Bu boku seyredeniniz var mı?

Tüm bu propagandanın ne kadar bariz olduğuna neredeyse inanamıyorum.

Büyük milletimizi bölmek için yanlış ırkçılık suçlamaları kullandıklarını şimdiye kadar göremiyorsan, o zaman gezegendeki en aptal orospu çocuklarından biri olabilirsin. Sadece söylüyorum’.

13 Comments

1. Eskişehir merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten vallaha billaha iyi, saolun 27-04-2021 02:18:15

2. Elazığ merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 29-04-2021 20:44:57

3. Çankırı dan kimler var. Az önce ünlülerin kuklalarla siyah üstünlüğünü teşvik etmesini izledim. İdiokrasi burada ve . Merhaba herkese sayfa valla hayran bıraktı, saolun , Hasan – 332

4. Yozgat merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşım yeminle iyi, face de paylaştım 03-05-2021 08:32:55

5. Bu konu : ” Az önce ünlülerin kuklalarla siyah üstünlüğünü teşvik etmesini izledim. İdiokrasi burada ve ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 466

6. Konya dan kimler var. Az önce ünlülerin kuklalarla siyah üstünlüğünü teşvik etmesini izledim. İdiokrasi burada ve . Selam herkese siten harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 249

7. Isparta dan kimler var. Az önce ünlülerin kuklalarla siyah üstünlüğünü teşvik etmesini izledim. İdiokrasi burada ve . Selamlar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, sağolun , ali – 296

8. Bu konu : ” Az önce ünlülerin kuklalarla siyah üstünlüğünü teşvik etmesini izledim. İdiokrasi burada ve ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 84

9. Manisa merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi inanılmaz çok iyi, tebrikler 15-05-2021 09:33:10

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link