Ben de dedim ki, “Hey adamım, maske taktığını görmek biraz komik ama az önce çocuğunun sümüğünü kremanın her yerine sildin.”

Lekeli gözlükleri ve maskesinin arkasından bana doğru hafifçe gözlerini kırptı.

“Gerçekten umurumda değil, sadece senin maske takmanın komik olduğunu düşünüyorum (onun çocuğu değildi) ve maskeyi takarken herkesin dokunduğu her yere sümük bulaştırdın. ben.”

Ne yazık ki, maskeyi çıkarmak ve her şeyin biraz aptalca olduğunu anlamak yerine utanç duyuyor gibiydi.

Author

30 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Az önce maskeli bir adamın hapşırdıktan sonra çocuğunun yüzündeki tüm sümükleri sildiğini ve ardından kahveyi kaptığını izledim. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın cidden mükemmel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 449

2. Selam herkese paylaşım valla ilgi uyandırıcı, sağolun

3. Batman dan kimler var. Az önce maskeli bir adamın hapşırdıktan sonra çocuğunun yüzündeki tüm sümükleri sildiğini ve ardından kahveyi kaptığını izledim. . Selamlar sayfan inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 303

4. selam arkadaşlar sayfan inan ki çok güzel, tebrikler

5. Batman merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle güzel, teraziye tıkladım 02-08-2021 14:32:28

6. Bingöl dan kimler var. Az önce maskeli bir adamın hapşırdıktan sonra çocuğunun yüzündeki tüm sümükleri sildiğini ve ardından kahveyi kaptığını izledim. . selam arkadaşlar siten yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 126

7. Bolu merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siten inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 03-08-2021 16:28:58

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Az önce maskeli bir adamın hapşırdıktan sonra çocuğunun yüzündeki tüm sümükleri sildiğini ve ardından kahveyi kaptığını izledim. ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 348

9. Bayburt dan kimler var. Az önce maskeli bir adamın hapşırdıktan sonra çocuğunun yüzündeki tüm sümükleri sildiğini ve ardından kahveyi kaptığını izledim. . Selamlar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 379

10. Niğde dan kimler var. Az önce maskeli bir adamın hapşırdıktan sonra çocuğunun yüzündeki tüm sümükleri sildiğini ve ardından kahveyi kaptığını izledim. . Selam herkese paylaşım süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 396

11. Isparta dan kimler var. Az önce maskeli bir adamın hapşırdıktan sonra çocuğunun yüzündeki tüm sümükleri sildiğini ve ardından kahveyi kaptığını izledim. . merhaba arkadaşlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 105

12. Kahramanmaraş dan kimler var. Az önce maskeli bir adamın hapşırdıktan sonra çocuğunun yüzündeki tüm sümükleri sildiğini ve ardından kahveyi kaptığını izledim. . selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok iyi, şukuladım , ahmet – 338

13. Selam herkese siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

14. Bu konu : ” Az önce maskeli bir adamın hapşırdıktan sonra çocuğunun yüzündeki tüm sümükleri sildiğini ve ardından kahveyi kaptığını izledim. ” çok güzel. Selam web siten ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 444

15. Van merkezden ben memo. Merhabalar web siten inanılmaz dikkat çekici, sağolun 22-08-2021 16:28:01

16. Bu konu : ” Az önce maskeli bir adamın hapşırdıktan sonra çocuğunun yüzündeki tüm sümükleri sildiğini ve ardından kahveyi kaptığını izledim. ” çok güzel. Slm paylaşım inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 142

17. Bu konu : ” Az önce maskeli bir adamın hapşırdıktan sonra çocuğunun yüzündeki tüm sümükleri sildiğini ve ardından kahveyi kaptığını izledim. ” çok güzel. Slm sayfa ciddiyim hayran edici, şukuladım , ahmet – 219

18. Bu konu : ” Az önce maskeli bir adamın hapşırdıktan sonra çocuğunun yüzündeki tüm sümükleri sildiğini ve ardından kahveyi kaptığını izledim. ” çok güzel. Slm bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , ali – 309

19. Bu konu : ” Az önce maskeli bir adamın hapşırdıktan sonra çocuğunun yüzündeki tüm sümükleri sildiğini ve ardından kahveyi kaptığını izledim. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha iyi, sağolun , memo – 325

20. Aksaray dan kimler var. Az önce maskeli bir adamın hapşırdıktan sonra çocuğunun yüzündeki tüm sümükleri sildiğini ve ardından kahveyi kaptığını izledim. . selamun aleyküm sayfan inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 86

21. Bu konu : ” Az önce maskeli bir adamın hapşırdıktan sonra çocuğunun yüzündeki tüm sümükleri sildiğini ve ardından kahveyi kaptığını izledim. ” çok güzel. Merhabalar siten inanki çok güzel, tebrikler , Hasan – 314

22. Bu konu : ” Az önce maskeli bir adamın hapşırdıktan sonra çocuğunun yüzündeki tüm sümükleri sildiğini ve ardından kahveyi kaptığını izledim. ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha güzel, linkedinde paylaştım , banu – 414

23. Afyon dan kimler var. Az önce maskeli bir adamın hapşırdıktan sonra çocuğunun yüzündeki tüm sümükleri sildiğini ve ardından kahveyi kaptığını izledim. . Mrb sayfan inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , hatice – 284

24. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, sağolun

25. Antalya merkezden ben banu. Merhabalar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 20-09-2021 00:44:32

26. Giresun dan kimler var. Az önce maskeli bir adamın hapşırdıktan sonra çocuğunun yüzündeki tüm sümükleri sildiğini ve ardından kahveyi kaptığını izledim. . Selamlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, sağolun , Emine – 413

27. Ardahan merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 24-09-2021 19:14:14

28. Mersin dan kimler var. Az önce maskeli bir adamın hapşırdıktan sonra çocuğunun yüzündeki tüm sümükleri sildiğini ve ardından kahveyi kaptığını izledim. . Merhabalar siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , Emine – 272

Write A Comment