ birçok AB ülkesinde askıya alındı ​​ancak diğerleri hala aynı olumsuz olaylarla kullanımda ….. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim çok iyi, sağolun , doruk – 100

12. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web sitesi cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link