Son birkaç aydır hepimiz günlük hayatımızın doğurganlığı azaltabilecek birçok kaynağı olduklarına dair retoriği görüyoruz ki bunun doğru olduğuna inanıyorum ama ne ölçüde emin değilim.

İşte bazı Olası kaynaklar;

-Kablosuz cihazlardan EMF’ler -Yapışmaz tavalardan PFOAS-Gıda kaplarından, giysi kumaşlarından, elektrikli cihazlardan PFAS

• Yüksek vücut yağ yüzdesi nedeniyle aşırı kilolu veya obez olmak

• Erkekler için düşük testosteron seviyelerine veya kadınlarda östrojen seviyelerine sahip olmak

• Egzersiz yapmamak

• Aşırı cinsellik

• Plastik şişelerden BPA

• Tıbbi olarak sağlıklı veya hastalıksız olmamak

Yukarıdakilerin doğurganlığı azalttığını kabul ediyorum, onları araştırabilirsiniz ve eminim bunların her birinin doğurganlığı bir dereceye kadar azaltabileceği konusunda bir fikir birliği vardır. Bununla birlikte, geçen yıl veya 2021’in erken dönemlerinde, 2045 yılına kadar net 0 sperm sayısına nasıl ulaşabileceğimizi anlatan doğurganlığa yönelik makale / propaganda miktarında artış yaşadık.

Tesadüfen, koronavirüsün doğurganlığın bir dereceye kadar azalmasına katkıda bulunduğuna dair raporlar da aldık, ayrıca aşının sperm sayısını da düşürme olasılığına dair raporlar var. Bunların her birinin sperm sayısını ne ölçüde azalttığını bilmiyoruz, bu yüzden onları eşit şekilde yönetseniz bile durumumuza yardımcı olmaz çünkü bunlardan biri gerçekten oyunun kurallarını değiştirebilir.

Ancak şu anda herkes aşı alırken, ana akım medya koronavirüsün kendisinden veya aşıdan uzak durmaya çalışırken, gelecekte doğurganlığı neden azaltmış olabileceğimizin olası nedenlerinin bir listesini vermiş olmamızın tuhaf bir tesadüfi artış olduğuna inanıyorum. aşının doğurganlığı azalttığı gösterilmiştir. Tıpkı diğerlerinin sperm seviyelerini daha fazla tüketmesi ve hatta tüketmesi gibi, kitle iletişim sistemlerinin propagandayı psikolojik bir araç olarak kullandığı ve bize tartışmamız için bir dizi kaynak verdikleri ve aynı zamanda belirli kaynakları diğerlerinden daha fazla yansıttığı düşünüldüğü gibi.

Bu kaynaklar sperm sayısını azaltırsa, ancak aşı sperm sayısını daha fazla düşürürse, herkes 15-25 yıl daha hangi kaynaklardan birinin sperm sayısını en çok düşürdüğünü tartışabilir ve her yıl aşıyı alırken, herhangi bir anti-sansüre karşı devam edebilir. ana akım anlatılar. 30 yılı aşkın süredir maruz kaldığımız tüm kaynakları suçlamak kolay bir propagandadır (bu, sperm sayılarını bir miktar azaltabilir) ve doğurganlığımızın 25 yıl içinde 0 olacağını söylerken, aslında aşı veya korozif hastalığı azaltan şeydir. sperm daha büyük marjla sayılır.

Sadece düşün

Bir aşı yaptırmak üzeresiniz veya sperm sayınızı büyük miktarda azaltabilecek bir virüse maruz kalmak üzeresiniz, ardından önümüzdeki birkaç ay sonra medya, bunların gerçekte sizi azaltabilecek 10’dan fazla olası başka kaynak olduğunu söylüyor. Siz ilkini bile bilmeden sperm sayılır. Yani şimdi ortalama bir birey, sperm sayısını azaltabilecek 10’dan fazla kaynak olduklarını varsayarken, bilmeden sperm sayısını azaltmada oyun şarjı olabilecek başka bir kaynağı alıyor.

Beni yanlış anlamayın, bu hala nüfusun azalması lehine çalışıyor, çünkü bize çok geç veya gerçek nedenlerle yan yana söylendi. Örneğin, onlarca yıldır bu konuyla ilgili çalışmalar derlenmiş olsa da, halkı EMF’lerin doğurganlığı azaltabileceği konusunda bilgilendirmeye bile başlamadılar. PFOA yapışmaz tavalar kimsenin bilmediği (derin suları seyredene kadar kendimi bilmiyordum), halk hala bilgilendirilmedi ve bu devam ediyor. Dürüst olmak gerekirse şu anda bu makaleler çoğunlukla kirliliğe bağlı olduğunu söylüyor, ki bu muhtemelen bir seviyeye kadar doğru, ancak gerçek spesifik nedensellik şartı olmadan veya başka nedenlerin var olduğuna dair vahiy olmadan çok spesifik olmayan genel bir çıkarım.

Gerçek, yalan söylemek için her zaman manipüle edilebilir. Operasyonun tamamı gerçekten bir psikopattır, çoğu aldatmacayı bile bilmeden isteyerek razı olur.

Author

27 Comments

1. Tokat merkezden ben ahmet. Mrb sayfan vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 05-04-2021 09:14:30

2. Amasya merkezden ben hatice. Mrb siteniz cidden hayran edici, şukuladım 08-04-2021 17:50:37

3. Selam herkese paylaşımınız inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Manisa merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfa inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 18-04-2021 01:50:54

5. Bilecik dan kimler var. Azaltılmış Doğurganlığa Dikkat PSYOPS . Selam siteniz harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 223

6. Rize dan kimler var. Azaltılmış Doğurganlığa Dikkat PSYOPS . selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 462

7. Gaziantep dan kimler var. Azaltılmış Doğurganlığa Dikkat PSYOPS . selam arkadaşlar siten valla hoşuma gitti, sağolun , gaye – 192

8. İzmir merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, saolun 06-05-2021 22:05:30

9. Yalova merkezden ben memo. selam arkadaşlar web sitesi inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 12-05-2021 10:42:15

10. Yalova merkezden ben banu. Merhabalar sayfan inanılmaz mükemmel, face de paylaştım 16-05-2021 23:36:34

11. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden güzel, şukuladım

12. Bilecik merkezden ben . selamun aleyküm sayfa inan ki güzel, face de paylaştım 22-05-2021 04:57:42

13. Muş dan kimler var. Azaltılmış Doğurganlığa Dikkat PSYOPS . Selam bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, saolun , – 185

14. Çorum dan kimler var. Azaltılmış Doğurganlığa Dikkat PSYOPS . selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 363

15. Bu konu : ” Azaltılmış Doğurganlığa Dikkat PSYOPS ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 441

16. Bu konu : ” Azaltılmış Doğurganlığa Dikkat PSYOPS ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 344

17. Sinop merkezden ben . Selamın aleyküm siteniz ciddiyim çok iyi, sağolun 09-06-2021 08:47:22

18. Erzurum merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 09-06-2021 16:49:24

19. Sakarya merkezden ben ali. Merhaba sayfa cidden güzel, facebookta paylaştım 09-06-2021 19:08:41

20. Bu konu : ” Azaltılmış Doğurganlığa Dikkat PSYOPS ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 399

21. Isparta merkezden ben gaye. selamun aleyküm siteniz harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2021 23:26:31

22. Bu konu : ” Azaltılmış Doğurganlığa Dikkat PSYOPS ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden çok güzel, face de paylaştım , emin – 417

23. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Bu konu : ” Azaltılmış Doğurganlığa Dikkat PSYOPS ” çok güzel. Slm web siten inan ki çok güzel, sağolun , memo – 185

25. Bu konu : ” Azaltılmış Doğurganlığa Dikkat PSYOPS ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 184

26. Kırklareli merkezden ben mehmet. Slm bu web sitesi inan ki hayran edici, face de paylaştım 15-07-2021 11:28:27

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link