Bu boku seyredeniniz var mı?

Tüm bu propagandanın ne kadar bariz olduğuna neredeyse inanamıyorum.

Büyük milletimizi bölmek için yanlış ırkçılık suçlamaları kullandıklarını şimdiye kadar göremiyorsan, o zaman gezegendeki en aptal orospu çocuklarından biri olabilirsin. Sadece söylüyorum’.

32 Comments

1. Eskişehir merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten vallaha billaha iyi, saolun 27-04-2021 02:18:15

2. Elazığ merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 29-04-2021 20:44:57

3. merhaba arkadaşlar siten inanki güzel, linkedinde paylaştım

4. Çankırı dan kimler var. Az önce ünlülerin kuklalarla siyah üstünlüğünü teşvik etmesini izledim. İdiokrasi burada ve . Merhaba herkese sayfa valla hayran bıraktı, saolun , Hasan – 332

5. Yozgat merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşım yeminle iyi, face de paylaştım 03-05-2021 08:32:55

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Az önce ünlülerin kuklalarla siyah üstünlüğünü teşvik etmesini izledim. İdiokrasi burada ve ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 466

7. Konya dan kimler var. Az önce ünlülerin kuklalarla siyah üstünlüğünü teşvik etmesini izledim. İdiokrasi burada ve . Selam herkese siten harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 249

8. Isparta dan kimler var. Az önce ünlülerin kuklalarla siyah üstünlüğünü teşvik etmesini izledim. İdiokrasi burada ve . Selamlar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, sağolun , ali – 296

9. Bu konu : ” Az önce ünlülerin kuklalarla siyah üstünlüğünü teşvik etmesini izledim. İdiokrasi burada ve ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 84

10. Manisa merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi inanılmaz çok iyi, tebrikler 15-05-2021 09:33:10

11. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Gürbüz Reply

Aksaray merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden iyi, facebookta paylaştım 21-05-2021 12:00:16

13. Adıyaman dan kimler var. Az önce ünlülerin kuklalarla siyah üstünlüğünü teşvik etmesini izledim. İdiokrasi burada ve . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 288

14. Muş dan kimler var. Az önce ünlülerin kuklalarla siyah üstünlüğünü teşvik etmesini izledim. İdiokrasi burada ve . selam arkadaşlar web sitesi inanki çok güzel, teşekkürler , doruk – 158

15. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfa valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım 28-05-2021 23:34:49

16. Merhabalar web siteniz cidden iyi, sosyal medyada paylaştım

17. Merhaba herkese siten inan ki güzel, linkedinde paylaştım

18. Hatay dan kimler var. Az önce ünlülerin kuklalarla siyah üstünlüğünü teşvik etmesini izledim. İdiokrasi burada ve . Merhabalar web sitesi vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 366

19. Bu konu : ” Az önce ünlülerin kuklalarla siyah üstünlüğünü teşvik etmesini izledim. İdiokrasi burada ve ” çok güzel. Merhaba paylaşımın gerçekten çok güzel, şukuladım , Emine – 134

20. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha hayran edici, şukuladım

21. Mrb paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

22. Adıyaman merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, saolun 29-06-2021 09:35:58

23. Zonguldak merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siten gerçekten hayran bıraktı, sağolun 08-07-2021 10:59:51

24. Muş dan kimler var. Az önce ünlülerin kuklalarla siyah üstünlüğünü teşvik etmesini izledim. İdiokrasi burada ve . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha çok güzel, saolun , hatice – 191

25. Tokat merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 15-07-2021 10:42:30

26. İzmir merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-07-2021 11:46:41

27. Mrb paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım

28. Bu konu : ” Az önce ünlülerin kuklalarla siyah üstünlüğünü teşvik etmesini izledim. İdiokrasi burada ve ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi valla iyi, saolun , ahmet – 271

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link