https://www.yahoo.com/gma/covid-19-cases-hospitalizations-continue-020403982.html

Bu sabah bu makaleyi gördüm ve ilginç olduğunu düşündüm. Vakaların azaldığını söylüyorlar ama neden değil. Ayrıca aşıyı da bağladılar, ancak düşüşün bunun bir sonucu olduğunu açıkça söylemiyorlar.

Bu ilginç çünkü Ocak ayının ortasından beri başladı, aynı zamanda WHO testlerin çok daha fazla yanlış pozitif verdiğini “fark etti”. Hepimizin düşünmesi gereken bir şey.

Author

21 Comments

1. Samsun merkezden ben ahmet. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 15-02-2021 15:57:29

2. Sivas merkezden ben memo. Selam web siten inan ki güzel, face de paylaştım 15-02-2021 18:18:31

3. Manisa dan kimler var. Azalan COVID Vakaları . Selamlar web siten vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , mehmet – 174

4. Merhaba web siteniz cidden çok iyi, teraziye tıkladım

5. İstanbul merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siten inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 17-02-2021 06:35:45

6. Bu konu : ” Azalan COVID Vakaları ” çok güzel. Selamlar siten süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 453

7. Bu konu : ” Azalan COVID Vakaları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , banu – 388

8. Aksaray dan kimler var. Azalan COVID Vakaları . Selamlar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , ahmet – 410

9. Bu konu : ” Azalan COVID Vakaları ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , doruk – 27

10. Merhaba herkese paylaşımın inan ki mükemmel, teşekkürler

11. Kars dan kimler var. Azalan COVID Vakaları . selamun aleyküm paylaşım vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 297

12. Selamlar paylaşımın gerçekten iyi, face de paylaştım

13. Slm web siteniz gerçekten güzel, teraziye tıkladım

14. elif yılmaz Reply

Selam bu web sitesi inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Bu konu : ” Azalan COVID Vakaları ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız valla çok iyi, sağolun , hatice – 229

16. Bu konu : ” Azalan COVID Vakaları ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , ahmet – 455

17. İzmir merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 06-05-2021 22:21:55

18. Mardin dan kimler var. Azalan COVID Vakaları . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hayran edici, teşekkürler , Aylin – 297

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link