Vay be. Hiç yerel kasabanızın suç haberlerini okudunuz mu? Bu çok ürkütücü. Dünyanın gerçekten ne kadar tehlikeli olduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu. Kelimenin tam anlamıyla inanamıyorum. Geçen hafta kasabamda bıçaklanmalar oldu, kayıp cesetler bulundu, insanlar kokain için tutuklandı. Benim şehrim tehlikeli bile değil … ya da ben öyle düşündüm.

Benim komplo, hükümetin dünyanın ne kadar berbat olduğunu anlamamızı istememesi. Daha önce hiç böyle yerel suç raporları görmedim.

Author

8 Comments

1. elif yılmaz Reply

Afyon dan kimler var. Az önce okuduğuma inanamıyorum . Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi hayran edici, teşekkürler , elif yılmaz – 52

2. Mersin dan kimler var. Az önce okuduğuma inanamıyorum . Selam herkese web sitesi inanılmaz hayran edici, şukuladım , gaye – 30

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Az önce okuduğuma inanamıyorum ” çok güzel. Merhabalar sayfan harbiden hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 394

4. Bu konu : ” Az önce okuduğuma inanamıyorum ” çok güzel. Merhaba sayfanız valla dikkat çekici, face de paylaştım , Gürbüz – 98

5. Çankırı merkezden ben Emine. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 26-03-2021 19:06:56

6. elif yılmaz Reply

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız inanki hayran bıraktı, teşekkürler 28-03-2021 00:59:01

7. Ankara merkezden ben Aylin. Merhaba web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-04-2021 07:07:46

8. Merhaba herkese paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link