Biraz araştırma yaptım ve araştırmacılar, aşının bizi kontrol etmek, doğum oranlarını kontrol etmek ve bağışıklık sistemini zayıflatmak için nano teknoloji içerebileceğini söylediler. Ama eğer kendime ve aileme karşı aşı yaptırmazsam, bu bizi böylesine ölümcül bir hastalık riskiyle karşı karşıya bırakmaz. Bahsettiğim şeyler pfizer ve modrena aşısı hakkında duyduklarım ama burada bizim ülkemizde Çin sinofarm aşıları enjekte ediliyor mu daha az zararlı mı? Aşı olmalı mıyız, olmamalıyız, daha fazla kayıp nasıl önlenir

gönderen … introvertrana
[comments]

64 Comments

1. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun

2. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi dikkat çekici, tebrikler

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Babam covid-19 ise öldü ve korkuyorum ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha iyi, saolun , Gürbüz – 24

4. Şırnak merkezden ben gaye. Selam web sitesi yeminle mükemmel, saolun 25-04-2021 03:48:17

5. Bu konu : ” Babam covid-19 ise öldü ve korkuyorum ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 314

6. Ağrı merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfanız inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 25-04-2021 11:46:06

7. Ardahan merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımınız vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 25-04-2021 11:55:56

8. Sivas dan kimler var. Babam covid-19 ise öldü ve korkuyorum . Merhaba web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Hasan – 78

9. selam arkadaşlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

10. Merhaba herkese paylaşımınız cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Osmaniye dan kimler var. Babam covid-19 ise öldü ve korkuyorum . selamun aleyküm sayfan inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 287

12. Gürbüz Reply

Aydın dan kimler var. Babam covid-19 ise öldü ve korkuyorum . Merhaba herkese sayfan yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 37

13. Bu konu : ” Babam covid-19 ise öldü ve korkuyorum ” çok güzel. Mrb paylaşımınız ciddiyim mükemmel, sağolun , ali – 433

14. Mersin merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım inan ki mükemmel, teşekkürler 25-04-2021 17:55:11

15. Merhaba sayfa harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Denizli merkezden ben Emine. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim güzel, teşekkürler 25-04-2021 18:03:47

17. Bu konu : ” Babam covid-19 ise öldü ve korkuyorum ” çok güzel. Selamlar web siten inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , emin – 498

18. Gürbüz Reply

Denizli merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 25-04-2021 18:11:43

19. Bu konu : ” Babam covid-19 ise öldü ve korkuyorum ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 369

20. Selamın aleyküm sayfanız inanki mükemmel, twitter da paylaştım

21. selam arkadaşlar sayfanız inan ki güzel, sağolun

22. Gürbüz Reply

Mrb sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

23. Denizli dan kimler var. Babam covid-19 ise öldü ve korkuyorum . Merhaba herkese siteniz ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 387

24. Gürbüz Reply

Karaman merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siten harbiden hoşuma gitti, şukuladım 25-04-2021 18:36:17

25. Aksaray dan kimler var. Babam covid-19 ise öldü ve korkuyorum . Merhaba herkese sayfan cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 96

26. selam arkadaşlar siten gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım

27. Afyon merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 25-04-2021 18:51:40

28. Düzce dan kimler var. Babam covid-19 ise öldü ve korkuyorum . Slm paylaşım ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , hatice – 442

29. Bu konu : ” Babam covid-19 ise öldü ve korkuyorum ” çok güzel. Merhabalar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 241

30. Kayseri dan kimler var. Babam covid-19 ise öldü ve korkuyorum . Merhaba siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 80

31. Nevşehir merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 28-04-2021 12:52:21

32. Adana dan kimler var. Babam covid-19 ise öldü ve korkuyorum . Merhaba sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 314

33. Bu konu : ” Babam covid-19 ise öldü ve korkuyorum ” çok güzel. Selam siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 268

34. Kars merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi çok güzel, face de paylaştım 02-05-2021 03:05:26

35. selam arkadaşlar sayfanız inanki güzel, sosyal medyada paylaştım

36. Gürbüz Reply

Hatay merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, saolun 05-05-2021 22:27:09

37. Merhaba herkese siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sağolun

38. Balıkesir dan kimler var. Babam covid-19 ise öldü ve korkuyorum . Slm bu web sitesi süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 64

39. Bu konu : ” Babam covid-19 ise öldü ve korkuyorum ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 134

40. Bu konu : ” Babam covid-19 ise öldü ve korkuyorum ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 171

41. Diyarbakır dan kimler var. Babam covid-19 ise öldü ve korkuyorum . Merhabalar siteniz süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 191

42. Bu konu : ” Babam covid-19 ise öldü ve korkuyorum ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha billaha hayran edici, tebrikler , banu – 244

43. Selam siteniz valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

44. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım

45. Merhaba herkese web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

46. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım

47. selam arkadaşlar web siten yeminle güzel, twitter da paylaştım

48. Samsun dan kimler var. Babam covid-19 ise öldü ve korkuyorum . merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , ahmet – 446

49. Bu konu : ” Babam covid-19 ise öldü ve korkuyorum ” çok güzel. Slm sayfa yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 64

50. Kayseri dan kimler var. Babam covid-19 ise öldü ve korkuyorum . Slm web siten harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 145

51. Selamın aleyküm web siteniz cidden çok iyi, linkedinde paylaştım

52. Bu konu : ” Babam covid-19 ise öldü ve korkuyorum ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 136

53. Düzce dan kimler var. Babam covid-19 ise öldü ve korkuyorum . Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 174

54. Kırşehir dan kimler var. Babam covid-19 ise öldü ve korkuyorum . Selam herkese sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , emin – 451

55. Amasya merkezden ben . Merhaba herkese web siteniz valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-07-2021 05:30:03

56. Merhaba herkese web siten yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

57. Slm paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

58. Bu konu : ” Babam covid-19 ise öldü ve korkuyorum ” çok güzel. Merhaba sayfan cidden hayran edici, sağolun , memo – 385

59. Bu konu : ” Babam covid-19 ise öldü ve korkuyorum ” çok güzel. Merhabalar web siten valla çok iyi, sağolun , Gürbüz – 468

60. Merhabalar paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

61. merhaba arkadaşlar web siteniz valla güzel, face de paylaştım

62. Bu konu : ” Babam covid-19 ise öldü ve korkuyorum ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 281

63. Konya dan kimler var. Babam covid-19 ise öldü ve korkuyorum . Selam herkese siteniz süper ötesi çok güzel, tebrikler , ahmet – 328

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link