📷seviye 1Ntnme2kaybet·20hAmerika Birleşik Devletleri Ordusu

Ordudaki insanların her yıl aşı yaptırması benim için gerçekten ilginç. Biz konuşlanmadan önce bizi bir sürü malzemeyle vurdular. Yine de bu, bir tepede ölecekleri aşıdır. Benim için hiçbir anlam ifade etmiyor. Birimimde aşı yaptırmanın komünizm olduğuna inandığı için hizmet reddi formunu hazırlayan bir adam var. Çok önceleri zorunluydu.

246Ödül VerPaylaşRaporKaydet

📷seviye 2Jangande·14hHava Kuvvetleri Gazisi

Politika bir cehennem ilacıdır.

30Ödül VerPaylaşRaporKaydet

📷seviye 3HerşeyZen19·1sa

Gerçek argümanların hiçbiri, düşüncelerinizi girmek için yüksek sesle bile değil. İkincisi, gerçek bir argüman buraya geldiğinde silinir. Hepiniz aynı aptalca “politika”yı söylüyorsunuz ya da eskileri bununla karşılaştırıyorsunuz. Git, karanlık bir yalan ve baskı bulutu olmayan bir yerde oku.

-12PaylaşKaydetDüzenle

📷seviye 4JimmmyKricket·48m

Hey, ben de seni takip edebilirim. (Yukarıda aynı şeyi yorumladı). Yani burada yayınladığım şeyin aynısı.

Ya da BELKİ sadece BELKİ insanlar bunu kafalarında düşündüler ve “hayır bu lanet olasıca aptalca” dediler.

“Bir düşünceyi kabul etmeden aklında tutabilmek, eğitimli bir zihnin işaretidir.” -Aristo.

Oy VerÖdül VerPaylaşRaporKaydet

📷seviye 5HerşeyZen19·13m

Ya da belki de gördüğümüz dünya bize dikte ediliyor. Belki de “Sosyal İkilem” belgeseli bize saçma gelmiyordu ve gerçekten de bizi manipüle etmeye yönelik Algoritmalar olduğunu. Eğer öyleyse ve “yanlış bilgi”, herhangi bir karşı argüman görmeden önce silinirse, bunun nedenini kendinize sormalısınız. Karşı argüman görmenizden neden korkuyorlar? Diğer tüm argümanlarını boşver. Korkaklar gibi yatıyorsun ve askere giderken yemin ettiğin tek şeyi yapmıyorsun. “ANAYASA’YI KORUYUN VE SAVUNUN“.

0PaylaşKaydetDüzenle📷

seviye 6JimmmyKriket·11m

Hiç kendi kendinize yanlış yönlendirildiğinizi ve yanlış bilgi okuduğunuzu düşündünüz mü? Nedense şüphelenmiyorum. Aslında senin ve herhangi bir iç gözlemden yoksun olan diğerleri için üzülüyorum.

Oy VerÖdül VerPaylaşRaporKaydet

📷seviye 7HerşeyZen19·9m

Tüm hayatımı çok uzun bir süre “gerçek” üzerine kurdum. Tüm bu sözde “yanlış bilgileri” benden neden sakladıklarını bilmenin ilginç olacağını hiç düşündünüz mü? Karşı argümanlardan herhangi birini görmek için nereye gideceğinizi biliyor musunuz? Yanlış yönlendirilenin SEN değil, benim olduğunu nasıl bilebilirsin? En azından birimiz aslında hikayenin her iki tarafını da okuduk.

0Paylaş

47 Comments

1. Bu konu : ” Az önce bir gönderiye cevap verdiğim için r/Military’den yasaklandım. Beni yasaklayan yorumlar bunlar. ” çok güzel. Mrb web siteniz inan ki iyi, şukuladım , ziya – 487

2. Selamlar sayfa vallaha dikkat çekici, face de paylaştım

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Az önce bir gönderiye cevap verdiğim için r/Military’den yasaklandım. Beni yasaklayan yorumlar bunlar. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 180

4. elif yılmaz Reply

Artvin merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım inanki çok hoşuma gitti, sağolun 27-08-2021 03:18:03

5. Niğde merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-08-2021 03:26:22

6. Bu konu : ” Az önce bir gönderiye cevap verdiğim için r/Military’den yasaklandım. Beni yasaklayan yorumlar bunlar. ” çok güzel. Merhaba siteniz yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 362

7. Bu konu : ” Az önce bir gönderiye cevap verdiğim için r/Military’den yasaklandım. Beni yasaklayan yorumlar bunlar. ” çok güzel. Selam herkese sayfan yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 14

8. Bu konu : ” Az önce bir gönderiye cevap verdiğim için r/Military’den yasaklandım. Beni yasaklayan yorumlar bunlar. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 465

9. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Az önce bir gönderiye cevap verdiğim için r/Military’den yasaklandım. Beni yasaklayan yorumlar bunlar. ” çok güzel. Slm siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 329

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Az önce bir gönderiye cevap verdiğim için r/Military’den yasaklandım. Beni yasaklayan yorumlar bunlar. ” çok güzel. Selam siteniz inanki dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 364

11. Muş dan kimler var. Az önce bir gönderiye cevap verdiğim için r/Military’den yasaklandım. Beni yasaklayan yorumlar bunlar. . Merhaba herkese paylaşımın cidden çok iyi, twitter da paylaştım , – 24

12. Sivas dan kimler var. Az önce bir gönderiye cevap verdiğim için r/Military’den yasaklandım. Beni yasaklayan yorumlar bunlar. . merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 300

13. Erzurum merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 27-08-2021 04:29:27

14. Muş dan kimler var. Az önce bir gönderiye cevap verdiğim için r/Military’den yasaklandım. Beni yasaklayan yorumlar bunlar. . selamun aleyküm sayfa süper ötesi mükemmel, teşekkürler , banu – 105

15. Bayburt dan kimler var. Az önce bir gönderiye cevap verdiğim için r/Military’den yasaklandım. Beni yasaklayan yorumlar bunlar. . Selam herkese paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 191

16. Rize merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten valla ilgi uyandırıcı, sağolun 27-08-2021 05:01:17

17. Balıkesir merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler 27-08-2021 05:17:05

18. Bingöl dan kimler var. Az önce bir gönderiye cevap verdiğim için r/Military’den yasaklandım. Beni yasaklayan yorumlar bunlar. . Selamın aleyküm web siten inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Emine – 4

19. Edirne merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşım gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 27-08-2021 05:33:41

20. Slm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

21. Selamın aleyküm sayfanız vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Tunceli dan kimler var. Az önce bir gönderiye cevap verdiğim için r/Military’den yasaklandım. Beni yasaklayan yorumlar bunlar. . Merhaba herkese siten inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 439

23. Kütahya dan kimler var. Az önce bir gönderiye cevap verdiğim için r/Military’den yasaklandım. Beni yasaklayan yorumlar bunlar. . Selamlar web sitesi cidden çok hoşuma gitti, saolun , banu – 138

24. merhaba arkadaşlar sayfanız valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

25. Bu konu : ” Az önce bir gönderiye cevap verdiğim için r/Military’den yasaklandım. Beni yasaklayan yorumlar bunlar. ” çok güzel. Selamlar web sitesi valla hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 61

26. Bu konu : ” Az önce bir gönderiye cevap verdiğim için r/Military’den yasaklandım. Beni yasaklayan yorumlar bunlar. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , – 352

27. elif yılmaz Reply

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 30-08-2021 20:58:13

28. İstanbul dan kimler var. Az önce bir gönderiye cevap verdiğim için r/Military’den yasaklandım. Beni yasaklayan yorumlar bunlar. . Selamlar web siteniz inanki güzel, face de paylaştım , hatice – 137

29. Düzce dan kimler var. Az önce bir gönderiye cevap verdiğim için r/Military’den yasaklandım. Beni yasaklayan yorumlar bunlar. . Selamlar sayfa ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , ali – 78

30. Aydın merkezden ben Hasan. Merhabalar siteniz inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 01-09-2021 00:32:55

31. Bu konu : ” Az önce bir gönderiye cevap verdiğim için r/Military’den yasaklandım. Beni yasaklayan yorumlar bunlar. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz mükemmel, saolun , Aylin – 207

32. Bu konu : ” Az önce bir gönderiye cevap verdiğim için r/Military’den yasaklandım. Beni yasaklayan yorumlar bunlar. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 169

33. Bu konu : ” Az önce bir gönderiye cevap verdiğim için r/Military’den yasaklandım. Beni yasaklayan yorumlar bunlar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , Hasan – 317

34. Edirne dan kimler var. Az önce bir gönderiye cevap verdiğim için r/Military’den yasaklandım. Beni yasaklayan yorumlar bunlar. . Selam paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 338

35. Bu konu : ” Az önce bir gönderiye cevap verdiğim için r/Military’den yasaklandım. Beni yasaklayan yorumlar bunlar. ” çok güzel. Mrb web siteniz valla çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 347

36. Zonguldak merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siten vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 09-09-2021 05:30:16

37. Muğla merkezden ben memo. Selamlar siten inan ki çok güzel, tebrikler 09-09-2021 14:29:51

38. Selamın aleyküm paylaşımınız valla dikkat çekici, şukuladım

39. Zonguldak dan kimler var. Az önce bir gönderiye cevap verdiğim için r/Military’den yasaklandım. Beni yasaklayan yorumlar bunlar. . Slm paylaşımınız ciddiyim hayran edici, teşekkürler , emin – 391

40. Selamlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun

41. Hatay dan kimler var. Az önce bir gönderiye cevap verdiğim için r/Military’den yasaklandım. Beni yasaklayan yorumlar bunlar. . Mrb sayfanız ciddiyim mükemmel, tebrikler , – 134

42. Iğdır merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfa inanki hayran edici, tebrikler 26-09-2021 11:44:23

Write A Comment