Az önce gökyüzünde inanılmaz derecede tuhaf bir ses duydum. Bir kasırga uyarısı veya aniden durma noktasına gelen bir tren gibi geliyordu. Ama Utah çölünde küçük bir kasabada yaşıyorum ve bunların hiçbirine sahip değil miyiz?

Dutchsinse’nin en yeni videosunu AirPod’larım takılıyken izliyordum ve yüksek bir tiz ses türü duyduğum için kulaklıkları çıkardım. Bunu kulaklıklarımdan duyduğuma inanamadım. O kadar gürültülüydü.

Buralarda tren veya kasırga uyarımız yok. Keşke bunu videoya alabilseydim ama sadece 15-20 saniye sürdü, çok tuhaf. Ondan ne anlıyorsun

“Az önce gökyüzünde inanılmaz derecede tuhaf bir ses duydum. Bir kasırga uyarısı veya aniden durma noktasına gelen bir tren gibi geliyordu. Ama Utah çölünde küçük bir kasabada yaşıyorum ve bunların hiçbirine sahip değil miyiz?” üzerine 11 yorum

1. Kırklareli merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi valla dikkat çekici, sağolun 08-10-2020 15:15:40

2. Tunceli merkezden ben Emine. Merhabalar web siten gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım 08-10-2020 15:54:42

3. Hatay dan kimler var. Az önce gökyüzünde inanılmaz derecede tuhaf bir ses duydum. Bir kasırga uyarısı veya aniden durma noktasına gelen bir tren gibi geliyordu. Ama Utah çölünde küçük bir kasabada yaşıyorum ve bunların hiçbirine sahip değil miyiz? . Selam herkese paylaşımın inanki iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 427

4. Adana dan kimler var. Az önce gökyüzünde inanılmaz derecede tuhaf bir ses duydum. Bir kasırga uyarısı veya aniden durma noktasına gelen bir tren gibi geliyordu. Ama Utah çölünde küçük bir kasabada yaşıyorum ve bunların hiçbirine sahip değil miyiz? . Selam herkese sayfa valla çok iyi, tebrikler , ahmet – 228

5. Bu konu : ” Az önce gökyüzünde inanılmaz derecede tuhaf bir ses duydum. Bir kasırga uyarısı veya aniden durma noktasına gelen bir tren gibi geliyordu. Ama Utah çölünde küçük bir kasabada yaşıyorum ve bunların hiçbirine sahip değil miyiz? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız süper ötesi güzel, saolun , Aylin – 173

Yorum yapın