https://www.yahoo.com/gma/covid-19-cases-hospitalizations-continue-020403982.html

Bu sabah bu makaleyi gördüm ve ilginç olduğunu düşündüm. Vakaların azaldığını söylüyorlar ama neden değil. Ayrıca aşıyı da bağladılar, ancak düşüşün bunun bir sonucu olduğunu açıkça söylemiyorlar.

Bu ilginç çünkü Ocak ayının ortasından beri başladı, aynı zamanda WHO testlerin çok daha fazla yanlış pozitif verdiğini “fark etti”. Hepimizin düşünmesi gereken bir şey.

Author

37 Comments

1. Samsun merkezden ben ahmet. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 15-02-2021 15:57:29

2. Sivas merkezden ben memo. Selam web siten inan ki güzel, face de paylaştım 15-02-2021 18:18:31

3. Manisa dan kimler var. Azalan COVID Vakaları . Selamlar web siten vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , mehmet – 174

4. Merhaba web siteniz cidden çok iyi, teraziye tıkladım

5. İstanbul merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siten inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 17-02-2021 06:35:45

6. Bu konu : ” Azalan COVID Vakaları ” çok güzel. Selamlar siten süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 453

7. Bu konu : ” Azalan COVID Vakaları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , banu – 388

8. Aksaray dan kimler var. Azalan COVID Vakaları . Selamlar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , ahmet – 410

9. Bu konu : ” Azalan COVID Vakaları ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , doruk – 27

10. Merhaba herkese paylaşımın inan ki mükemmel, teşekkürler

11. Kars dan kimler var. Azalan COVID Vakaları . selamun aleyküm paylaşım vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 297

12. Selamlar paylaşımın gerçekten iyi, face de paylaştım

13. Slm web siteniz gerçekten güzel, teraziye tıkladım

14. elif yılmaz Reply

Selam bu web sitesi inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Bu konu : ” Azalan COVID Vakaları ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız valla çok iyi, sağolun , hatice – 229

16. Bu konu : ” Azalan COVID Vakaları ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , ahmet – 455

17. Merhabalar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler

18. Merhaba herkese siteniz gerçekten hayran edici, saolun

19. İzmir merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 06-05-2021 22:21:55

20. Mardin dan kimler var. Azalan COVID Vakaları . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hayran edici, teşekkürler , Aylin – 297

21. Iğdır dan kimler var. Azalan COVID Vakaları . Merhabalar web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 53

22. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten iyi, teraziye tıkladım

23. Çanakkale dan kimler var. Azalan COVID Vakaları . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , ali – 461

24. selamun aleyküm siteniz yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım

25. Şırnak merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler 11-06-2021 12:35:46

26. Bu konu : ” Azalan COVID Vakaları ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 181

27. Yozgat dan kimler var. Azalan COVID Vakaları . Merhabalar web siten inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 108

28. Bu konu : ” Azalan COVID Vakaları ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha iyi, face de paylaştım , Hasan – 267

29. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran edici, teşekkürler

30. Bu konu : ” Azalan COVID Vakaları ” çok güzel. Selam siten inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 68

31. Bu konu : ” Azalan COVID Vakaları ” çok güzel. Mrb sayfanız harbiden mükemmel, teşekkürler , mehmet – 56

32. elif yılmaz Reply

Denizli dan kimler var. Azalan COVID Vakaları . Merhaba bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 489

33. Bu konu : ” Azalan COVID Vakaları ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 113

34. Bu konu : ” Azalan COVID Vakaları ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , Emine – 211

35. Malatya dan kimler var. Azalan COVID Vakaları . selamun aleyküm sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 219

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link