Azalan COVID Vakaları

https://www.yahoo.com/gma/covid-19-cases-hospitalizations-continue-020403982.html

Bu sabah bu makaleyi gördüm ve ilginç olduğunu düşündüm. Vakaların azaldığını söylüyorlar ama neden değil. Ayrıca aşıyı da bağladılar, ancak düşüşün bunun bir sonucu olduğunu açıkça söylemiyorlar.

Bu ilginç çünkü Ocak ayının ortasından beri başladı, aynı zamanda WHO testlerin çok daha fazla yanlış pozitif verdiğini “fark etti”. Hepimizin düşünmesi gereken bir şey.

“Azalan COVID Vakaları” üzerine 8 yorum

1. Samsun merkezden ben ahmet. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 15-02-2021 15:57:29

2. Manisa dan kimler var. Azalan COVID Vakaları . Selamlar web siten vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , mehmet – 174

3. İstanbul merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siten inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 17-02-2021 06:35:45

4. Bu konu : ” Azalan COVID Vakaları ” çok güzel. Selamlar siten süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 453

5. Bu konu : ” Azalan COVID Vakaları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , banu – 388

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link